Forum - bugi, sugestie, opinie

+
O co chodzi z gwiazdkami przy niektórych tematach. Gdzieś jest możliwość oceny wątków której nie widzę? ;)
Czy tematy VIPy jak "Witamy na forum" i "Regulamin" nie powinny pływać na samym wierzchu jako superprzyklejone?
 
Pytanie: czy ktoś ogarniał te cale grupy społecznościowe, do których można dołączyć (a nawet jakąś założyć) w swoim profilu? Czemu to ma służyć?
 
O co chodzi z gwiazdkami przy niektórych tematach. Gdzieś jest możliwość oceny wątków której nie widzę? ;)
Czy tematy VIPy jak "Witamy na forum" i "Regulamin" nie powinny pływać na samym wierzchu jako superprzyklejone?

Na górze każdego tematu "oceń ten wątek".
 
Wow, wchodzę sobie w smartfonie na stronę a tu ładuje mi się z desingiem cyberpunkowym :) Tylko czemu nie mam tak na łiczerowym forum ?
 
Przynajmniej wejście do tematu z muzyką nie zabija PC, jak na forum TW ;)

Nie widziałem posta z więcej niż 3 filmikami, oszczerstwa :D

Jeden zasadniczy minus takiego rozwiązania. zakładając, że ktoś chciałby zbierać, na przykład, wszystkie trailery i umieszczać w wersji odtwarzanej na stronie w jednym poście, to nie ma szans. Sytuacja skrajna, przyznaję, ale dla mnie dość poważny argument.
 
Przynajmniej wejście do tematu z muzyką nie zabija PC, jak na forum TW ;)
Sam w pierwszym odruchu chciałem wrzucić 3 i po zostaniu zblokowanym przez skrypt doszedłem do wniosku, że czapka na 1 to racjonalne rozwiązanie.

Mam nadzieję, że bug z logowaniem zostanie naprawiony, bo niemiłosiernie mnie w... nerwia.
 
Czy ktoś zwrócił uwagę na przyrostek dodawany do nazwy użytkownika, będącego na liście forumowych znajomych? Mam tu na myśli listę aktywnych (zalogowanych) użytkowników na dole strony.

Niepokoi mnie to. Te krzyże... Sam nie wiem dlaczego.

Czy nie lepiej umieścić tam coś miłego? Jak na przykład serduszko? Albo kucyka? Jednorożca? A może dodać w profilu opcję z możliwością wyboru?
 
To jest plus, od "dodany" (do znajomych, jak mniemam). Tym niemniej dobre spostrzeżenie, zasugeruję coś innego.
 
To jest plusik, jest miły:) Ale jeśli komuś się kojarzy niepokojąco, to faktycznie słabo.

EDIT: Ergh, forum oczywiście nie powiedziało mi, że Keth napisał pierwszy:/
 
[Keth napisał to samo, co ja i chyba wcześniej. Zatem ten i poprzedni mój post do usunięcia]
 
gower said:
To jest plusik, jest miły:) Ale jeśli komuś się kojarzy niepokojąco, to faktycznie słabo.

Wiedziałem, że coś ze mną jest nie tak. Zamiast miłych, słodziasznych plusików, widzę cmentarne krzyże. Podobnie ze szklanką herbaty, którą właśnie próbuję się delektować. Dla mnie nie jest do połowy pełna, lecz pusta itd. Wrodzony pesymizm?

Nie nazwałbym tego sprawą wielkiej wagi, to raczej taka luźna sugestia z mojej strony. Jeżeli pozostali forumowicze zdążyli już się z krzyżykiem zaprzyjaźnić, to może powinien zostać na swoim miejscu? W ostateczności - będę musiał wyobrażać sobie, że widzę plusiki.

Wierzę, że Keth podejmie słuszną decyzję odnośnie przyszłości tego znaku.
 
Tak prawdę mówiąc, to moje pierwsze skojarzenie z tym plusikiem było również nieciekawe, ale postanowiłam nie dać się zwariować symbolice, bo to ona jest dla mnie, a nie ja dla niej!
...ale serduszko byloby słodziachne, w sam raz do CP :D
 
Serduszko powinno być zarezerwowane tylko dla żon/mężów/narzeczonych/kochanków/nałożnych.
 
Serduszko powinno być zarezerwowane tylko dla żon/mężów/narzeczonych/kochanków/nałożnych.

I kardiologów.

Mi szczerze mówiąc plusy w żaden sposób się nie kojarzą źle. Dopiero po zwróceniu na to uwagi zerknąłem. Niemniej, zamiast znaczku wolałbym jakieś pogrubienie, uwydatnienie tekstu, zwiększenie czcionki, coś, co będzie się rzucać w oczy, zamiast dodawanie plusików, kółeczek, czy innych znaczków, które się zlewają z nickiem. A co jak ktoś ma w nicku plus? :p To znaczy, że przyjaciel wszystkich ludzi? :D
 
Moim skromnym zdaniem powinno to być przynajmniej podkreśleniem zaznaczone i w legendzie forum opisane jako "znajomi" lub "dodani do znajomych na forum". Jakoś tak.
 

Similar threads

Top Bottom