"Forgotten Land" zespołu Riverside będzie promował Wiedźmina 2

+
To jest ten słynny Balcar i jego wilk ?http://w929.wrzuta.pl/audio/26QdwR3vneK/maciej_balcar_-_bialy_wilk
 
Tak, to ten kawałek. Jedynie końcówka jest znośna, ładne solo, ale poza tym, to piosenka nijak się ma do Wiedźmina, jeśli nie zwracać by uwagę na tekst.
 
Powiedziałbym nie tyle Biały Wilk co Kundel BurySzkoda, bo solówka na końcu bardzo fajna, a reszta jakaś taka infantylna mi się trochę wydaje, jak z kreskówki
 
Nie ma to jak ponarzekać w naszym pięknym kraju nie?... a jak wesoło wyśmiać czyjś wysiłek. W każdym razie mi się Riverside podoba. "Białego wilka" nie słuchałem jeszcze ale niedługo nadrobię.
 
damariel said:
Nie ma to jak ponarzekać w naszym pięknym kraju nie?... a jak wesoło wyśmiać czyjś wysiłek. W każdym razie mi się Riverside podoba. "Białego wilka" nie słuchałem jeszcze ale niedługo nadrobię.
Czyli twoim zdaniem opinie winny być tylko przychylne, albo nie powinno być ich wcale? Między wyśmianiem czyjejś pracy a wyrażeniem swojego zdania odnośnie tejże jest spora różnica, szczególna zaś, jeżeli chodzi o utwór muzyczny.
 
Nikt tu nic nie wyśmiewa. Chodzi po prostu o to, że na chwilę obecną muzyka inspirowana z pierwszej części góruje nad tym, co nam na razie zaprezentowano. Bądźmy jednak dobrej myśli, to dopiero dwie piosenki ;)
 
damariel said:
Nie ma to jak ponarzekać w naszym pięknym kraju nie?... a jak wesoło wyśmiać czyjś wysiłek.
Chyba kazdy artysta powinien byc gotowy na krytyke, upubliczniajac swoje dzielo. Jesli ludzie mowia, ze im sie nie podoba, to nie dlatego, ze chca zrobic komus na zlosc....
 
@Szincza@WilkwilkNie po prostu nie lubię czytać wszędzie że ktoś na coś narzeka. Włączę tv narzekanie, włączę YT w komentarzach narzekanie... itd. Może to ma związek z moim wątpliwym humorem dzisiejszego dnia ale ja mam dość ciągłego narzekania.@Alran Fakt inspiracje przy pierwszej części były trochę lepsze ale to nie znaczy że taki Riverside czy inny zespół/wykonawca się nie stara... a jak wychodzi to już każdy osobno ocenia :)
 
@damariel no i widzisz ,sam doszedłeś do mądrego wniosku :)"a jak wychodzi to już każdy osobno ocenia :)"Jednemu się podoba ,a drugiemu nie ;)
 
damariel said:
Fakt inspiracje przy pierwszej części były trochę lepsze ale to nie znaczy że taki Riverside czy inny zespół/wykonawca się nie stara... a jak wychodzi to już każdy osobno ocenia :)
Tutaj nikt nie neguje (chyba), że Balcar czy Riverside się nie starali. Tu chodzi o efekt końcowy, który jakoś mi (i nie tylko mi jak widać) nie pasuje do klimatu Wiedźmina.@Blizari ja pisałem ;]
 
@Blizari mądrzejsze pytanie to kto tu nie pisał ;).mi tam Riverside pasuje do klimatu Wiedźmina ;)... w pewien sposób. ;)Balcara nie słyszałem więc się nie wypowiadam.
 
damariel said:
@Blizari mądrzejsze pytanie to kto tu nie pisał ;).mi tam Riverside pasuje do klimatu Wiedźmina ;)... w pewien sposób. ;)Balcara nie słyszałem więc się nie wypowiadam.
Ja nie pisałem. Wracając do twojego poprzedniego posta, to gdzie jak gdzie, ale na forum dyskusyjnym narzekania powinieneś spodziewać się w pierwszej kolejności. ;)*Ach, no i co do Riverside, to mi również w pewien sposób pasuje do klimatu wiedźmina, ale to już są osobiste odczucia. @Down + edit*. Dodaję emotkę, żeby podkreślić lekki charakter mojej wypowiedzi xD Więc luz.
 
Dobra bo widze że zaczyna się święta wojna ze mną ;). Możecie uznać że mój komentarz był spowodowany trałmatycznymi wspomnieniami tego dnia ;). Idę posłuchać "Białego wilka"
 
Alran said:
Tak, to ten kawałek. Jedynie końcówka jest znośna, ładne solo, ale poza tym, to piosenka nijak się ma do Wiedźmina, jeśli nie zwracać by uwagę na tekst.
Tak, końcówka przyzwoita, ale reszta ... No cóż, postaram się jednak pozytywnie, bo jak mawiali starożytni Finis coronat opus, czyli koniec wieńczy dzieło/Dzieło ;)
 
Riverside bardzo dobra dobra! Świetna kawałek. Me likey!OK to teraz kto pisał PR? I kto uważa, że maciupeńke przesadzili? Ktoś pisał Tuwima i tą piosenkę?
 
Hmm, kawałek Riverside okej, ale ja wolę Balcara, mimo grafomańskiego tekstu (ale nie oszukujmy się, że tekst "Frogotten Land" jest mniej grafomański) i końcówki bez mocniejszego przytupu (nie rozumiem czemu niektórzy z was uważają, że to jedyny dobry fragment). Trochę mi się z utworami Erica Serry kojarzy ten "Biały wilk".To czego mi w "Forgotten Land" brakuje to jakiś etnicznych instrumentów, gdzieś jako detal. Dodało by to klimatu. Ale moim zdaniem jest lepiej w obu przypadkach niż z Vaderem, których piosenka do promocji została wybrana tylko przez markę zespołu, bo na płycie z utworami inspirowanymi grą może nawet większość była zdecydowanie lepsza.
 
Utwór zacny, dobrze oddaje imho klimat wiedźmińskiego świata. Vader z 'jedynki' był dobry ale raczej twórcy postanowili zrobić krok naprzód za co im dzięki. Mam nadzieję, że to będzie track no 1 na soundtracku, żebym nie musiał przewijać jak będę sobie to puszczał w samochodzie:)Ludzie dajcie spokój z tą maturą, ja nie zawracam na tym forum nikomu d**y moimi prywatnymi sprawami. Chcecie się wygadać to sio na gg, skypa czy inny czat. Dżyzys...
 
Top Bottom