Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Socchi said:
czy ja jestem jakiś upośledzony i nie widzę nigdzie tej karmy, czy po prostu jej nie ma?
Z tego co widzę, to raz jest, a raz jej nie ma. Drobne problemy jeszcze są...
 
tylko 1 na tydzień? no nie wiem. jak się domyślam, funkcjonuje to jak "pomógł" na innych forach, nie mam racji? Tak więc takie ograniczenie... hmm nieco zawęża możliwośći. Choć z drugiej strony oczywiście rozumiem, zmniejsza ryzyko oszustw.druga rzecz, "nagrody", czy tam bonusy czy jak to nazwać - chociaż przedsmak mógłby być przedstawiony. Ja rozumiem, że lubicie zabawę w "soon", ale to tak jakby coś zacząć i nie skończyć ;)
 
Firnomir said:
I znów nie ma. OCB?
Uspokójcie się i przestańcie pisać " O jest!" "O nie ma!" 'O znowu jest!". Robicie tylko niepotrzebny spam. Dajcie chłopakom popracować nad tym. Pewnie są potrzebne drobne poprawki. Będzie to będzie, trochę cierpliwości.
 
Elwer, ja to naprawdę czytałem, wierz mi. ;) Tyle, że oczekiwał czegoś więcej niż
a w przyszłości będzie szło ją wykorzystać.
bo mało to prezycyzyjne, przyznaj. Wykorzystywać różne rzeczy można na wiele sposobów.
 
Hmm no może ;DBędzie można coś za nie kupić. Z tego co wiem wstępnie, będą to rzeczy naprawdę ciekawe i warte uwagi. Niestety konkretów jeszcze nie znamy.
 
do osoby z największą ilością karmy przyjedzie co miesiąc Dziadu i ją poklepie po plecach, to mało?!Edit: Iwona, wiadomo, ale mam limit spamu, podobnie jak karmy ;), jeden na tydzień :p
 
Socchi said:
bo mało to prezycyzyjne, przyznaj. Wykorzystywać różne rzeczy można na wiele sposobów.
Konkrety będą w najbliższym czasie. Niepotrzebnie to napisałam - mój błąd. Cierpliwości. Jak będę mogła to we wskazanym wątku napiszę to i owo :angel:
Socchi said:
do osoby z największą ilością karmy przyjedzie co miesiąc Dziadu i ją poklepie po plecach, to mało?!
Bez spamu poproszę :evil:
 
Tak apropo tych zmian, to ten interfejs jest teraz moim zdaniem trochę przebajerowany. Ale pewnie jakoś się przyzwyczaję.
 
Firnomir said:
Tak apropo tych zmian, to ten interfejs jest teraz moim zdaniem trochę przebajerowany. Ale pewnie jakoś się przyzwyczaję.
o tak, zgadzam się z Tobą. Nie chce tu marudzić, ale teraz to wszystko jest rzeczywiście trochę "przebajerowane". Kiedyś to spojrzałem na kogoś profil od razu widziałem czy jest aktywny, jakie ma odznaczenia itp., teraz jakoś tak dziwnie wygląda ten taki jakby panel z boku. Ale chyba masz racje, z czasem się forumowicze przyzwyczają ;).
 
Zabawne te zmiany, troszkę, jak z kółkiem adoracyjnym. A ja zawsze starałem się być neutralny na forum :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom