Filmiki fanowskie

+
Filmiki fanowskie

Witam! W oczekiwaniu na premierę gry zrobiłem filmik fanowski ku pokrzepieniu forumowiczowych serc i zabiciu własnej nudy podczas wakacji. Muszę też wyjaśnić, że zaledwie od paru dni bawię się w montowanie filmików, także proszę o większą, niż zazwyczaj wyrozumiałość w komentarzach =] Żeby nie przedłużać podaję link z plikiem do ściągnięcia. http://www.badongo.com/vid/159662 Po odpaleniu się strony po 15 sekundach wpisać kod i zassać. Życzę miłego oglądania. Filmik umieszczam bez naruszania praw autorskich za pozowleniem administratora - Funky Monk.PS. http://popolsku.org/n/nightwish/wishmaster,,553.php-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Aktualizacja: dla wszystkich zainteresowanych tematem, oto lista wykonana przez kolegę bonssaaaya (all rights reserved)Postanowiłem zrobić tych 37 stron. Lista zawiera wszystkie filmy z tego wątku, które się nie przedawniły na serwerze albo nie usunęli ich sami autorzy.Część z nich można obejrzeć również na Witcher PHX i Thewitcher.infoWątek na temat tworzenia filmów jest tutaj1. Children of Bodom clip: The Witcher combat mix autorstwa MadYarpena2. The Witcher's Choice autorstwa Marka3. The Witcher Le monde a changé zrobiony przez pewnego Francuza, czego zresztą można się domyślić. Link podany przez Daerdina. A tłumaczenie napisów filmu znajduję się tutaj4. Zemsta Białego Wilka [rapidshare] autorstwa Saweriusa, 6. The Witcher - Geralt autorstwa Full Nelsona 7. Ostrze czasu autorstwa TRolla8. The Witcher- Bande Annonce czyli kolejny film z Francji.9. The Witcher - Fan Trailer10. Fasolkowy Geralt11. Lemon Demon - Pumpkin Pie12. Film o niezwykle zaskakującym tytule The Witcher NEW fan Movie13. Coś opisane jako The Witcher | my.trailer14. Believe - The Witcher Theme autorstwa Rondla15. The Wither Traile Unoficcial16. Tales of The Witcher autorstwa cypriena/cypisa17. I Witcher gameplay także od Cypriena.18. The Witcher Megamat Promo19. Kościej ubity w 20 sekund i Kościej ubity stalowym mieczem przez użyszkodznika Psyhe20. The Witcher Bourn Again od Cossacka, tuta w wersji HD21. Mikolajeq - Geralt z Rivii czyli bardzo radosna twórczość...22. Witcher-Wonderboy od qela23. Wiedźmin... od Zygryfo24. Zapraszam także do obejrzenia telewizyjnej reklamy Wiedźmina z marca 2007 roku :teeth: Dziękujemy koledze - będziemy uaktualniać na bieżąco, prosimy o sygnały, jeśli coś nie działa :)Undomiel-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Jak na początkującego montrea całkiem całkiem Moge umieścić twój filmiki na mojej stronie w dziale Fan-Movie który jest budowany oczywiście za twoja zgodą
 
Jak na początkującego, to fajny filmik, chociaż w niektórych momentach muzyka nie zabardzo pasuje. Jednak jak na początek to bardzo dobrze
 
Mnie tez troszkę muzyka nie pasuje, ale ja nie lubie takiego typu muzyki wiec pewnie dlatego;) ogólnie filmik prezentuje się nieźle tylko nie wiem dlaczego niektóre ujęcia powtarzałeś 2 krotnie pozatym jest spoko
 
A i jeszcze jedno w tym momencie pod koniec filmiku jak Geralt skacze i powtarzasz to dwukrotnie to powinno być coś ostrzejszego. Ja też nie lubie tego typu muzyki ale od czasu do czasu słucham.
 
filmik bardzo fajny dosyc ciekawie zmontowany ale troche głupawo wyglądało to ujęcie kiedy Gerlat biegnie tą groga za gługo to trwało i wyszło jakos komicznie
 

Rioo

Forum veteran
gdyby nie 'wishmaster' w drugim linku pewnie by mi się nie chciało ściagać tego, no ale trzeba było sprawdzić czy to na pewno Nightwish imo widać jakiś pomysł na filmik, jest pare na prawdę dobrych momentów, jak na początek montowania filmików nieźle jakim programikiem sie bawisz?
 
a ja słucham Nightwisha i lubię Wishmastera, a za mój komentarz niech słuzy fakt, że filmik powędrował do świętego katalogu "The witcher"-> Filmy w którym były jak narazie tylko te które mozna znaleźć na oficjalnej stronie. Czyn tego więcej- aha jedna uwaga , faktycznie nie wydłużaj...tego, lepiej zrobic cos krotszego, po pewnym czasie odniosłem wrazenie ze zabrakło Ci materiałów i powtarzasz tak tylko bo muzyka jeszcze trwa, ale reszta półboska.
 
WitamRe: SaveriusJeśli ktoś chce umieścić na swojej stronce ten filmik to bardzo proszę.Re: Galhard Zgadzam się, że nie zawsze muzyka pokrywa się z akcją - zdaję sobie z tego całkowicie sprawę =] Re: QurakJa też Nightwisha i tego typu muzyki raczej nie słucham. Przypadł mi do gustu szybki rytm więc go na daną chwilę wykorzystałem. BTW fajny tekst jest tego utworu.Re: MichalunDokładnie wiem o co ci chodzi. Mi też ten przydługi bieg najbardziej nie pasuje. Powiedzmy, że chciałem trochę sekund zyskać – poszedłem na ilość nie na jakość :pRe: Rioo, Funky Monk W tym zespole śpiewa moja ciocia więc problemów z pozwoleniem nie będzie :) Film montowałem przy pomocy frapsa i virtualdubmoda.Re: Pan VlkTrafiłeś w sedno. Tak trochę chciałem filmik wydłużyć, no niestety wyszła kaszanka (dwukrotne powtórzenia sceny i inne lamerskie pomysły, hehe) PS. Gdy już wyjdzie ta gra to może w dalekiej przyszłości zaprezentuje drugi filmik - jakieś wyprawy z bosów czy coś w tym stylu. Mam też nadzieję, że inni fanowie będą w tym topicu zamieszczać swoje ciachańce ku pokrzepieniu serc innych.Pozdrawiam
 
Bardzo fajny ten filmik (choć mogłeś uniknąć tych powturek ) a muzyka super!Chociaż na codzień słucham czegoś ostrzejszego
 
A mnie np. powtórki z pierwszego skoku, bardzo się podobają, poza tym filmik baardzo przyjemnie się ogląda, no i zmniejsza trochę czas oczekiwania na grę.
 
ah, no i Sum ma racje, co raz to krótsze powtórki tego skoku z cięciem na początku były stylowe i ładnie były akcentowane przez muzykę..
 
no wlaśnie na początku...a potem to już troszke niezbyt mu to wyszło...ale ogolnie całość (jak już pisalem) jest bardzo fajna.
 
Jeden z moich ulubionych kawałków Nightwisha dopasowany do scen jednej z moich ulubionych gier. Czego chcieć więcej? Gratulacje za pomysł i wykonanie.
 
Top Bottom