Filmowy Quiz III

+
Status
Not open for further replies.

Keth

Ex-moderator
Filmowy Quiz III

Nadszedł czas na odsłonę trzecią i tym samym uniknięcie dublujących się tematów w społeczności i w versusie :)Zasady, jak poprzednio: wrzucamy screen z filmu i czekamy, aż ktoś odgadnie tytuł. Za prawidłową odpowiedź wręczamy piwo... eee... to znaczy punkt, a następną zagadkę zadaje ten, kto odgadł.Pytanie zadaje ten, kto odpowiedział ostatni w quizie w społeczności, czyli chyba Nazgulek :)Jeśli chodzi o punktację, możecie liczyć albo od początku, albo kontynuować starą. Sugerowałbym jednak od początku, aby Ci z vs mieli równe szanse :)W każdym bądź razie:punktacja ze społeczności:
150000 ++ pkt - Wallace83 pkt - Hostile80 pkt - Max.raj73 pkt - Gincio56 pkt - $korpioN37 pkt - S@LI25 pkt - geraltus26, Jaroomsth23 pkt - Psyhe21 pkt - Nazgulek20 pkt - Ifayra_na`Elerionn, Kamila18 pkt - M i k e15 pkt - JIMP14 pkt - p.j.12 pkt - Marqson11 pkt - Włooczykij, Galhard10 pkt - Remedium, Genesis9 pkt - Pablo, Kageru, mateolll8 pkt - Pono Jr6 pkt - juve-fan-sebek, jiti4 pkt - hrhg, Marcus Fenix®, Podnozek Anusi, cheza, Sylvin, Niko, mrrruczit3 pkt - koziek, michałxD, Dorwall, Michalun, Maaciex, Melkor0,2 pkt - Clancys, Vaarel, Ulema, Iskra*1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Lambert z Poviss, kontemplator, Vatt`ghern
Punktacja z VS:
1 - Firaxo, Gwynbleidh, kpt_włodzimierz, gazlou, Niunx, Jaroo, Towje Kleiner!,akm, M i k e2 - Gincio, , Isengrim, Atherion, Firnomir, Sali, lolekmatolek, Iskra*3 - AlmightyBla, Wallace4 - Scarer, Mrrruczit5 - Kamila6 - Idaho16 - Elen
Gl, hf :)Edit:W związku z wykryciem oszustwa, użytkownik Tajemna Czarodziejka ([ZZB]Tajemna_Czarodziejka) aka Eletries otrzymuje permanentny zakaz brania udziału we wszystkich quizach na Forum Polskim Gry Komputerowej "Wiedźmin".
 

Keth

Ex-moderator
Skasowane kilka postów, jak jeszcze raz zobaczę coś w tym stylu, to na upomnieniu się nie skończy :)Kwestia dublowania się quizów została już wiele razy wyjaśniana. Jeśli ktoś to do tej pory przeoczył, to część powodów jest tutaj: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=52.msg492366#msg492366A część we fragmencie mojej
 
AenHKamilaCorwinowa said:
Pakt milczenia? :p
Owszem :) - dla wyjaśnienia : poprzedniego swojego posta z kadrem skasowałem ;)3 pkt - Kamila1 pkt - Jaroo, Scarer:)bez komentarza :D zapomniałem zmienić nazwę pliku ;) za błędy się płaci :)Dawaj Kamila ;)
 
AenHKamilaCorwinowa said:
Haha, fartem mi się udało ;D3 pkt - Kamila1 pkt - Jaroo, ScarerNo to coś łatwego :)
"Łatwego" powiadasz :pTwarz nieznana, film - zgaduje : gangsterski ;)wnioskuje za następnym kadrem :beer:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom