Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
Wg mnie to jest bezsensu zamieszczanie filmów których nikt nie oglądał. Dajmy na to zamieszczę jakiś serial z Angoli i będe się śmiał że nikt nie odgadnie przez 2 miech. To nie fer :'(
 
korpioN said:
Raja 1918, skąd ty wytrzasnołeś ten film :p ???
Brawo skorpion :beer:Lubię filmy wojenne ...
korpioN said:
Wg mnie to jest bezsensu zamieszczanie filmów których nikt nie oglądał. Dajmy na to zamieszczę jakiś serial z Angoli i będe się śmiał że nikt nie odgadnie przez 2 miech. To nie fer :'(
Po kilku błędnych odpowiedziach dałem dane z którymi bez większego wysiłku można było sobie wygoglować co to za film.
korpioN said:
O to że nikt nie oglądał. Równie dobrze mógł zamieścić klatkę z filmu który nakręcił na wakacjach :wall:
Ja oglądałem :p
 
65 pkt - Wallace37 pkt - Max.Raj35 pkt - Hostile31 pkt - $korpioN12 pkt - geraltus2611 pkt - Marqson10 pkt - S@LI9 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium4 pkt - Pono Jr, Psyhe, Galhard3 pkt - koziek, Genesis, M i k e2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys,michałxD, juve-fan-sebek1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo, Dorwall
 
michaxD said:
S@li coś długo nie odpisuje, wallace może ty coś wrzucisz?
Czlowieku... Spokojnie - cierpliwosc jest cnota, ktora warto pielegnowac, a w tym konkretnym quizie jest niezwykle przydatna... ;D65 pkt - Wallace37 pkt - Max.Raj35 pkt - Hostile31 pkt - $korpioN12 pkt - geraltus2611 pkt - Marqson, S@LI10 pkt - 9 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium4 pkt - Pono Jr, Psyhe, Galhard3 pkt - koziek, Genesis, M i k e2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys,michałxD, juve-fan-sebek1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo, DorwallZaczniemy powoli...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom