Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

+
Status
Not open for further replies.
Nie, źle zgadujecie ;) Po prostu słyszałem to jeszcze z dwóch innych źródeł:1. Iskra2. Nie wiem, chyba jakaś książka.Poza tym odwracacie kota ogonem. Facet pisze, że przeszkadza mu białe na czarnym, a Flash traktuje to jako argument dla potrzeby jasnego szarego na ciemnym szarym. Mówię o tym 3-ci raz nie dlatego, że to była straszna zbrodnia, bo nie była, ale Wy zamiast piedrolnąć się zdrowo w czoło kontraatakujecie mnie, że niby uznaję pierwszą lepszą teorię wyssaną z palca jako dogmat dla potrzeby trollowania, co jest nieprawdą, którą również mógłbym udowodnić, gdybyście nie odwrócili kota ogonem po raz drugi (czyli tym razem głową?), z jakiego powodu tego nie zrobię, bo mi się nie chce marnować czasu na coś, co efektów nie przyniesie, powiem tylko: zaufajcie mi i walnijcie się w czółko po raz drugi :D
 
Odwracasz kota ogonem. Flash komentując sytuację napisał, że jak widać nie można każdemu dogodzić. Obojętnie co zrobimy i tak ktoś będzie niezadowolony. Ale oczywiście masz prawo twierdzić, że Flash próbuje udowodnić wyższość czarnego koloru.Tak, wiemy, że zrobiłbyś 10 razy lepsze forum.
 
Flash said:
Tak, wiemy, że zrobiłbyś 10 razy lepsze forum.
I pewnie nie byłoby na nim Flash'a... ;)Więc może dajcie mu te dwie stówy żeby ogarnął ten skrypt tak żeby był w stanie sprawdzać domyślny język forum w profilu a nie w ciasteczkach... Bo jak rozumiem to zaznaczenie języka w profilu to pozostałości po starej nomenklaturze, ale ci super goście od projektowania nowego dizajnu tego forum nie wiedzą jak się tego pozbyć... Wiem że się powtarzam ale wkruwia mnie to trochę... Mogli się na ten wieczorowy kurs PHP, XHTML, SQL czy czegośtam zapisać się zanim zaczęli "poprawiać" to forum... Ale jak trzeba będzie to poczekamy, dyplomy już w styczniu... :p
 
Na marginesie, ja też nie wiem o co chodzi i bynajmniej nie mówię o słowie props.Ale wystarczy tego offtopa.Edit: Proszę załatwiać prywatne swoje sprawy na PW.
 
Widzę tutaj olbrzymi potencjał - CDPR powinno udostępnić narzędzia dla moderów chętnych do zrobienia swojego forum!Był już D'jinni, wiec idąc tym tropem nazwałbym ten edytor "Gryzelda"
 
Nie działa poprawnie opcja nowych nieprzeczytanych postów, na stronie głównej tematy są oznaczone żółtą gwiazdką, natomiast jak wchodzę w sortowanie nowych wątków to nie wyświetla mi się nawet jeden temat...
 
DajOrena said:
Nie mogę dawać orenów!
To objawy choroby zwanej "Skąpstwem", ale nie martw się, nie jest ona zbyt szkodliwa, a nawet wręcz przeciwnie - dzięki niej można wiele zaoszczędzić!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom