Filmy fantasy

+
Ja tam tylko czekam az ktos sie wezmie za zekranizowanie jakiejs czescie Swiata Dysku. Ciekawe, bardzi ciekawe dlaczego nikt sie na to jeszcze nie zdecydowal
 
Bo to jest miejscami cholernie trudne do zekranizowania. Niektórzy mówią, że są rzeczy, których nie da się opisać słowami. Pratchet udowodnił, że są rzeczy których nie da się zekranizować.
 
Eee...tam. O Lotr tez mowiono, ze sie nie da...A jednak sie udalo. O Autostopem przez galaktyke tez tak mowiono...A jednak ktos sie tego podjal. Sadze, ze poprostu nie znalazl sie na razie czlowiek, ktory obudzil by sie pewnego dnia i powiedzial do siebie "Wiem jak to zrobic!"
 
Czasami się zdarzają tacy goście, choćby Pete Jackson i jego Lotr. Ciekwe jak z jego koncepcją na Hobbita.
 
Oby tego nie zrobił... "Hobbita" czytałem z przymusu i szczerze mówiąc nudziłem się wtedy, jak przy żadnej książce fantasy (jeśli można to tak nazwać).
 
Moryc Żółw said:
Oby tego nie zrobił... "Hobbita" czytałem z przymusu i szczerze mówiąc nudziłem się wtedy, jak przy żadnej książce fantasy (jeśli można to tak nazwać).
Fakt nie jest to szczególnie fascynujaca i wciagajaca ksiazka... szczerze mówiac Wladce Pierscieni wg. mnie tez nie ale nie bede tego zbyt glosno mowil
 
Carlo ja tez uwazam ze Łotr ksiazka nie byla z byt fascynujaca byla dosyc nudna czasami Ej kiedy bedzie jakis fajny film fantasy w TV??????
 
W srody na TV4 leci serial Angel. Niestety nie mogę go oglądać, bo emitują go o 20.00, a wtedy matula oglada na dwójce "M jak miłość"
 
Moryc Żółw said:
Oby tego nie zrobił... "Hobbita" czytałem z przymusu i szczerze mówiąc nudziłem się wtedy, jak przy żadnej książce fantasy (jeśli można to tak nazwać).
Hmm...dziwny jestes...Tobie sie ksiazka nie podobala, wiec niech nie robia filmu bo Ty go nie obejzysz. A nie uwzgledniles faktu, ze sa osoby, ktorym sie ta bajeczka podoba? Mi np. o wiele bardziej sie podoba niz Lotr. I czekam z niecierpliwoscia az Jackson skonczy robic maple i wezmie sie za cos ciekawszego.A tak poza tym to nie jest temat o programie TV. Szukasz filmu to albo gazeta albo strony netowe z programami...wiem, ze lenistwo jest wygodne
 
dla zagorzałych fanów info - z cyklu Ferie z dwójką będzie serial Wiedźmin, bodajże od środy, coś koło 17ej
 
Rioo said:
dla zagorzałych fanów info - z cyklu Ferie z dwójką będzie serial Wiedźmin, bodajże od środy, coś koło 17ej
hmm...a kiedy to się zaczyna tzn. od tej środy? Ferie to dość szerokie pojęcie - nie są chyba w tym samym czasie w całej Polsce....jak tak to będe miał środę z komedią - tylko z drugiej strony jak się ludziska naoglądają i tu wpadną na forum to się koaże ,że wiedźmin w młodości to kapłanem z celibatem miał zostać albo inne "atrakcje".....jedyny plus ,że w serialu jako tako zachowana jakąś "ciągłoźć".....
 
Rioo said:
dla zagorzałych fanów info - z cyklu Ferie z dwójką będzie serial Wiedźmin, bodajże od środy, coś koło 17ej
hehe moj brat sie ucieszy zawsze chcial sie posmiac z z niebieskiej, gumowej maski strzygi - w zyciu nie sadzilam ze mozna w ten sposob przedstawic strzyge, ale tworcy filmu sa przeciez zdolni
 
Ferie z Dwójką: Wiedżmin (1/13) Dzieciństwo; serila przyg,. Polska; środa 19 stycznia godzina 17:00 (na wszelki wypadek - 2TVP ) , 2. odcinek w czwartek "Nauka" o 17:05
 
Co do Hobbita to nie zgodze sie z niektorymi. Hobbit dla mnie jest wyjatkowa ksiazka, ktora dostalem od kolegi (powiedzmy takiego przyszywanego brata) i to byla moja pierwsza ksiazka z serii ksiazek fantastyki; owszem moze to nie jest calkowita fantasy, bo troche przypomina jakas basn, ale fakt faktem ksiazka jest naprawde super. Dzieki tej ksiazce zaczelem interesowac sie fantastyka (karcianki, filmy, ksiazki, gry) - w tej ksiazce jest przedstawiony piekny swiat, piekny dla dziecka, bo nie spotkalem sie z tak fascynujacymi i zywymi opisami przyrody jak w ksiazkach J.R.R Tolkiena. Otworzyl on przed moimi oczami nowy swiat ktory wciagnal mnie calkowicie. LOTR jest nie do porownania z Hobbitem bo jest poprostu lepszy, film byl wspanialy, bylem na premierach pojedynczych filmow, a potem na calym seansie przed premierom 3 czesci (najpier lecialy 2 pierwsze a potem 3) dlatego teraz jedyny film na jaki czekam to wlasnie hobbit. Jestem ciekaw jak by zostal zrobiony smok, i ta cala gora zlota na ktorej spal (komputerowo, ale chodzi mi o sam efekt) po za tym fajnie bylo by obejrzec film z taka grupka krasnolodow. Co do Swiata Dysku - to jestem ciekaw jak by film wygladal, i ktora czesc zostala by nagrana. Bo do wyboru jest ich sporo i ciagle dochodza nowe. Nie sadze aby rezyser zrobil zlepek wszystkich bo nie mialo by to sensu, z drugiej strony jak by wybral jedna, to niektorzy fani stwierdzili by ze wybral nie ta co trzeba. Jedno jest pewne jesli ktos zrobi ten film to wyda sporo kasy, ale zarobi jeszcze wiecej, gdzyz fani T.P sa na calym swiecie i jest ich mnostwo.
 
Mi po prostu nie pasuje styl Tolkiena. Z dużo większą przyjemnością czytałem ksiązki Salvatora. Z niecierpliwością czekam, aż przetłumaczą kolejne części "Wojny Pajęczej Królowej", bo na tyle dobrze po angielsku nie umiem, żeby w oryginale przeczytać. Ciekawe, czy nakręcą jakiś film o Drowach. tylko ciężko by było klimat oddać.
 
Rioo said:
dla zagorzałych fanów info - z cyklu Ferie z dwójką będzie serial Wiedźmin, bodajże od środy, coś koło 17ej
Nie rozumiem postępowanie TVP.... Zrażaja sobie widzów, ot co!
 
W koncu ogladnalem Alexandra i musze przyznac ze byl niezly W szczegolnosci ta bitwa ze sloniami w Indiach . Ale i tak najbardziej podobala mi sie reklama Zemsty Sithów ( nie wiem jak Wy, ale ja mam wrazenie, ze powinno byc Zemsta Sith - jakos lepiej brzmi)
 
Top Bottom