Filmy fantasy

+
Wiem, że to nie fantastyka, ale ostatnio odświeżyłem sobie "Pręgi", które, moim zdaniem, jednym z lepszych polskich filmów ostatnich lat (przynajmniej pod względem fabularnym). Wartym odnotowania jest jeszcze wspaniała kreacja Michała Żebrowskiego A obecnie zastanawiam się czy nie wybrać się do kina na nowy film Pedro Almodóvara... ktoś z Was już może widział go osobiście?
 
To jest taka bajeczka nie? Kiedys chyba taka leciala gdzies na Fox Kids ;D.Dzisiaj kupile gazetke FILM i tam pisze, ze Peter Jackson (rezyser sami wiecie jakiego filmu :p) kupil prawa do ksiazkowego cyklu "Temeraire". No to juz mozna stwierdzic ze krecenie Hobbita zostalo pozostawione komu innemu, albo ze wogole Hobbita nigdy nie bedzie :D.
 
Gofer31 said:
Dzisiaj kupile gazetke FILM i tam pisze, ze Peter Jackson (rezyser sami wiecie jakiego filmu :p) kupil prawa do ksiazkowego cyklu "Temeraire". No to juz mozna stwierdzic ze krecenie Hobbita zostalo pozostawione komu innemu, albo ze wogole Hobbita nigdy nie bedzie :D.
Albo, że chłopak myśli przyszłościowo .
 
Tez bardzo mozliwe...Ale ja jakos na to nie licze :p. Wogole, dla mnie cala sprawa z Hobbitem jest jakas plotka ;/. Ciagnie sie to juz od wielu miesiecy, a i tak nic nie wiadomo xP.
 
Chętnie obejrzałabym sobie Hobita no a jeśli nie będzie takiej możliwośći to może nakręcą Wieśka za oceanem Penelope Cruz w roli Yennefer
 
Bananek said:
Chętnie obejrzałabym sobie Hobita no a jeśli nie będzie takiej możliwośći to może nakręcą Wieśka za oceanem Penelope Cruz w roli Yennefer
O ludzie! Tylko nie ona! Toż to byłoby jeszcze gorsze niż nasza rodzima Ciri. Ech, aż mnie wzdrygnęło na samą myśl.
 
Esgaroth said:
A widzial ktos Lochy i Smoki?? Jak nie, to nie ogladajcie
Oglądałem. W sumie da się obejrzeć, ale nic nadzwyczajnego.
Gofer31 said:
To jest taka bajeczka nie? Kiedys chyba taka leciala gdzies na Fox Kids;D
Kreskówka też jest, ale Esgarothowi chodziło o normalny film. Grał w nim m.in. Jeremy Irons.
 
Obejrzałam dziś film który można zaliczyć do filmów fantasy pod tytułem "Daredevil" Wczoraj natomiast "HellBoy". Chłopak z piekła rodem lepszy chociarz żaden mie nie zachwycił No ale skoro w Daredevilu grał Ben Affleck
 
Yarpen Zirgin said:
ja teraz też... tylko co to za film? i premiera jest 9 marca 2007 czy 3 września 2007?
Mnie się na początku skojarzyło z "Odyseją", ale to jest jakaś wojna persko-spartańska. Tytułu nie kapuję... "300"? Co to jest? Liczba Spartan w tej wojnie (możliwe)? A data to 9 marca, tylko w stanach często zamieniają miejscami dzień i miesiąc Edit: looknąłem na stronę filmu, i to jest o bitwie pod Termopilami (300 spartan na pare tysięcy Persów...). A od strony technicznej to jest oparte na komiksie, dlatego wszystkie tła są komputerowo wygenerowane, cały film jest przepuszczony przez filtr komputerowy (osobiście to mi się to podoba, podkreśla "mhroczność")
 
Top Bottom