Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

+
Posłuchajcie ja mam najlepsze rozwiązanie co do kłótni o to czy powinien być kucyk czy nie. Nie trzeba się tym przejmować ponieważ jeśli fryzura będzie z kucykiem to na pewno moderzy zrobią zwykłą lub na odwrót i wszyscy będą zadowoleni. Ale osobiście wolałbym żeby fryz był z kucykiem ;)
 
Geralt w kucyku? Czemu nie ;)Najlepiej by było gdyby można było wybrać w opcjach, czy Geralt ma mieć kucyka czy nie :)Ja osobiście chodziłbym chyba z kucykiem, zawsze to jakaś zmiana
 
JA nie jestem zadowolony. Kraken, smok to potwory z którymi wiedźmin sam na sam nie powinien mieć szans. Zresztą moim zdaniem gra idzie w kierunku hero fantasy - smok, kraken wiedźmini ze szkoły żmii... Zatraca klimat wiedźmina, który żył z polowania na potwory podróżując po świecie. Dla Geralta każdy potwór był wyzwaniem z ryzykiem śmierci a teraz to wyjdzie D&D. Na temat dialogów nie możemy zbyt wiele powiedzieć ale mam nadzieję, że wreszcie w rozmowach z NPC będziemy mieli więcej opcji wypowiedzi (tak jak było w Planescape Torment).
 
bartek1392 said:
Mam tylko nadzieję, że dwójka nie straci tego książkowego klimatu sagi Sapkowsiego, bo to było w jedynce najlepsze.
Dołożymy wszelkich starań aby klimaty był tak samo dobry jak w jedynce, a może nawet i lepszy :)
 
Jedynka miała klimat sagi. Zwłaszcza akt 1, 2 i 4. Tylko pierwszy i ostatni był słabszy moim zdaniem mniej pasujący do świata Sapkowskiego.
 
Chariot said:
Jedynka miała klimat sagi. Zwłaszcza akt 1, 2 i 4. Tylko pierwszy i ostatni był słaby moim zdaniem nie pasujący do świata Sapkowskiego.
Piłeś? Nie pisz.
 
To może i ja coś naskrobię :)Może najpierw, co mi się podoba po obejrzeniu "wycieku".Jestem bardzo zadowolony z faktu, iż Geralt w końcu oderwał się od ziemi i możliwym będzie poruszanie się zarówno w poziomie jak i w pionie. Grafika jest cudowna i klimatyczna, co w dużym stopniu powinno pomóc w oddaniu klimatu Sagi. Również brak wczytywania się pomieszczeń po wejściu do nich jest bardzo, ale to bardzo dużą poprawą w stosunku do pierwszej części. Kolejną zaletą w moim, skromnym mniemaniu jest zmniejszony i uproszczony interfejs. Mało widoczny interfejs zapobiega wrażeniu, jakbyśmy grali w pudełku obłożonym na ściankach przyciskami i informacjami.Teraz czas na to, co mnie rozczarowało.Brak pochew. Skoro udało się zrobić całkiem przyjemny, fanowski Scabbard Mod, to może dobrze by było dorobić te pochwy w Wiedźminie 2? Nie wierzę, że nie jest to możliwe, a pudełkowa (bez modyfikacji) gra z dopracowanymi pochwami do mieczy była by niepodważalną zaletą.Coś, co mnie zażenowało, to ten Kraken i walka z nim. Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Geralt jest tylko wiedźminem, nie jakimś tam amerykańskim superbohaterem. W Sadze ledwo co dał sobie radę z małą Bruxą, a Wy go konfrontujecie w wielką jak góra ośmiornicą. I ta "bomba"... Błagam Was, nie niszczcie tej gry :(
 
Na temat artykułu CDA napisał Eriash na forum gram.plhttp://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=165Napisał -
Co do artykułu w CDA, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie współpracowaliśmy z CD Action przy jego tworzeniu.
 
czempion9 said:
Na temat artykułu CDA napisał Eriash na forum gram.plhttp://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=165Napisał -
Co do artykułu w CDA, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie współpracowaliśmy z CD Action przy jego tworzeniu.
Ktoś tu chyba leci w kulki...
 
Z tego niestety wynika, że CD Action zrobił nas kolokwialnie mówiąc w konia pisząc coś o rozmowach z CDPR na temat gry. To ja już nic nie wiem...
 
Może jakieś dementi ze strony REDów? Czy te wszystkie 'informacje' były wyssane z palca towarzysza Smugglera i spółki?
 
Taa, gdzieś to już słyszałem. Czy nie podobna sytuacja była przy wywiadzie z Kicińskim? Też CDPR mówił, że sobie cośtam CDA edytował. Już sam nie wiem w co wierzyć
 
IthlinneAegli said:
Z tego niestety wynika, że CD Action zrobił nas kolokwialnie mówiąc w konia pisząc coś o rozmowach z CDPR na temat gry. To ja już nic nie wiem...
Być może informacje mają kuluarowe, wyciągnięte od jakiegoś pracownika RED anonimowo?
 
Dziwne . CDA ma informacje oficjalne a nie kontaktowała się oficjalnie z CDP . COŚ tu jest nie tak albo kłamie CDA albo CDP. najbardziej mnie jednak cieszy że nie będzie wczytywania lokacji . Chociaż ten 2 gemplay z pokazu był najprawdopodobniej na konsole! A to może oznaczać [ale może to być błędna hipoteza ] że na konsolach nie będą wczytywane lokacje a na PC tak!
 
Nightbring3r said:
Nightbring3r said:
Na temat artykułu CDA napisał Eriash na forum gram.plhttp://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=165Napisał -
Co do artykułu w CDA, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie współpracowaliśmy z CD Action przy jego tworzeniu.
Ktoś tu chyba leci w kulki...
Ale jest tam tez odpowiedz Cormaca z CD-Action i warto wysilić się i ją też przeczytać.
 
Tak się składa, że podczas pisania tamtego posta ostatnią wiadomością była odpowiedź Chempiona. Więc proszę mi tu nic nie insynuować.
 
Top Bottom