Filmy fantasy

+
swoja droga mial wyjsc film Dungeon siege. ciekawe czy juz wyszedl... albo okazal sie takim "hiciorem", ze po premierze trafil na liste filmow zakazanych...? (rezyser slynie z wrecz zenujacych filmow...)
 
arczi said:
swoja droga mial wyjsc film Dungeon siege. ciekawe czy juz wyszedl... albo okazal sie takim "hiciorem", ze po premierze trafil na liste filmow zakazanych...? (rezyser slynie z wrecz zenujacych filmow...)
Gdzieś o tym czytałem (tylko nie jestem pewny czy chodziło o DS). Dla niezorientowanych - tym reżyserem jest Uwe Boll (http://pl.wikipedia.org/wiki/Uwe_Boll) i podobno tym razem film ma mieć napradę wysoki budżet i gwiazdorską obsadę... Ja już się boję... Byle by się za Wiedźmina nie brał
 
Kto mu da kase??? Jaki aktor zechce w tym grać???Jak on to reżyseruje, to już widze te piękne bitwy z potworami....Zresztą kasy będzie musiał wykombinować sporo (jak dla niego) bo musi zatrudnić wielu aktorów udających potworki i gumę na zrobienie przebrań....
 
Dungeon siege ma wyjsc jakos za rok ponoć, pozatym zwiastun mozna zobaczyc na filmwebie. Tylko mialem dziwne odczucie jakby ten film był ze stajni Hallmarku, jak tos ogladal jakies dzielo fantasy na hallmarku to wie o co mi chodzi. Tyle, że obsada troche troche bardziej znana ale nie wiem czy lepsza ;/ Ale bądz co badz lepiej sie zapowiada od "Bloodrayne" któremu niestety nie podołałem do końca, po 20 min dostałem drgawek i musialem wyłaczyc.
 
Michalun said:
heh słyszeliscie nowinke Blizzard planuje zrobic film na podstawie WoW'a ma byc poeownywalny rozmachem z takimi produkcjami jak Pładca Pierscieni itp.jak dla mnie bomba
W sumie to bym chyba wolal zeby byl "animowany" tak jak ich wspaniale intra i filmiki z WoWa i W3
 
Film Warcraft z tego co wiem jest planowany na 2007/2008 r. Mam tylko nadzieję, że będzie trzymał poziom ich cut -scenek
 
Radus_keles said:
Gwindor said:
przecierz już jeden jest xD
Ale jemu chodzi o prawdziwy film
Ja wogóle nie wiem o czym tu dyskutować ja mówiłem o Filmie przez duże Ef a nie o czymś czego nie można nazwać filmem nawet przez małe efA co do filmu na podstawie giry hmm może Half Life`a bym nawet chętnie zobaczył no chyba że miałaby to być szmira pokroju Doom`a
 
Film na pdstawie gry? Wydaje mi sie, ze najlepiej by wypadl Fahrenheit. Swietny scenariusz, a i sama gra jest jakby filmowa. Notabene wysmienita.
 
BlackKnight said:
(...)A co do filmu na podstawie giry hmm może Half Life`a bym nawet chętnie zobaczył no chyba że miałaby to być szmira pokroju Doom`a
A mnie szczerze powiedziawszy Doom Bartkowiaka nawet się podobał. Oczywiście nie oczekiwałem niczego wielkiego, bo w sumie co można zrobić na podstawie Dooma, ale wyszło to całkiem przyzwoicie. Szczególnie podobałą mi się scena z ujęciami znad karabinu (typowy widok z gierki)
 
Drago said:
Dungeon siege ma wyjsc jakos za rok ponoć, pozatym zwiastun mozna zobaczyc na filmwebie ...
Widziałem.... boje się filmów Uwe :) Władca Pierścieni to to nie będzie .... trailer słaby, napisy robili chyba w Windows Movie Maker ( szczegół ale RAZI ;) ). No i teksty typu : był farmerem, farmer stał się bohaterem, bohater który stał się legendą ... bla bla bla Ja tam wole Królestwo Niebieskie, ogląda się miło i przyjemnie fajna muzyczka i porządne wykonanie ... :) ( Od kowala do bohatera, ale z solidną oprawą ;) )A co do tego Doom'a nie oglądałem ale słyszałem że nie złe, taki lekki film no i genialne ujęcie "FPP" :) (Ponoć choć by dla tych kilku minut warto obejrzeć :)
 
Tibor said:
Sephiroth said:
Arthas said:
Ja bym chciał żeby ktoś nakręcił film BloodOmen...
.........a ja Mafie,Warcrafta,Diablo i StarCrafta, ;)
Bez obaw. Uwe Boll zawsze chętny, zawsze gotów
.... Nie tylko do kręcenia filmówMiszcz Uwe, jak widać, jest nie tylko wybitnym filmowcem, ale i sportowcem! Normalnie Diablo, Tiger i Dragon razem wzięci wymiękają! A może zorganizujemy walkę: Uwe Bol kontra "miszczu" polskiej kinematografii Brodzki! Tak jeszcze wracając do filmów na podstawie gier... Można by pomyśleć o np. Tormencie czy Baldurach (choć z drugiej strony, jakby się mieli za to brać spece, pokroju autorów książek na podstaiwe ww., to ja dziękuję).
 
Top Bottom