Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
ArwilMolotow said:
Glupie pytanko: czemu jeszcze nie zaliczylem anie jednej aktualizacji DMowego banerka? :p
ArwilMolotow said:
O ile wiem to nie działa za bardzo. Jestem 626 w rankingu, a pokazuje duuuużo większą liczbę.
Spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano. Jeszcze trochę cierpliwości ;)
 
Oczywiscie, cierpliwosc to moje drugie imie ;p, lecz konsternuje mnie nieco fakt, iz w rzeczywistosci mam miejsce ok. 100 razy lepsze niz na forum... ^^
 
ładne te paseczki, tylko czy nie wydaje się wam że niebieski jest trochę za jasny? Do czcionki ten kolor pasuje, ale do takiej plamy... sam nie wiem. Czerwony jest ok, ale niebieski trochę bym przyciemnił (w kierunku bardziej granatowym).
 
Jest spoko, poza tym, że te "paski" powinny być bardziej "przezroczyste". A czerwony pasek Redów trochę się gryzie z zielonym, jak są dostępni.
 
"Proście, a będzie wam dane" Jezus Ch. pseudonim "Mesjasz".Chcemy uczynić to forum jeszcze lepszym. W końcu jesteśmy jego userami.
 
... myslisz, ze dokonamy tego produkujac strony bezsensownego spamu? ^^ W sumie racja - trenujemy 'charakter' modow i ich cierpliwosc... ;p
 
Panowie, na kolejnego warna (tym razem za spam) macie może ochotę? W niektórych przypadkach to z banem na 3-5 dni by się wiązało :evil:Jacyś chętni? :evil:
 
Ogólnie zmiany są ok, ikonki kontaktowe schowane pod jednym guzikiem, pasek boczny niczego sobie (kontolka online lepiej sie prezentowała tuż przy nicku) tylko mi osobiście trochę brakuje tego magiczngo napisu nad awatarem...No a pomysł z karmą - cudowny...PS. Zmieniam zdanie - mojego pierwszego orenka dostanie Fir - za cudowną przemianę... ;D (sorki Mobil, będziesz musiał poczekać...)
 
AntiDotuM said:
PS. Zmieniam zdanie - mojego pierwszego orenka dostanie Fir - za cudowną przemianę... ;D (sorki Mobil, będziesz musiał poczekać...)
AntiDotuM, na PW pewne sprawy się załatwia. Następnym razem będzie warn za coś takiego :evil:Mobil1, otrzymujesz ostrzeżenie za całokształt, w tym spam. Ponieważ to Twój drugi warn - 5 dni odpoczynku od forum (ban).
AntiDotuM said:
No i już zaczyna się dyszkowanie, całuskowanie czy inne sposoby żebrania karmy.
właśnie widzę :dead:[size=10pt]W związku z tym, nieco regulamin forum ulegnie zmianie - wprowadzam punkt o kategorycznym zakazie proszenia o punkty karmy za równo w sygnaturach, jak i podpisach. Ponadto, proszę o nie proszenie o punkty karmy w postach na forum - jak zasługujesz, to z pewnością otrzymasz. [/size]Edit: regulamin forum został uaktualniony :)
 
Fangorn said:
Nie chce nic mówić, ale czuję, że za parę dni dojdzie jeszcze nie zdrowa rywalizacja. Coś w stylu " ja mam więcej a ty nie, więc jestem od ciebie lepszy ".
Ranking Duela nie wywołał chyba takich zachowań, choć po doklejeniu go do forum trochę rzuca się w oczy. Ale w tym wypadku mogą się dziać różne rzeczy - mam nadzieję, że pomysłodawcy przewidzieli taki rozwój sytuacji. Przez krótką chwilę wydawało się, że jest to bardzo dobry sposób na spacyfikowanie forum, zrobiło się miło i sympatycznie (bardziej niż zwykle - żeby ktoś nie poczuł się urażony), ale potem zaczął on ewoluować w chyba nie do końca kontrolowany sposób.@Iwona: Ja właśnie dlatego dopisałem to do posta forumowego aby pokazać udzielające się niektórym dziwne zachowania wywołane karmą...
 
Post, który cytuje Antidotum został usunięty prze ze mnie niechcący ;).Odnośnie ewolucji, czekam tylko jak dowiemy się jakie korzyści będziemy mieli za posiadanie karmy. Jak będą to interesujące "bonusy" to dopiero sie masakra zacznie ^^Jednak póki co miło jest mi patrzeć na to jak ci "zasłużeni" otrzymują całkiem słusznie karmę.
 
czy admini czy ktoś tam inny mają podgląd kto komu daje te punkty karmy? Bo coś mi się widzi, że wkrótce powstanie sporo "kółek wzajemnej adoracji"...edit: uuuch, Keth, powiało grozą ;)
 
Agloval said:
czy admini czy ktoś tam inny mają podgląd kto komu daje te punkty karmy? Bo coś mi się widzi, że wkrótce powstanie sporo "kółek wzajemnej adoracji"...
Tak, mamy. Za wykrycie oszustw związanych z dodawaniem Karmy będzie groził ban. Długi, albo nawet permanentny.
 
Coraz bardziej podobają mi się te zasady :)
Keth said:
Keth said:
czy admini czy ktoś tam inny mają podgląd kto komu daje te punkty karmy? Bo coś mi się widzi, że wkrótce powstanie sporo "kółek wzajemnej adoracji"...
Tak, mamy. Za wykrycie oszustw związanych z dodawaniem Karmy będzie groził ban. Długi, albo nawet permanentny.
Również miałem pewne obawy co do takich kółek, a ta opcja z pewnością przyczyni się do słuszniejszego nagradzania wszystkich użytkowników, choć brzmi ostro ten długi, lub permanentny ban :)
 
Mam pytanie: z tego co wiem karma jest tylko dodatnia. To czemu można zobaczyć ujemną? U wszystkich wynosi 0, ale np. w Indeksie PW to widać.
 
Firnomir said:
Mam pytanie: z tego co wiem karma jest tylko dodatnia. To czemu można zobaczyć ujemną? U wszystkich wynosi 0, ale np. w Indeksie PW to widać.
Prace nad karmą i forum cały czas trwają, więc przyjdzie i czas na to :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom