Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

+
Status
Not open for further replies.
No trzeba przyznać, że Socchi ma rację, to jest podstawowa funkcjonalność forum. Sory ale nie pamiętam, kiedy kto pisał ostatniego posta i co, muszę wchodzić drugi raz, żeby zobaczyć, czy coś nowego przybyło czy nie...dla mnie paranoja...Proponuję coś takiego:
Jeśli w danym dziale pojawiły się nowe posty (zwykłych użytkowników) to pojawia się tylko biały dymek.Jeśli dodatkowo w danym dziale pojawia się post napisany przez Reda, to pojawia się też czerwony dymek.Screen zrobiony na szybko i niedbale, ale sorka, nie mam czasu ;p
 
a tak w ogóle w ogóle...to będzie kiedyś jeszcze lista użytkowników online? Bo niby mógłbym dodać do znajomych 1040133 użytkowników (co zresztą też nie byłoby takie proste, pomijając ich liczbę, z tego powodu że nie ma żadnego ich spisu czy czegoś).Chociaż dzięki temu po raz pierwszy skorzystałem z opcji dodania znajomego na forum, co prawdę powiedziawszy, lekko, choć cieplutko krzepi mą duszę.
 
przeciwwskazania natury technicznej czy tez, z braku lepszego słowa, moralnej? Czy też obu? :>Mimo wszysko, wdzięcznym, wujku :)
 
Proponuję zrobienie takiego udogodnienia, że jeśli jesteśmy zalogowani na forum i mamy podaną w ustawieniach datę urodzenia, to nie musimy jej wpisywać przechodząc na stronę... może być?
 
Karesh said:
Proponuję zrobienie takiego udogodnienia, że jeśli jesteśmy zalogowani na forum i mamy podaną w ustawieniach datę urodzenia, to nie musimy jej wpisywać przechodząc na stronę... może być?
A nie ma już od dawna czegoś takiego? Ja tam jak jestem zalogowany, to żadnych dat nie muszę wpisywać... :p
 
Prawdopodobnie przeglądarka czyści cache po każdym zamknięciu - to właśnie tam składowane są dane takie jak wiek wpisany w age gate. Domyślnie po jednym wpisaniu nie powinniście już nacinać się na bramę wieku.Uprzedzając pytania - z age gate nie zrezygnujemy ani jej nie zmienimy. Nie jest to zależne od nas.
 
Co masz na myśli? Dzięki temu, że na polskim forum nie widzisz działów, powiedzmy, rosyjskich, samo forum jest znacznie bardziej czytelne.
 
Nie wiem czy myślimy o tym samym, ale Socchi mówił chyba o tym, że bardzo często po ponownym wejściu na stronę, jest ona w języku angielskim, co na dłuższą metę potrafi być irytujące.
 
[moderator]Proszę nie używać wulgarnych wyrazów[/moderator]Alku, chodzi mi dokladnie o to, co napisał Vedymin. Ukrywanie innojęzycznych działów jest świetnym pomysłem, ale tak długo, jak daje się włączyć język polski i utrzymać go, bo niestety jest tendencja do resetu
 
Docelowo da się włączyć język polski i tak już powinno zostać. Reset, o którym piszesz, jest przejściowym błędem, który naprawimy.
 
Tak, moja przeglądarka czyści dane automatycznie po każdym zgaszeniu okna. Czyli nie można zrobić tak, by "age gate" było tylko dla osób niezalogowanych? A jeśli jesteśmy zalogowani i mamy podaną swoją datę urodzenia to nie musimy znów jej wpisywać?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom