Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

+
GhostPL said:
Nie wiem co wy macie do tej fryzury. Jest świetna! Idealnie pasuje do Geralta.
Nie wiem, jak można się rejestrować na forum gry, jeśli aż tak nienawidzi się jej bohatera.
 
TowarzyszKot said:
Nie wiem, jak można się rejestrować na forum gry, jeśli aż tak nienawidzi się jej bohatera.
z czystej nienawiści i chęci czynienia zła ;D ja lubię wiedźmina.
 
Możecie to skończyć? to chyba temat o wycieku! A tak w ogóle to nie robią pokazów gry w Polsce bo: pierwsze primo - sami dla siebie? drugie primo - wydawce w Polsce już mają ...
 
Naszła mnie taka myśl (może nie najbardziej inteligentna w mojej bytności na tym forum), że jeśli długie włosy przeszkadzają w walce to czemu Geralt ich nie zetnie? Albo wręcz czemu elementem wiedźmińskich mutacji nie jest pozbawienie owłosienia?
 
Garram said:
jeśli długie włosy przeszkadzają w walce to czemu Geralt ich nie zetnie?
Bo najwidoczniej mu nie przeszkadzają!
Garram said:
Albo wręcz czemu elementem wiedźmińskich mutacji nie jest pozbawienie owłosienia?
To już chyba do Sapkowskiego pytanie.
 
Reynevanx said:
Dobra, wyciek wyciekiem i wszyscy zdrowi, ale przydałby się jakiś większy pokaz dla POLSKICH mediów, a nie "wiele pokazów", ale jakoś żaden dla nas. Bo tak trochę głupio, w końcu i tak raczej my będziemy głównym rynkiem zbytu (choć rozumiem chęć opanowania innych). P.S. Skomentowalibyście to, bo te komentarze o braku komentarza (hipokryzja rlz!) już się nudne robią.
Zastanów się dobrze a potem pisz ;)1.Te prezentacje nie są dla mediów tylko dla wydawców gier2. Dlaczego u nas nie robią takich prezentacji? bo już mamy Polskiego Wydawcę3. Przyjdzie zapowiedz przyjdą filmiki tyle ode mnie ;)EDIT: nie daje mi spokoju jedna rzecz... np: odpalamy wiedźmina 2 i co od nowa rozkładamy umiejętności?
 
odpalamy wiedźmina 2 i co od nowa rozkładamy umiejętności?
Ja też jestem ciekaw, jakie rozwiązanie tego problemu zaprezentuje nam CDP Red, ale sądzę, że zostanie to jakoś sensownie wykonane.
 
Iwona said:
Iwona said:
Możecie to skończyć? to chyba temat o wycieku!
O, dziękuję, bez Ciebie nie dałabym sobie rady... :whatthe:
Nie ma za co :p może kiedyś zostanę modem :teeth:Na jakieś 99,99999999999... % (w przybliżeniu) zaczniemy jako Geralt-Gość-Co-Nic-Nie-Umie i będziemy musieli zdobywać doświadczenie/poziomy/umiejętności od nowa :'(
 
ja bym raczej wysnuł wniosek, że rozwój postaci zostanie przemodelowany. Nie wiem czy talenty zostaną czy zamiast tego dadzą np. procentowe albo punktowe umiejętności, ale tego bym się nie spodziewał.
 
MikoajAdamus said:
Nie ma za co :p może kiedyś zostanę modem :teeth:
I następnego dnia forum szlag trafi
MikoajAdamus said:
ja bym raczej wysnuł wniosek, że rozwój postaci zostanie przemodelowany. Nie wiem czy talenty zostaną czy zamiast tego dadzą np. procentowe albo punktowe umiejętności, ale tego bym się nie spodziewał.
Ja to widzę, że po prostu będziemy mieć część umiejętności, a część musimy zdobyć. Pytanie tylko, czy uzasadnione będzie to fabularnie, czy nie. Strzelam, że talenty zostaną w grze.
 
Strzelam, że talenty zostaną w grze.
W sumie, to nawet dobrze, jak by zostały. Korzystanie z nich było bardzo "wygodne" i bezproblemowe.Mi się wydaje, że nie będzie żadnej amnezji i innych pierdołek, tylko po prostu musimy uczyć się nowych rzeczy. REDzi nie powinni za dużo przy tym kombinować, bo przy amnezjach etc. trzeba całą fabułę pod to układać.
 
nie zapominaj o amnezji z części pierwszej! Liczyłbym na wyjaśnienie tamtego i przypomnienie Geraltowi o pewnych aspektach jego dawnego życia (nieraz po prostu wywoływało zgrzyt zębów w jedynce jak się rozmawiało z Jaskrem, Zoltanem czy Triss i już się wydawało, że powiedzą zaraz coś o Yennefer albo Ciri, a tu nagle 'ale nieważne, przejdźmy do bla bla bla", ja rozumiem że dla nieobeznanych z sagą to ułatwienie, ale sądzę, że stopniowe 'przypominanie' Geraltowi o jego przygodach mogłoby stanowić ważny i ciekawy aspekt dwójki).
 
że tak trochę zmienię temat: w pewnym wywiadzie/konferencji ktoś z CDP powiedział że nie szukają mocnych firm wydawniczych ponieważ Wiedźmin nie był by najważniejszą ich grą którą wydają tylko byłby daleko z tyłu... i tu przedstawiono jako przykład Electronic Arts. Powiedźcie mi czy to był pierwszy lepszy przykład czy może mieli jakieś oferty ze strony EA? bo jeśli mieli takową ofertę to dlaczego ją nie przyjęli? przecież każdy zapewne zauważył jak rozreklamowane jest Dragon Age, to czemu wiedźmin nie mógłby być w ich rękach? za pewne The Witcher 2 jest lepsze od Dragon Age ;)
 
nieraz po prostu wywoływało zgrzyt zębów w jedynce jak się rozmawiało z Jaskrem, Zoltanem czy Triss i już się wydawało, że powiedzą zaraz coś o Yennefer albo Ciri, a tu nagle 'ale nieważne, przejdźmy do bla bla bla"
A według mnie dobrze, że w pierwszej części pominięto Ciri, jak i Yennefer. Jakoś te postacie nie pasowały mi do całej tej historii z Salamandrą.
 
no. jeden dzieciak w fabule i jedna czarownica z którą robimy bara bara wystarczy :p co do tych talentów: no może zrobią tak jak w ER wiedźmina 1. Jak gramy w "cenę neutralności" albo tą drugą. mamy kilka talentów i możemy je wykorzystać już na pocz.
 
Top Bottom