Flashbacki do popularnego formatów (wmv. avi. ...)

+
Flashbacki do popularnego formatów (wmv. avi. ...)

Witam !Moje pytanie dotyczy możliwości przekonwertowania plików z flashbackami do wymienionych w temacie formatów (przy zachowaniu przyzwoitej rozdzielczości). W temacie jestem kompletnie zielony, nawet nie wiem gdzie szukać tych plików. Wiem ,że można nagrywać je ręcznie za pomocą Frapsa ale to bardzo czasochłonne. Potrzebne mi są ona ponieważ przygotwuje się do montażu kolejnego fan-movie i potrzebuje jak najwięcej materiałów. Z góry dziękuje za odpowiedź.PS. Mam Edycje RozszerzonąPozdrawiam Cossack
 
Przykro mi, Flashbacki to cutsceny ze wstawionymi obrazami (z przedrostkiem fb_), które możesz znaleźć w bifach. A rozszerzenie cut jest rozpoznawalne jedynie przez edytor D'jinni. ;)
 
Hmmm czyli po rozpakowaniu .bif znajde tam obrazki (.jpg) które pojawiają się w flashbackach - to by mi wystarczyło. Te rozszerzenie cut to są te wyreżyserowane scenki z gry taki jak walka Geralta z wilkołakiem ?Jeżeli da się je odtworzyć w D'jinnim w formie wizualnym (przedstawi mi się jako film) to odpale Frapsa i po sprawie ;] A może w tych swoich wywach popełniłem błąd - jeżeli tak to poprawacie mnie.P.S 1. Programem BIFRip da się ustawić docelowo gdzie będą wypakowane pliki czy da się to tylko zrobić do folderu Wiedźmina ?2. Do tych scenek jest przyklejony dźwięk czy odpalany jest z innego pliku ?
 
Cossack said:
1. Programem BIFRip da się ustawić docelowo gdzie będą wypakowane pliki czy da się to tylko zrobić do folderu Wiedźmina ?2. Do tych scenek jest przyklejony dźwięk czy odpalany jest z innego pliku ?
1) Wypakowuje tam, gdzie się znajdują (do tego samego folderu)2) To wygląda tak:Cutscena to zlepienie wszystkich części, czyli dialogów, obrazków, lektora i muzyki :)
 
Jakby co to tutaj: http://www.gamebanshee.com/thewitcher/flashbackimages.php są wszystkie obrazy z fb w dobrej jakości i rozdzielczości.
 
Top Bottom