Finaliści konkursu Cyber-Up Your PC zostali wybrani!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze eksperckie jury wybrało 5 finalistów konkursu Cyber-Up Your PC! Dostaliśmy ponad 1500 zgłoszeń z całego świata, które wywarły na nas ogromne wrażenie pod kątem jakości i kreatywności! Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom — wybór tylko 5 finałowych projektów naprawdę nie był łatwy!

Każdy z pięciu finalistów zostanie sparowany z profesjonalnym moderem, który zbuduje komputer na podstawie jego projektu. Następnie, podczas wielkiego finału, który odbędzie się online 17 lipca 2020, jury wybierze ostatecznego zwycięzcę konkursu. Więcej szczegółów dotyczących finału podamy bliżej daty wydarzenia.

Oto finałowe, zapierające dech w piersi projekty!

BONDYE’S THRONE



FINDERS KEEPERS



MILITECH 'CURVHEAD' BOT / MAELSTROM MOD



THE NEO BLACK



YAIBA KUSANAGI AURORA



Wszyscy finaliści otrzymają nagrody zasponsorowane przez naszych partnerów — Alienware, NVIDIĘ i SteelSeries. Dodatkowo, podczas finału, zwycięzca otrzyma nagrodę główną!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkursie Cyber-Up Your PC, odwiedź dedykowaną mu stronę.
 
Gratuluję finalistom, zazdroszczę. Muszę jednak przyznać, że bardzo ciekawe te projekty. Podejrzewam, że wybór nie był łatwy. Widziałem kilka innych prac, które też wyglądały fajnie i podejrzewam, że było tego całkiem sporo.
Swoją drogą, też brałem udział w konkursie, ale jak widać nie udało mi się przejść dalej. No cóż, pozostaje mi kibicować reszcie. Moi faworyci to MILITECH 'CURVHEAD' BOT, oraz YAIBA KUSANAGI AURORA :)

Projekt swojej obudowy nazwałem Bonsai. Niby to mało Cyberpunkowe, jak i wykorzystanie drewna, ale to nawiązanie do czegoś organicznego wydawało mi się w tym projekcie ważne. Całość miała się łączyć, czy też stawać w symbiozie z elektroniką, która gdzieś przenika. Jak wśród ludzi z cyberwszczepami.
Układy wentylacyjne w projekcie są ze sobą połączone ścieżkami wykonanymi z metalu. Całość nawiązuje w pewien sposób do logo Arasaki, gdzie trzy koła łączą się ze sobą tworząc drzewko. Mojemu bliżej do japońskiego bonsai. Jednocześnie chciałem aby całe wzornictwo kojarzyło się z cyberpunkiem. Stąd tak ułożone fragmenty drewna, wtopione w żywicę epoksydową, która miałaby być podświetlana od środka.







 
Last edited:
Kuźwa... fajne te projekty, żałuję, że nie zdążyłem ze swoim... wiecie, życie, firma upada przez pandemię i takie tam.
Jak dla mnie fotel najsłabiej wypada. Reszta? Nie umiałbym zdecydować.
 
Projekty są niesamowite, bardzo jestem ciekaw który ostatecznie wygra. Mi osobiście najbardziej podoba się "czwórka", bo lubię takie ciemne stylizacje. Bardzo oryginalna jest "jedynka". No ciekawe, ciekawe :)
 
Każdy ze wzorów jest bardzo unikalny i dlatego wybór jest trudny, nie można porównać jakości, trzeba spojrzeć subiektywnie na wrażenia :D Mnie najbardziej kupił MILITECH 'CURVHEAD' BOT / MAELSTROM MOD, pomysł z robotem, do tego pełen neonów i punku, strzał w dychę :p
 
Top Bottom