Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

+
markes131 said:
to panowie czekamy do Marca ^^ ciekawe co prócz zapowiedzi szykuje CD Projekt :)
Może szykuje nam się prócz zapowiedzi jakiś nieoficjalny krótki zwiastun W2.
 
Piecia18 said:
Może szykuje nam się prócz zapowiedzi jakiś nieoficjalny krótki zwiastun W2.
Skoro to oficjalna zapowiedź, to skąd pomysł o "nieoficjalnym" zwiastunie? Ładnie żeś to wymyślił :pRedzi mówią, że na zapowiedzi będą także filmiki. W mojej opinii zwiastun będzie bankowo. A co do gameplaya - nie robię sobie nadziei. Może jednak będzie on jedną z niespodzianek, którą ponoć skrywa zapowiedź :D
 
Na tej konferencji Kiciński przypadkiem się wygadał. Bo ten redaktor pyta go: to W2 będzie w 2010? A Kiciński na to: Ta... To jest tajne i powiemy dopiero na konferencji :)
 
angar31 said:
Na tej konferencji Kiciński przypadkiem się wygadał. Bo ten redaktor pyta go: to W2 będzie w 2010? A Kiciński na to: Ta... To jest tajne i powiemy dopiero na konferencji :)
A hecę z CDA i wywiadem "tak, pracujemy nad W2 - premiera 2010" pamiętacie? Coś z Kicińskiego łatwo wyciągnąć informacje zastrzeżone :D
 
No to ciekawie. Marzec... Ale nikt z Redów pewnie nie będzie nam w stanie podać oficjalnej i konkretnej daty? Nie? Ehh... :p Przynajmniej już coś wiemy! :)
 
Ja mam nadzieję że doczekam się Wieśka II najlepiej przygotowanego jak się da... Żeby CD Projekt oddał nam w ręce prawdziwe cacuszko w 2010 roku.To wiecie miłej roboty xD
 
LambertzPoviss said:
LambertzPoviss said:
Co do wyglądu Geralta - ten z jedynki bardziej mi się podobał - ten z dwójki rzypomina drwala.
Wiesz, może mimo zapowiedzi wzorują się dalej na filmie z Żebrowskim, bo ten z drugiej części jest do niego znacznie bardziej podobny, niż w jedynce. Moim zdaniem ten z podstawy był lepszy (może trochę za bardzo w stylu amanta), ale twórcy nie powinni go aż tak zmieniać. Zwłaszcza fryzury.
Lambert dziadu poszczałem się :( o ja pier... jaki z ciebie ziomuś jest, komentujesz wygląd Geralta i potem to cytujesz i piszesz to samo tylko innym językiem.Oren za rozśmieszenie mnie :p
 
Top Bottom