Mi też się podoba "z czym do ludzi"
Zmieniałeś w szerokiej w pasku tematu?
Auć, zmieniłam. Ale mogę odmienić znowu ...
Faktycznie działa, dzięki.Tutaj mamy niebieskie tarcze z dwoma białymi trójkącikami przed nazwą (żółtą) tematu z nieprzeczytanymi postami. Spróbuj, powinno działać (mi działa)![]()
Keth, tak z ciekawości:
czy forum wiedźmińskie przejdzie równie sprawną modernizację czy raczej trzeba czekać do W3? Od razu widać który operator lepszy.
Keth, tak z ciekawości:
czy forum wiedźmińskie przejdzie równie sprawną modernizację czy raczej trzeba czekać do W3? Od razu widać który operator lepszy.
Nars, a przed wyłączeniem przeglądarki te tematy były odznaczone? Jeśli nie, to jest to ten sam bug z odznaczaniem.