Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

Witamy wszystkich na oficjalnym forum dyskusyjnym gry Wiedźmin! Jesteśmy mocno podekscytowani z powodu otwarcia naszego forum i możliwości porozmawiania z Wami na temat gry i nie tylko. Wszystkich z Was zachęcamy do wyrażania swoich opinii i uwag w temacie "Błędy, sugestie i pytania" na temat funkcjonalności i przejrzystości forum. Dziękujemy!Draghmar38347.3136111111
 

bajtek

Forum veteran
Sry za aspam, ale musze to napisac;p Jestem pierwszy, jak ochlone,to cos napisze;p
 

tribox

Forum veteran
Bajtek said:
Sry za aspam, ale musze to napisac;p Jestem pierwszy, jak ochlone,to cos napisze;p
Ale ja się wcześniej zarejestrowałem :) zobacz posortowaną listę użytkowników ;P
 

tribox

Forum veteran
To jest temat o Forum, więc nie spamuj Isanti. A co do mojego posta to wyjaśniał tylko pewne sprawy formalne
 

isanti

Forum veteran
Tribox said:
To jest temat o Forum, więc nie spamuj Isanti. A co do mojego posta to wyjaśniał tylko pewne sprawy formalne
bym nie spamował jakby była opcja usuń :)ta... tylko pewne sprawy formalne..... nc
 
Powinien być jakiś regulamin. Nie może być tak że są 2 posty jeden po drugim od tej samej osoby....
 
Slaveous said:
Powinien być jakiś regulamin. Nie może być tak że są 2 posty jeden po drugim od tej samej osoby....
Regulamin akceptowałeś przy rejestracji, pewnie trzeba będzie dać do niego link gdzieś na forum.
 
Fallen Zen said:
Regulamin akceptowałeś przy rejestracji, pewnie trzeba będzie dać do niego link gdzieś na forum.
Na tej belce obok *Pomocy*, bedzie znakomicie pasowal link do regulaminu :]
 
Ech, widzę, że tutaj się wszyscy wysilają przy pisaniu postów Ale co tam, to tylko wersja próbna. Bardzo dobrze, że forum powstało, brakowało go na tej stronie. Mam nadzieję, że uda się dzięki niemu wyciągnąć dodatkowe informacje od twórców
 
Mongoose said:
Hmm to forum nie ma klimatu porownywalnego do tego ze strony CDP, ale może będzie sie rozwijac w dobrym kierunku.
A teraz na forum CDP jest klimat? Widac, ze nie byles przy poczatkach forum CDP, tam to byl ogrooomny klimat, tutaj takiego brakuje, poniewaz jest to wersja beta forum, same spam posty(m.in. moje;p), wiec czego Ty oczekujesz?
 
Mongoose said:
Hmm to forum nie ma klimatu porownywalnego do tego ze strony CDP, ale może będzie sie rozwijac w dobrym kierunku.
Na razie jest to tylko i wyłącznie testowanie. Potem w miarę rozwoju forum i samej gry wszystko powinno zmierzać w dobrym kierunku.
 
Jezeli chodzi o klimat, to dla mnie wszystkie fora wymiękają przy FA, ale cóż, nie każdy może być doskonały Niemniej jednak nie można narzekać na brak klimatu na forum, które istnieje od godziny. Klimat jest wypracowywany przez znacznie dłuższy okres.
 
I to jest bardzo mądra uwaga, to my mamy tutaj stworzyć klimat. A jak widzę tutaj są statsy za statsami i robi się z tego jakaś śmieszna parodia, ludzie bądźcie choć trochę poważni, piszcie z sensem.
 
Bajtek said:
Mongoose said:
Hmm to forum nie ma klimatu porownywalnego do tego ze strony CDP, ale może będzie sie rozwijac w dobrym kierunku.
A teraz na forum CDP jest klimat? Widac, ze nie byles przy poczatkach forum CDP, tam to byl ogrooomny klimat, tutaj takiego brakuje, poniewaz jest to wersja beta forum, same spam posty(m.in. moje;p), wiec czego Ty oczekujesz?
Mi nie chodzi tu glownie o ludzi, ktorzy pisza na forum lecz o sam wyglad i dzialanie forum ;) Kiedys probowalem sie przekonac do forum CDA ktore jest zrobione na tych samych fundamentach, lecz po prostu nie moglem sie do niego przyzwyczaic mimo iz bylo duzo fajnych osob. Wracajac natomiast do spamu ktory teraz tu panuje wiadomo ze na razie jest to wersja testowa dlatego posty leja sie jak niagara ;)PS. Pamietam iz na poczatkach forum CDP tez bylo duzo spamu (glownie on ;D), ale czas pokazal ze jednak sie udalo stworzyc klimatyczne miejsce, ktore niestety jak juz wspomniales straciło cały polot.PS.2. Nie bede juz wiecej lamentowal ale po prostu jestem zdeka zdenerwowany tym ze juz wakacje sie skonczyly hehe ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom