Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
83 pkt - Wallace44 pkt - Max.Raj39 pkt - Hostile36 pkt - $korpioN16 pkt - geraltus2615 pkt - S@LI11 pkt - Marqson10 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium, Psyhe4 pkt - Pono Jr, Galhard M i k e, Genesis3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах, hrhg, Dorwall2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys, juve-fan-sebek1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo, Kageru
 
1. Przepraszam, że nie wcześniej, ale:- nikt nie prosił o podpowiedź.- nie miałem dojścia do kompuetra2.
Wallace said:
12 godzin i poza Angeliną Jolie nic więcej :p Wrzuć coś jeszcze ;)
Za błędne rozpoznanie tej pani zostaniesz skazany na bycie beta-testerem The Sims3 :evil:3. A jak teraz nie poznasz, to będziesz musiał kupić wszystkie części z wszystkimi dodatkami :dead:
 
O ja niegodny :p Ale ten kwadrat przypominał mi głowę Angeliny Jolie :p A ten nowy wygląda prawie jak Mel Gibson :pMilion Dolar Hotel ?
 
Wallace said:
O ja niegodny :p Ale ten kwadrat przypominał mi głowę Angeliny Jolie :p A ten nowy wygląda prawie jak Mel Gibson :pMilion Dolar Hotel ?
To fakt, niegodny jesteś :pJak już to:Million Dollar HotelA ta pani to Milla Jovovich.Ale uznam, bo nie wiem jak jutro dziś będe stał z czasem, a od poniedziałku przez tydzień jestem na wakacjach. :wave:E: Down:Dlatego czeka cię tylko pierwsza kara ]:->
 
Ale Mela poznałem :D84 pkt - Wallace44 pkt - Max.Raj39 pkt - Hostile36 pkt - $korpioN16 pkt - geraltus2615 pkt - S@LI11 pkt - Marqson10 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium, Psyhe4 pkt - Pono Jr, Galhard M i k e, Genesis3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах, hrhg, Dorwall2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys, juve-fan-sebek1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo, Kageru
 
Kacza zupa (o ile nie było to czarno-białe)? Ten gościu przupomina mi jednego z braci Marx... A jeśli nie, to pewnie grał w American Pie... :p
 
84 pkt - Wallace44 pkt - Max.Raj39 pkt - Hostile36 pkt - $korpioN16 pkt - geraltus2615 pkt - S@LI11 pkt - Marqson10 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium, Psyhe4 pkt - Pono Jr, Galhard M i k e, Genesis3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах, hrhg, Dorwall2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys, juve-fan-sebek1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo, Kageru, Vaarel
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom