Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Ano, zobaczymy. W każdym razie - życzymy powodzenia w tej niełatwej robocie .Funky Monk - z góry dzięki. PW już poszła.
 
arczi said:
dzieje się to co zawsze, a takiej ilości modów sobie nie przypominam.
Kiedyś było nawet pięciu - Fallen, Mike, Leo, Grah i Draghmar E: Geno, to coś złego ?
 
Ankhmorpork, rzeczywiście. Nijak niezapowiedziane i nie ogłoszone. Wybitnie nie w stylu Dziada, który nadejście Funky'ego zapowiadał z dość dużym wyprzedzeniem a mod'a spośród użytkowników wybrano w demokratyczny sposób ;)No chyba, że to mnie coś się w głowie chrzani. Zapewne wszyscy wiedzą, że Ankhmorpork nigdy nie zostało zdobyte a armie najeźdźców, które zdecydowały się je napadać przegrywały swój ekwipunek w karty bo samo miasto nie przejmowało się specjalnie oblężeniami. Ta wiedza niesie ze sobą pytanie o sposób w jaki nasz nowy szef/szefowa będzie forum moderował/a. Wrzuci nieposłusznych do rzeki czy zaprosi do grona moderatorów?Przyznaj się Dziadu, że to Ty pod zmienionym nickiem. Chcesz po prostu być bardzo niemiły i wdziewasz oto kaptur niczym mistrz małodobry przed przystąpieniem do pracy.
 
Mi się z Ankh Morpork kojarzy raczej pozór ładu, będący niczym innym jak usankcjonowaniem instytucji wszędzie indziej postrzeganych jako nielegalne - i aż się boję wysnuwać dalsze wnioski :p
 
koniu, zbyt duża dawka pratcheta może źle wpłynąć na psychikę. Wiem to z doświadczenia, hehe. Sam nigdy w dużych ilościach nie czytałem jego książek, ale moi kumple.... Eh, działo się
 
undomiel9: słuszna uwaga. Pozostaje się zastanowić komu przypadnie w udziale rola obrotnego sprzedawcy kiełbasek w bułkach.Ale poważnie. Dziadu, to Ty? :p
 
eee tam... nie znacie sie Pratchetta niedy za dużo witamy nowego moda ( i mamy cichą nadzieje, ze to nie jest profil "egzekucyjny" założony przez kogos z ekipy )
 
"Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje" - takie oto spostrzeżenia miewam w temacie.Ale niech będzie, że OT :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom