Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Mógłbym napisać coś wrednego o rodzicach i dzieciństwie oraz opinii na forum, ale taki nie będę.To ranga na forum. Im więcej postów tum wyższa ranga. Inni (poza modkami i innymi "specjalnymi") też mają swoje rangi.
 
kiedy się dowiemy o co w ogóle kaman z karmą?aha, btw, z perspektywy czasu można już jak mniemam stwierdzić, że był to pomysł chybiony i się nie przyjął. dziekuję, skończyłem.
 
Podobno w Klewkach wylądowali Talibowie.Podobno podatek liniowy ma być.My tu na konkrety czekamy.PSDodatkowy kolorek przy awatarze - jedyne 100 karmy! Promocja!
 
FirnomirIFRIT said:
Podobno w Klewkach wylądowali Talibowie.Podobno podatek liniowy ma być.My tu na konkrety czekamy.PSDodatkowy kolorek przy awatarze - jedyne 100 karmy! Promocja!
Pstryknąłbym palcami, ale jakoś nie sądzę, żeby to coś dało. Zdajecie sobie z tego sprawę? Bo wydaje mi się, że nie. Karma jest powiązana z projektem nagród i nie zrobimy go w pięć sekund.
 
Socchi said:
aha, btw, z perspektywy czasu można już jak mniemam stwierdzić, że był to pomysł chybiony i się nie przyjął. dziekuję, skończyłem.
Na podstawie czego tak twierdzisz?
 
A ja się zastanawiam czy za częste ostrzeżenia, czy też ban nie powinno być ujemnych punktów karmy od moderatorów :angel: :evil:
 
Sylvin said:
A ja się zastanawiam czy za częste ostrzeżenia, czy też ban nie powinno być ujemnych punktów karmy od moderatorów :angel: :evil:
W sumie wtedy kary były by jeszcze bardziej dotkliwe i możliwe, że dzięki temu skuteczniejsze. O ile za jakiś czas poznamy prawdziwą wartość karmy.
 
Keth said:
Keth said:
aha, btw, z perspektywy czasu można już jak mniemam stwierdzić, że był to pomysł chybiony i się nie przyjął. dziekuję, skończyłem.
Na podstawie czego tak twierdzisz?
Zgadzam się - póki co jest chybiony - a sensu nabrać może jak pojawi się jakiś pomysł wykorzystania.Czy karma się kumuluje? Bo nikomu jeszcze nie przyznałem..... również dlatego ,że nie widziałem powodu .. ( mam też deja vu - bo piszę o tym po raz kolejny)
 
NIe rozumiem dlaczego twierdzicie, ze system jest zly.Czy za wszystkim musza kryc sie materialne beneficja?Mi tam oreny sie podobaja - od razu mozna zobaczyc kto jest jak postrzegany na forum.Nagroda "pieniezna" swiadczy na korzysc tego kto ja otrzymal.W koncu czyms musial na nia zasluzyc.Konieczna jest jednak mozliwosc ogladania przez wszystkich kto i za co otrzymal dane punkty.Wtedy caly pomysl (nawet bez nagrod) nabiera sensu.Pozdrawiam!
 
No, tak. Bo nagrodzenie kogoś za pomoc dla samego nagrodzenia jest kompletnie pozbawione sensu.Smutne to.Cytując mewy z filmu pt.: 'Gdzie jest Nemo':"Dajdajdajdaaaaj...daj daj daj..daaajdajdaj.'Koniec cytatu.Będą nagrody. Owszem....materialiści ;)@S@li - brawo dla Ciebie, 'Great minds think alike' ;)
 
undomiel9 said:
No, tak. Bo nagrodzenie kogoś za pomoc dla samego nagrodzenia jest kompletnie pozbawione sensu.
A nie jest tak ? Trochę jakby dostawać pieniądze żeby leżały , niby masz respekt bo dużo , tylko co z tego?Jakoś średnio przychylam się tez do opinii , że fakt , że ktoś ma dużo orenków oznacza - zasłużył sobie na nie. Jakoś szczerze w to wątpię :]
 
A nie jest tak ? Trochę jakby dostawać pieniądze żeby leżały , niby masz respekt bo dużo , tylko co z tego?Jakoś średnio przychylam się tez do opinii , że fakt , że ktoś ma dużo orenków oznacza - zasłużył sobie na nie. Jakoś szczerze w to wątpię :]
I vice versa - jest trochę pomocnych osób bez orenów, chociaż im się absolutnie należą.
 
SLI said:
NIe rozumiem dlaczego twierdzicie, ze system jest zly.Czy za wszystkim musza kryc sie materialne beneficja?Mi tam oreny sie podobaja - od razu mozna zobaczyc kto jest jak postrzegany na forum.Nagroda "pieniezna" swiadczy na korzysc tego kto ja otrzymal.W koncu czyms musial na nia zasluzyc.Konieczna jest jednak mozliwosc ogladania przez wszystkich kto i za co otrzymal dane punkty.Wtedy caly pomysl (nawet bez nagrod) nabiera sensu.Pozdrawiam!
Ha! Czyli jednak ilość orenów decyduje jak postrzegamy ludzi na forum.... kurcze - jestem "zerem" :D Sam widzisz - system bez dookreślenia jest tylko tzw "wodotryskiem" A może było tak : - "wprowadźmy system punktów( orenów) nazwany "karma" a za jakies 2-3 miesiace uzytkownicy sami wymyślą regulamin i zastosowanie - wybierzemy najlepsze pomysły i ustanowimy na ich podstawie regulamin ostateczny (jako własny, lekko modyfikujac) - ale nie ogłaszajmy konkursu na zastosowanie orenów - bo nie dość ,ze o nagrody sie upomną , to jeszcze bedzie jedna wielka dyskusja i setki projektów - a po co rozstrzygac skoro mozna na spokojnie wybrać :p " .... koniec spiskowej teorii
 
Genesis said:
Jakoś średnio przychylam się tez do opinii , że fakt , że ktoś ma dużo orenków oznacza - zasłużył sobie na nie. Jakoś szczerze w to wątpię :]
Dlatego nalezy wprowadzic oswiadczenia majtkowe forumowiczow... ;DNiech kazdy widzi za co ktos otrzymal ta nagrode.W ten sposob sam mozesz sobie wyrobic zdanie na temat "zasluzyl-nie zasluzyl" :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom