Filmy fantasy

+
A ja chyba jestem wielkim tradycjonalistą, bo te nowe cześci Gwiezdnych Wojen prawie wogóle mi się nie podobały. Starsze części to była prawdziwa sztuka, kunszt. A poza tym do tej pory mam w pamięci wspaniała rolę jaką tam zagrał Harrison Ford.
 
Ja zdecydowanie wole filmy w ktorych miecz sie nie swieci, a strzelac to moga z luku lub kuszy, a nie laserow
 
eh... nie ma tychów. ale do katowic może pojade EDIT - poprawka - na nastepny dzień (18) mam FCE. musze sie wyspać
 
Miałem to napisać wcześniej, uleciało mi z głowy, ale sobie przypomniałem Lepiej późno niż wcale, jak powiedział król Dezmod na pogrzebie teściowej Przed "Zemstą Sithów" dane mi było ujrzeć trailer ekranizacji "Opowieści z Narnii". Nie powiem, wygląda ciekawie. Zastanawiam się, kto podłoży głos pod lwa Aslana. Niemniej jednak nieco rozbrajająco wyglądaja chłopak, który nagle staje się rycerzem w złotej zbroi
 
Walu de Rive said:
Przed "Zemstą Sithów" dane mi było ujrzeć trailer ekranizacji "Opowieści z Narnii". Nie powiem, wygląda ciekawie. Zastanawiam się, kto podłoży głos pod lwa Aslana. Niemniej jednak nieco rozbrajająco wyglądaja chłopak, który nagle staje się rycerzem w złotej zbroi
HmmmTo bylo o tych kilku dzieciach co nagle przez jakies drzwi przeszli do innego swiata ? Tez widzialem ten trailer, podobno bedzie to film na podstawie jakiejs 'bestsellerowej' powiesci. Szkoda tylko ze o niej nie slyszalem
 
"Opowiesci z Narnii "C. S Lewisa to ksiazka mojego dziecinstwa, fantastyczna opowiesc o przygodach czworki dzieci w zaczarowanym swiecie . Chyba dawno temu lecial serial w telewizji, ale niewiele juz z niego pamietam. W kazdym razie produkcja na pewno zaadresowana dla mlodszych widzow, ale ja (pelna sentymentu )) na pewno sobie nie odpuszcze .Film wyjdzie jednak dopiero w grudniu na zachodzie, a w Polsce to pewnie w styczniu .--->kNOT - teraz nastolatkowie w wieku Lorda jakos malo wiedza na ten temat, zauwazylam to po moim bracie, ktory stwierdzil ze nigdy nie slyszal slowa "Narnia" ....troche szkoda .....
 
Faile said:
--->kNOT - teraz nastolatkowie w wieku Lorda jakos malo wiedza na ten temat, zauwazylam to po moim bracie, ktory stwierdzil ze nigdy nie slyszal slowa "Narnia" ....troche szkoda .....
Ja przepraszam bardzo, ale jestem z tego samego roku co Qn'ik i o "Narnii" trochę tam wiem Aha- Sapek umieścił tą książkę w kanonie fantasy w "Rękopisie znalezionym w smoczej jaskinii".
 
Draghmar Ty to mnie zawsze zlapiesz na zmianie tematu - myslales o zostaniu nauczycielem?Aby poscik byl jednak adekwatny do dzialu: widzial ktos "Mechanika"? Jak nie to polecam. Chociaz uprzedzam, ze amatorom prostej rabanki lub kina izraelskeigo raczej sie to nie spodoba. Z kolei fani "Podziemnego kregu", "Memento" czy tworczosci Lyncha beda zadowoleni
 
To jest tak ze im mniej sie o tym filmie wie tym lepszy efekt Rola Christiana Bale'a rewelacyjna a sam film zaskakuje i daje do myslenia. Ale ostrzegam - wsiada na psyche PS tylko nie czytaj rzadnych recenzji ani opisow!
 
Aha... No to mam pójść na film, o którym nic nie wiem, poza tym, że jest świetny . No, ale może zaryzykuję.
 
"Podziemny krag", "Efekt motyla", "Memento", filmy Lyncha, zakrecony klimat, sytuacje w ktorych juz nie wiesz co jest prawda, a co fikcja i do tego kilka scen stawiajacych wloski na rekach - jesli cos z tych rzeczy lubisz w filmach to idz."Przyczajony tygrys, ukryty smok", "dolina muminkow", "american pie", "james bond" - jesli lubisz tylko takie kino to sobie "Machanika" odpusc Moim zdaniem mocne, psychologiczno - traumatyczne kino z zakrecona fabula 8/10 (a surowo oceniam, powyzej 6 jest dobre :p)
 
Top Bottom