Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

+
Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

„Niestety, muszę potwierdzić, że film który pojawił się przed kilkoma dniami w sieci faktycznie prezentuje Wiedźmina 2. Jest to film pochodzący z zamkniętego pokazu gry na tzw. bussines days odbywających się podczas targów Igromir w Rosji.” powiedział Adam Kiciński, szef CD Projekt RED.„Był to zamknięty pokaz dla partnerów biznesowych, przedstawicieli największych sieci handlowych i garstki wybranych dziennikarzy – jeden z wielu jakie CD Projekt RED robił w różnych krajach. Niestety, mimo zakazu filmowania i robienia zdjęć z wersji demo, na Igromirze ktoś zdołał nagrać film. Podobnie jak poprzednio nie będziemy tego komentować, informując jednocześnie że wszelkie potwierdzone informacje będą ujawnione dopiero po oficjalnej zapowiedzi gry .”
 
Nie mogę się doczekać oficjalnej zapowiedzi. Co do tych filmów... uważam że to strategia marketingowa.
 
Eriash said:
„Niestety, muszę potwierdzić, że film który pojawił się przed kilkoma dniami w sieci faktycznie prezentuje Wiedźmina 2. Jest to film pochodzący z zamkniętego pokazu gry na tzw. bussines days odbywających się podczas targów Igromir w Rosji.” powiedział Adam Kiciński, szef CD Projekt RED.„Był to zamknięty pokaz dla partnerów biznesowych, przedstawicieli największych sieci handlowych i garstki wybranych dziennikarzy – jeden z wielu jakie CD Projekt RED robił w różnych krajach. Niestety, mimo zakazu filmowania i robienia zdjęć z wersji demo, na Igromirze ktoś zdołał nagrać film. Podobnie jak poprzednio nie będziemy tego komentować, informując jednocześnie że wszelkie potwierdzone informacje będą ujawnione dopiero po oficjalnej zapowiedzi gry .”
My nawet nie prosimy żebyście to komentowali sami to robicie a przynajmniej robi to jeden z was.
 
dobrze że RED popełnia takie 'oświadczenia' - sprawia to wrażenie, że sytuacja jest pod kontrolą i daje całkiem przyjemny, może dreszczyk to za dużo powiedziane, ale świadomość że 'dzieje się' jest fajna
 
Ciekawy jestem czy to też było niekontrolowane czy po prostu dali jakiemuś ziomusiowi kamerę i kazali nagrywać ??? A tak w ogóle to fajnie, że będzie się dało przeskakiwać przez te nieszczęśliwe płotki :dead:
 
kręcą się tylko po zagranicznych targach, dają informacje komu popadnie, a rodakom nic pierwsi nie powiedzą. filmik nakręcony po cichaczu - niestety osada wygląda mi raczej na temerską, bo strażnicy mieli temerskie lilie na tunikach, co staje w opozycji do wczesniejszego filmiku, gdzie akacja toczy się raczej w Kaedwen. Ciekawe jest również to, że twórcy zdecydowali się na otwarte na zewnątrz domki - dobrze mi się to kojarzy (Gothic II). Natomiast bój z bodajże Żagnicą przypomina standardowy bój z bossem na ograniczonym terytorium - pamiętam coś takiego, gdy grałem w Herkulesa na Playtsation I. Co do wyglądu Geralta - ten z jedynki bardziej mi się podobał - ten z dwójki rzypomina drwala.
 
[quote author=Lambert z Poviss]Ciekawe jest również to, że twórcy zdecydowali się na otwarte na zewnątrz domki - dobrze mi się to kojarzy (Gothic II).[/QUOTE]Nie jest to takie pewne, wszystkie drzwi były, tyle że otwarte. Może po prostu nie ma jeszcze animacji ich otwierania ;). Albo twórcy chcieli po prostu uwidocznić brak doczytywania pomieszczeń, który tak raził w jedynce.
 
LambertzPoviss said:
Co do wyglądu Geralta - ten z jedynki bardziej mi się podobał - ten z dwójki rzypomina drwala.
Wiesz, może mimo zapowiedzi wzorują się dalej na filmie z Żebrowskim, bo ten z drugiej części jest do niego znacznie bardziej podobny, niż w jedynce. Moim zdaniem ten z podstawy był lepszy (może trochę za bardzo w stylu amanta), ale twórcy nie powinni go aż tak zmieniać. Zwłaszcza fryzury.
 
LambertzPoviss said:
LambertzPoviss said:
Co do wyglądu Geralta - ten z jedynki bardziej mi się podobał - ten z dwójki rzypomina drwala.
Wiesz, może mimo zapowiedzi wzorują się dalej na filmie z Żebrowskim, bo ten z drugiej części jest do niego znacznie bardziej podobny, niż w jedynce. Moim zdaniem ten z podstawy był lepszy (może trochę za bardzo w stylu amanta), ale twórcy nie powinni go aż tak zmieniać. Zwłaszcza fryzury.
Epickie, masz u mnie orena.Tak w ogóle, to Chariot powinien by zadowolony, ruskim nie wolno ufać. :
 
Nareszcie... Już czuje ten klimacik.... :)nie będzie wczytywania wejść do budynków czyli będą większe wymagania sprzętowe ... oby nie zbyt duże... :)
 
LambertzPoviss said:
LambertzPoviss said:
Co do wyglądu Geralta - ten z jedynki bardziej mi się podobał - ten z dwójki rzypomina drwala.
Wiesz, może mimo zapowiedzi wzorują się dalej na filmie z Żebrowskim, bo ten z drugiej części jest do niego znacznie bardziej podobny, niż w jedynce. Moim zdaniem ten z podstawy był lepszy (może trochę za bardzo w stylu amanta), ale twórcy nie powinni go aż tak zmieniać. Zwłaszcza fryzury.
^^Szczerze powiedziawszy jak dla mnie kandydat do cytatu tygodnia ;) czyżby lekka schiza? :)A co by na temat było to powiem tylko, że rozumiem, że RED chce wskoczyć z czymś, co nas powali przy oficjalnej zapowiedzi i bardzo się cieszę, że wychodzą przynajmniej takie oświadczenia jak to. Przynajmniej wiemy, że nie mają nas tak całkiem w poważaniu jak co poniektórzy zwykli uważać :p
 
Lambert lepiej weź dzień wolnego :p. A walka z bosem była trochę dziwna, ile kroć razy przygniatał Geralta ten wstawał i się otrzepywał :dead: Mam nadzieję, że mieli godmoda :teeth:
 
Gwindor said:
Gwindor said:
Gwindor said:
Co do wyglądu Geralta - ten z jedynki bardziej mi się podobał - ten z dwójki rzypomina drwala.
Wiesz, może mimo zapowiedzi wzorują się dalej na filmie z Żebrowskim, bo ten z drugiej części jest do niego znacznie bardziej podobny, niż w jedynce. Moim zdaniem ten z podstawy był lepszy (może trochę za bardzo w stylu amanta), ale twórcy nie powinni go aż tak zmieniać. Zwłaszcza fryzury.
^^Szczerze powiedziawszy jak dla mnie kandydat do cytatu tygodnia ;) czyżby lekka schiza? :)A co by na temat było to powiem tylko, że rozumiem, że RED chce wskoczyć z czymś, co nas powali przy oficjalnej zapowiedzi i bardzo się cieszę, że wychodzą przynajmniej takie oświadczenia jak to. Przynajmniej wiemy, że nie mają nas tak całkiem w poważaniu jak co poniektórzy zwykli uważać :p
Kandydat? Faworyt! :DCo do ożywionego PRu to myślę, że ktoś w REDzie zadziałał na rzecz community i ktoś inny stwierdził "cholera, coś niedobrze się dzieje na forum, wkraczamy". Ewentualnie dzięki znalezieniu ruskiego wydawcy sprawy nabrały tempa i oficjalna zapowiedź zbliża się wielkimi krokami :p
 
[size=20pt]C[/size]o do jego nowej fryzury to popsortu porażka.. W 1 byla lepsza, normalna a ta przypomina hmmm... zgodze sie z Lambert z Poviss jak drwal ; d Ale grafika ogólnie piękna... Wiadomo, że gdy chcemy dobrą gre też musimy się odpowiednio zaopatrzyć (sprzęt) :) Teraz to trudno żeby znaleść w miare dobrą gre bez wygmagań :D[move]pozdrawiam :)[/move]
 
Mnie w sumie martwi mnie tylko jedno, bo fryz może i fatalny ale da się przełknąć...Otóż chodzi mi o widok za pleców. Nie podoba mi się, przyzwyczaiłem się jak we wszystkich RPGach do widoku z góry (choć twórcy dragon age już z papugowali widok z za pleców z wiedźmaka), gdyby nie było standardowego patrzenia z góry załamałbym się...Mam nadzieje ze ten pokaz był wersja na konsole bo walka tez jakoś specjalnie nie zachwycała : (((Chce dostać starego pięknego Wiedźmina!
 
Top Bottom