Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Hmm...Nie zdazylem jeszcze rozdac zbyt wielkiej ilosci pkt., zebym nie pamietal komu i za co, ale faktycznie pozniej moze brakowac tego typu informacji.Jestem za.Tylko jesli juz to zrobia to niech udostepnia wszystkim dane odnosnie karmy kazdego uzytkownika."Kontrola spoleczenstwa gwarantem stabilnosci i uczciwosci" ;D
 
Ja także jestem za takim rozwiązaniem.Na początku można pamietać komu i kiedy, ale po dłuzszym czasie ( nieobecności na forum) można sie pogubić. :)Uwaga Rozmowy kontrolowane....
 
IZIMAX3 said:
witam Miałam dzisiaj pewną panne przy nagrodzeniu karmą. Wiadomo kto Nas nagrodził , ale czy pamiętasz... kogo Ty nagrodziłeś ??? Nie sądze ,że robicie sobie notatki ...kogo, kiedy i o której godzinie.....Głównie chodzi mi o ten mały szczegół ,który mi osobiście w PROFILU brakuje ,do sprawdzenia przez nas rozdanej Karmy. Co o tym sądzicie ?? :)
Pomysł dobry, postaramy się wprowadzić.
 
Forum: rosyjska wersja jezykowa. Na gorze widzimy: Показать новые сообщения с Вашего последнего визита. Показать новые ответы на Ваши сообщения. Show unread RED Team members posts since last visit. Czy tylko mi sie zdaje, ze trzecia linijka nie pasuje? ;p
 
Forum: rosyjska wersja jezykowa. Na gorze widzimy: Показать новые сообщения с Вашего последнего визита. Показать новые ответы на Ваши сообщения. Show unread RED Team members posts since last visit. Czy tylko mi sie zdaje, ze trzecia linijka nie pasuje? ;p
"Pokaż nowe odpowiedzi na Twoje posty." Przypominam, że tutaj mamy polskie forum, nie rosyjskie, więc sugeruję zajęcie się naszym 'podwórkiem' :)
 
Forum całkiem niezłe moim zdaniem, tylko... panuje tam straszny chaos. I na prawdę współczuję moderatorom, którzy mają je nadzorować. Mimo podziałów na "subfora" tematów jest za dużo, są pomieszane... Nowi(w tym i ja) prawdopodobnie mają problemy z "znalezieniem" czegokolwiek.
 
Resety to chyba w Versusie miały być... I to systemowe a nie indywidualne...Może mają save'a... choć przy 1.3 to może z tym być różnie... ;)
 
Fangorn said:
Ile w ogóle trwa operacja usunięcia konta?Dajesz usuń konto, prosi cię o hasło i... tyle?
Dokładnie. Moim zdaniem mógłby jeszcze chociaż zapytać czy to na pewno ostateczna decyzja. :D
 
godblessfiji said:
godblessfiji said:
Ile w ogóle trwa operacja usunięcia konta?Dajesz usuń konto, prosi cię o hasło i... tyle?
Dokładnie. Moim zdaniem mógłby jeszcze chociaż zapytać czy to na pewno ostateczna decyzja. :D
Mogło by być też tak, że konto usuwa Ci po 2-3 dniach. W ten sposób miałoby się czas na namyślenie się.
 
A dlaczegóż to? Jakiś w tym interes masz ;)? Jak ty coś popierasz, to ja się bać zaczynam :D...
 
godblessfiji said:
No to może wie ktoś czy da radę przywrócić usunięte konto?
Niestety nie da się.... już z Cebulą próbowałam i po rozmowach z adminami, okazało się, że póki co nie ma możliwości :(Ale zapytałam jeszcze raz, mam nadzieję, że się coś w tej materii zmieniło ;)
 
ludzie, czy wy możecie dać sobie na wstrzymanie z tymi klasami? nie mówię już tu o "robieniu", bo to jak do ściany, w końcu każdy model z gry musi miec swój odpowiednik w DM, ale zwracam tutaj uwagę na nowo powstały trend w życiu forum, czyli objeżdżanie każdej kolejnej klasy użytkownika, który ma mniej niż 100 postów/nie zrobił FORMATOWANIA TEKSTU (tutaj po prostu leżę na podłodze i śmieję się jak idiota) czy też to czy siamto. Prowodyrem jest ostatnio koziek, który próbując doścignąć Niedoścignionego krytykuje wszystkich i wszystko, a to za pomocą obrazka, jak to ma w zwyczaju jego Mistrz, a to za pomocą słów "dupa" i "gówno". Co gorsza, za nim pokazują się następni, którzy idą za twórcą babuni i widzą w nim boga i przytakują. Sporo dokłąda tez Firnomir, a także MAxz, który krytykuje wszystko, co w topiku nie jest podpisane "by Maxz". Całość wygląda tak, że jakiś chłopak, który bądź co bądź trochę czasu poświęcił, chcąc zaistnieć w duelmailowym światku, zostaje zjechany przez lansujących się mistrzów lansu bansu spamu i tak dalej, zazwyczaj nie podających żadnych sensownych uwag co do poprawy pracy. Ludzie, co z wami?
 
Ano, niestety, Socchi ma świętą rację.Od dłuższego czasu obserwuję taki nieciekawy kierunek 'konstruktywnej krytyki' i muszę powiedzieć, że mi się on wcale nie podoba. Oczywiście, nie podpada pod żadne ostrzeżenie ten 'trend', bo w końcu mamy wolność słowa i, przynajmniej dopóki ktoś ewidentnie nie obraża, komentować negatywnie jak najbardziej może. Pytanie tylko, jaki jest sens i cel takiego komentowania?Są klasy lepsze i gorsze, wiadomo, jedni bardziej dopracowali swoje pomysły, inni dopiero zaczęli, ale przykro, że spotykają się z takim traktowaniem na dzień dobry.Szkoda, Panowie, że tak to wygląda.Naprawdę szkoda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom