Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
113 pkt - Wallace57 pkt - Max.raj56 pkt - $korpioN50 pkt - Hostile25 pkt - geraltus2620 pkt - S@LI12 pkt - Marqson11 pkt - Włooczykij10 pkt - Psyhe9 pkt - Galhard, Pablo8 pkt - Remedium7 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek5 pkt - M i k e, Pono Jr4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, cheza, Michalun2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Sylvin
 
Duch taty? Z niewidzialnym człowiekiem chodzi mi po głowie jeszcze jakiś film, ale nie pamiętam tytułu :p
 
Eee, to ja już wolałem pannę Loken w roli Dhampirki... :pSorry za opóźnienie, ale te głupie studia nie dają mi żyć, a tu do tego jeszcze taki bałagan na forum... :p113 pkt - Wallace57 pkt - Max.raj56 pkt - $korpioN51 pkt - Hostile25 pkt - geraltus2620 pkt - S@LI12 pkt - Marqson11 pkt - Włooczykij10 pkt - Psyhe9 pkt - Galhard, Pablo8 pkt - Remedium7 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek5 pkt - M i k e, Pono Jr4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, cheza, Michalun2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, SylvinJako zadośćuczynienie daję coś łatwego:
 
114 pkt - Wallace57 pkt - Max.raj56 pkt - $korpioN51 pkt - Hostile25 pkt - geraltus2620 pkt - S@LI12 pkt - Marqson11 pkt - Włooczykij10 pkt - Psyhe9 pkt - Galhard, Pablo8 pkt - Remedium7 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek5 pkt - M i k e, Pono Jr4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, cheza, Michalun2 pkt - Maaciex, Clancys, Vaarel1 pkt - A'taeghane, tehcrash, SylvinUWAGA BĘDĘ SIĘ ZNĘCAŁ ]:->
 
Po tym ujęciu poznaje, no przecie to, no właśnie ten film, jasne jak mogłem zapomnieć no...znaczy się, może jednak podpowiedź, bo konkursik utknął w miejscu :)
 
No po prostu gwóźdź nad gwoździe, ale zacznę już może strzelać - Piasek w kieszeniach? ??? (na więcej mnie nie stać... :p)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom