Forum - bugi, sugestie, opinie

+
pikne nowe forum, duże przyjemniejsze po bliższym zapoznaniu się od starego, choć za cholerę nic nie mogę znaleźć, ale kij z tym - wygląda lepiej i przejrzyściej niż poprzednie - 100 razy lepiej.
 
Pomimo ustawionego języka polskiego, informacje o cookies wyświetlane są po angielsku.

 
Szanowni użytkownicy, czytajcie PROSZĘ ze zrozumieniem. Ten wątek służy do zgłaszania błędów FORUM, jako platformy komunikacyjnej studia i społecznościowej fanów - NIE do zgłaszania błędów gry.

Ze zgłaszaniem problemów z Cyberpunkiem zapraszam do DZIAŁU TECHNICZNEGO.

Z tego tematu wasze zgłoszenia będą usuwane.
 
Last edited:
W prawym górnym rogu każdego postu pojawia się informacja np. że post dodano 58 minut temu. Po umieszczeniu na nim kursora myszy pojawia się TITLE. Post dodany 58 minut temu czyli po godzinie 18 ma tam wpisaną godzine 17 (o godzinę cofnięty zegar).
 
Trudno powiedzieć, czy to błąd, ale jest to rzecz dość upierdliwa. Forum dopuszcza limit max 5 meidów w jednym poście. Problem w tym, że jeśli np. w temacie bagów mój post jest ostatni i dodaj kolejne sygnalizując kolejne babole popełnione w CP77 (jako aplikacji) kolejne media są już dodawane jako linki. Dopiero gdy ktoś inny udzieli odpowiedzi, moje posty bedą miały znowu limit 5 mediów.
 
W sytuacji, w której już bykliśmy w danym wątku na forum, ponowne wejście do niego bardzo często nie kieruje nas na ostatnią stronę.

W nieprawidłowy sposób działa zaznaczanie w edytorze tekstu. Kliknijcie kursorem myszy tak, by PIPE (migający kursor tekstowy w edytorze) znalzł się na początku linii. Naciskamy SHIFT, a następnIe END - powinna się zaznaczyć cała linia tekstu i to działa. Analogicznie jeśli PIPE umieścimy na końcu linii lub w jej środku to SHIFT + END lub HOME działają poprawnie (zaznaczają tekst do końca linii lub do początku linii od miejsca, w którym umieściliśmy PIPE.

Nie działa to natomiast poprawnie, gdy zaznaczymy kilka linii tekstu na raz. Wówczas SHIFT + HOME lub END zachowuje się zupełnie niezgodnie z oczekiwaniami. Prawidłowe działanie: jeśli zaznaczamy kilka linii tekstu SHIFT + HOME lub END powinno odnosić się do ostatniej zaznaczonej linii tekstu.
 
W sytuacji, w której już bykliśmy w danym wątku na forum, ponowne wejście do niego bardzo często nie kieruje nas na ostatnią stronę.
Kliknięcie w temat, w którym masz nieprzeczytane posty kieruje cie do ostatniej, nieprzeczytanej wypowiedzi. Później domyślnie forum przenosi cię na pierwszą stronę tematu - chyba, że klikniesz w datę ostatnio opublikowanego posta koło nazwy wątku.
Taki był zamysł i tak to ma działać.
 
W prawym górnym rogu każdego postu pojawia się informacja np. że post dodano 58 minut temu. Po umieszczeniu na nim kursora myszy pojawia się TITLE. Post dodany 58 minut temu czyli po godzinie 18 ma tam wpisaną godzine 17 (o godzinę cofnięty zegar).
Upewnij się, że masz poprawnie ustawioną strefę czasową. Z opisu wygląda to tak, jakbyś używał czasu UTC zamiast Środkowoeuropejskiego.

Trudno powiedzieć, czy to błąd, ale jest to rzecz dość upierdliwa. Forum dopuszcza limit max 5 meidów w jednym poście. Problem w tym, że jeśli np. w temacie bagów mój post jest ostatni i dodaj kolejne sygnalizując kolejne babole popełnione w CP77 (jako aplikacji) kolejne media są już dodawane jako linki. Dopiero gdy ktoś inny udzieli odpowiedzi, moje posty bedą miały znowu limit 5 mediów.
Dodawanie kolejnych postów w krótkich odstępach czasu określane jest jako flooding - czyli zalewanie forum kolejnymi postami zamiast edytowania istniejącego. Rozumiem, że chcesz ominąć ograniczenia dotyczące liczby mediów przypadających na post, ale prosimy tego nie robić.

W sytuacji, w której już bykliśmy w danym wątku na forum, ponowne wejście do niego bardzo często nie kieruje nas na ostatnią stronę.
Tak jak napisał Szincza - data ostatniego posta działa zawsze jako odnośnik do ostatniej strony.

Prawidłowe działanie: jeśli zaznaczamy kilka linii tekstu SHIFT + HOME lub END powinno odnosić się do ostatniej zaznaczonej linii tekstu.
Sprawdziłem u siebie na dwóch różnych przeglądarkach i kombinacje klawiszy działają dokładnie tak jak opisałeś poprawne działanie. Nie wiem dlaczego u Ciebie działa inaczej.
 

Similar threads

Top Bottom