Filmy fantasy

+
A propo czy Queen napisało do nieśmiertelnego tylko jedną piosenke czy wyszedł cały album podobny do Flasha (Flash Gordon ) nie widziałem dwóch nastepnych części nieśmiertelnego choc często w telewizji sa puszczane. Musze nadrobić zaległości Edit:--------> Rioo co to za misja?? możesz wysłac na PW??
 

Rioo

Forum veteran
Miko said:
Widze Rioo ze masz misjie Mi tez mozesz wyslac te zlote mysli
Moja "misja" czeka na Ciebie w PMach... EDIT: Artuad -> na Ciebie też czeka PM w skrócie - wysyłam "nowym" PMy z miniporadnikiem forumowym, jesteście już doświadczonymi forumowiczami, więc wiecie dlaczego tak robie (aha, jako doświadczeni userzy nie proście mnie już o tego PMa, wiecie wszystko co w nim jest...)
 
Tibor said:
A to jeszcze nie wyszły wszystkie części w wydaniu rozszerzonym? Ostatnio czytałem na internecie, że wyszła edycja rozszerzona (kolekcjonerska) trzeciej części na czterech płtach dvd. A gdzieś też widziałem ofertę wszystkich trzech części razem za około 280 zł, ale nie jestem pewien czy to było wydanie rozszerzone czy też zwykłe.
Raczej zwykle bo widzialem 3 czesci rozszerzone za ponad 600pln.Diuna, ktora ma byc teraz w TV to nowa wersja. Wg mojego kolegi, ktory jest maniakiem Diuny, film jest slabszy niz poprzednia wersja ze Stingiem.Rioo->Ja tez chce miniporadnik
 
Ja tec hce dostac mini poradnikiem a wlasnie ktos ma filmiki z finala fantasy? bo na mojej plycie sie wala
 
wstyd się przyznać, ale chyba nie widziałem Diuny. Tzn może widziałem, ale nie pamiętam. Czy mógłbyś Draghmar albo korgan powiedzieć coś o tym??Co do rozszerzonego Władcy to np. w Wawie co tydzień są NMF czyl nocne maratony filmowe i są puszczane różnego rodzaju flmy (np. tytuy SF, albo fantasy) na pewno rozszerzony władca był i bedzie grany, ale to tylko w wawie wiem gdzie
 
Hmmm Diuna to taka bardzo przyjemna pleneta na ktorej sa wielkie temperatury, skaly i piasek, no zapomnialem o malutkich czerwiach zdolnych pozrec kilka tirow naraz Fabula mowi jak to Ksiaze Atrydow (jeden z wielkich rodow) wraz z fremenami (mieszkancy diuny) walcza z zlymi Harkomennami (tacy zli i okropni jeden z wielkich rodow chcieli pozbyc sie Fremenow i Atrydow i prawie im sie udalo)Nie brzmi to zbyt hmm oryginalnie ale fabula jest wspaniala i wielka, ksiazke czytalo mi sie bardoz dobze. Na filmach sa takie fajne ujecia jak ujezdzanie wielkiego czerwia albo zjadanie przez czerwia kombajna ze spajsem (narkotyk po nim sa niebieskie oczy najbardizej wartosciowa substancja we wszechswiecie. Spajs jest wszedzie )przeczytaj gure przed chwila dopisalem ;P
 
No i zapomniałeś o przyprawie - takie substancji niezbędnej do podróży międzygwiezdnych, która znajduje się na Diunie.Tylko na Diunie...
 
I przez Spajs kazdy z kazdym sie leje, ten kto ma Spajs ten ma kase a kto ma kase ten rzadzi wszechswiatem
 
zastanawiam sie czy klapa filmu "wiedźmin" odstraszy potencjalnych producentów i reżyserów do stworzenia jakiegoś nowego fimu o Geralcie. Sam dziwie się jak można spieprz** tak świetną fabułe, dialogi itp. Mam nadzieje, że następny wiedźmin nie powstanie gdy już wszyscy zapomną klapę ostatniego filmu o wiedźmaku
 
Rioo -> Może, zamiast wysyłać każdemu (bo ja też chcę!) PW z tym "miniporadnikiem", jak go nazywasz, zamieścisz go gdzieś na forum? Albo jeszcze lepiej - dogadaj się (jak możesz) z Draghmar'em, abyś mógł otworzyć temat z tym poradnikiem, a mod go od razu zamknie i przyszpilkuje, aby nie zrobił się taki bałagan, jak w poprzednim temacie o takich sprawach ("Przeczytaj, zanim zaczniesz nowy temat..." czy jakoś tak). Co Wy na to?PS.: Nie wiecie, czy Diuna wyszła też na kasetach VHS? Bo jeśli tak, to bym poleciał do wyporzyczalni i może by mi się udało porzyczyć...
 
Diuna powylazila na kasetach o ile pamietam ale to sa dosyc stare filmy wiec jak jest mala wypozyczalnia to moze nie byc diuny
 
Korgan said:
Diuna powylazila na kasetach o ile pamietam ale to sa dosyc stare filmy wiec jak jest mala wypozyczalnia to moze nie byc diuny
Diuny sa dwie wersje. Stara ze Stingiem i nowa z przed paru lat...Takze nie pownno byc problemow.
 
Faile said:
mam tez zastrzezenie do za krotkiej bitwy pod brama Mordoru i zbyt dlugiego zakonczenia na ktorym usypialam w kinie - po raz pierwszy mialam ochote zeby sie to wszystko wreszcie skonczylo
Hehe... ja tez tak mialem, ale z troche innego powodu - w czasie seansu wypilem cala duza cole(jak dobrze pamietam to byl tego 1 litr) A jak zaczely leciec napisy koncowe moj qmpel sie wykrzywil i zajeczal "łeee... to juz koniec?" To sie chyba nazywa teoria wzglednosci, nie?
 
musze załatwic sobie wersje rozszerzona. Ja na LOTR byłem z klasą więc się skupić na oglądaniu nie można było, a ta nowa Diuna to z którego roku??chyba spróbuje wypożyczyć Diune jutro w mojej wspaniałej wypożyczalni (ostatnio chciałem wypożyczyć Ojca Chrzestnego i Czas Apokalipsy i zapytali się mnie czy to horrory ,thrillery czy może komedie po czym młoda pani tam urzędująca stwierdziłą że mają filmy akcji tylko )
 
Top Bottom