Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Firnomir said:
Czy jest szansa na to, że będzie można nagrodzić kilka osób w tygodniu? (ale jedną max raz na dwa)
Nie sądzę.
Firnomir said:
Kiedyś to spojrzałem na kogoś profil od razu widziałem czy jest aktywny, jakie ma odznaczenia itp.,
Nadal to wszystko widać z lewej. Kropkę online/offline masz jako pierwszą :)Mnie się bardziej podoba ten design ;D
 
@IwonaWidzę, widzę ;). Tylko wtedy jak było to nad avatarem to jakoś bardziej było to widoczne. Chodzi mi o to, że przed zmianą było wszystko to, co jest potrzebne, a teraz o ten panel to taki bajer, który mi się średnio podoba :). Ale jak już mówiłem, ja bardzo marudzę, więc mną się proszę nie sugerować ;D. Co do tych kreseczek to one już chyba były wcześniej, a o ile się nie mylę mają jakiś związek z ilością postów ;).
 
Genesis said:
Co właściwie oznaczają te kreseczki a'la odznaczenia kaprala na mundurze?
Z tego co się orientuję to jest system rang, powiązany z ilością postów i rangą np pierwsze pieniądze, pierwsza zabita wiwerna itp itdByło to wcześniej pod nickiem, teraz jest przesunięte na tą belkę.
 
"Karma" - jak na mój gust to się kojarzy .....niezbyt dobrze. Nie wiem dokładnie czemu będzie służył....ale jeśli dopisze się jakieś znaczenie i ewentualne profity............to może okazać sie OK . A co jeśli nikt nie wymyśli zastosowania?
 
Neuro said:
"Karma" - jak na mój gust to się kojarzy .....niezbyt dobrze.
Mnie karma kojarzy się z buddyzmem :p. System (karma) jest znany na innych forach, więc nie widzę tutaj problemu. Miły dodatek jak dla mnie :)
Neuro said:
A co jeśli nikt nie wymyśli zastosowania?
Jest już wymyślone, a do publicznej wiadomości zostanie podane za jakiś czas. Spokojnie ;)
 
Świetny nowy "wystrój" forum, podoba mi się pomysł z nagradzaniem. Trochę mnie nie było a tu widzę dzieje się, dzieje. :eek:
 
ogólnie to mi się podoba tylko szkoda że przy moim obrazku nie mogę zobaczyc ile pkt. karmy.Ja lubie miec tak ładnie koło posta :D Aleto można zrobic ??? Chodzi mi oto żeby były punkty i ten obrazek po prawej.A i gdyby się dało zobaczyc kto nagrodził :beer:
 
Nie powiem, że to pomysłowe, bo Iwona wspominała, że na kilku forach już taka Karma jest.Ale ciekawe. Tylko niezbyt rozumiem, skąd ta nazwa, bo przecież Karma to chyba coś w rodzaju energii duchowej w buddyźmie, albo coś w tym stylu.Ale pewnie zwykły "respekt" byłby taki niewiedźmiński, nie? ;]
 
Dlaczego żeby zobaczyć ile mam karmy musze wchodzić w swój profil ? Nie można zrobić tak jak z innymi, że widać punkty pod avatarem ?
 
Wallace said:
Dlaczego żeby zobaczyć ile mam karmy musze wchodzić w swój profil ? Nie można zrobić tak jak z innymi, że widać punkty pod avatarem ?
Pracujemy nad tym ;De: To znaczy, nad administracją, żeby coś poradziła ;)
 
Eee... właśnie zauważyłem małą kłodę pod nogami tego pomysłu.Przecież ja mogę sobie w każdym momencie założyć milion multikont i nadać miliony karmy ? A ;]
 
Genesis said:
Eee... właśnie zauważyłem małą kłodę pod nogami tego pomysłu.Przecież ja mogę sobie w każdym momencie założyć milion multikont i nadać miliony karmy ?
Niezupełnie. Karmę mogą przyznawać tylko użytkownicy z ponad pięćdziesięcioma czterema postami.
 
Mam pytanie:Czy w tym
By móc dodawać punkty karmy innym użytkownikom, trzeba mieć minimum 54 posty.
chodzi o to, że mam nie dodawać punktów karmy póki nie dojdę do 54 postów( taki zakaz), czy nie mam takiej możliwości?Pytam się o to, bo mnie zastanawia czemu mogę dodawać innym punkty karmy
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom