Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Dla najaktywniejszych osób w dziale Arena Wiedźmin: Versus przewidziane są nagrody: Nowa ranga - "Bohater"
OPIS RANGI: rangę tą otrzymują osoby aktywne w dziale ARENA WIEDŹMIN: VERSUSorazpunkty karmy. Zachęcam do aktywnego udziału w dyskusjach we wspomnianym dziale ;)
 
Oj teraz to sie zacznie spamowanie na potege...30 odpowiedzi na jedno pytanie, klotnie - "ja wiem lepiej!, nie bo ja, I respectfully disagree, ale bo nie, ale bo tak" ;DCos kolo 8 tys nowych klas typu - dyszel od wozu z wyzimy klasztornej (itemy "soon") ;DAle co to ja tu...Aha!Z innej beczki.Tak sobie myslalem - gwarancja na plytke jest. Dostane nowa jak poniszcze ta ktora mam, tak?Wyjdzie edycja rozszerzona, tak?Co bedzie jak komus (przez przypadek oczywiscie ;D ) zniszczy sie plyta juz PO wyjsciu edycji rozszerzonej?Beda wyciagali z magazynu ta stara wersje czy moze przysla nowke, wytloczona, z dodatkami, niesmigana? ;DOj, to zdradzilem swoj niecny plan... ;DPozdrawiam!
 
S@li, jesteś genialny. Od kilku dni kombinuję, co by tu zrobić, żeby dostać ER w łapy i proszę :D!
 
undomiel9 said:
Aż podadzą datę Wiedźmina 2, ew. Wiedźmina na konsolę - i obiecają pierwsze screeny 'soon' ;DAle tak poważnie, to rusz niesamowity, nic dziwnego, że się serwery wieszają.
Jak się okazuje, jednak nie ;) nowy rekord to 1321 :D podobny do tamtego tylko kolejność do góry nogami :D
 
Agloval said:
Agloval said:
Aż podadzą datę Wiedźmina 2, ew. Wiedźmina na konsolę - i obiecają pierwsze screeny 'soon' ;DAle tak poważnie, to rusz niesamowity, nic dziwnego, że się serwery wieszają.
Jak się okazuje, jednak nie ;) nowy rekord to 1321 :D podobny do tamtego tylko kolejność do góry nogami :D
No cóż, oczywiste było, że kiedyś taki dzień nastąpi ;)
 
LordBart said:
LordBart said:
Nowa ranga - "Bohater"
OPIS RANGI: rangę tą otrzymują osoby aktywne w dziale ARENA WIEDŹMIN: VERSUS
Czy pod aktywny udział podpada zrzędzenie na versusa :D
Zrzędzenie? Zobacz.Ten Versus jest beznadziejny, licha gra, twórcy w ogóle sięnie przyłożyli. Same lagi i bugi, grafika się zacina nawet na dobrym sprzęcie. Sama gierka jest nudna i po kilku dniach mocno nieciekawa.Teraz popatrz na lewo od mojego licznika wiadamości i... włala!
 
Maxz said:
Samochwała w kącie stałai wciąż tak opowiadała:"Zdolna jestem niesłychanie,Najpiękniejsze mam ubranie,Moja buzia tryska zdrowiem,Jak coś powiem, to już powiem,Jak odpowiem to roztropnie...[...]"Maxz, po resztę odsyłam do Brzechwy. ;)
 
Aspazar said:
tylko nas nie zanudź Moderatorze
Czy Ty masz jakieś kompleksy na moim punkcie? Chodzi o te kilka warnów, które Ci dałam? Na kolejnego masz ochotę?EOT.E:
Aspazar said:
Widzę że zapanowała nowa moda na niewymawialne nicki , mamy już "Арвиль Молотов" , Ilmarinen oraz A'taeghane.Kto następny ?
RurzowaKsienrzniczkaPS. ja się nie liczę, mnie łatwo wymówić.
 
RurzowaKsienrzniczka said:
Widzę że zapanowała nowa moda na niewymawialne nicki , mamy już "Арвиль Молотов" , Ilmarinen oraz A'taeghane.Kto następny ?
Twój nie jest lepszy,zobacz na ortografię w swoim nicku. :p
 
A039taeghane said:
Ten Versus jest beznadziejny, licha gra, twórcy w ogóle sięnie przyłożyli. Same lagi i bugi, grafika się zacina nawet na dobrym sprzęcie. Sama gierka jest nudna i po kilku dniach mocno nieciekawa.Teraz popatrz na lewo od mojego licznika wiadamości i... włala!
:DNice. Szkoda, że za teksty o DM nie dawali. Miałbym drugi medal i większą emeryturę :evil:
 
Widzę że zapanowała nowa moda na niewymawialne nicki , mamy już "Арвиль Молотов" , Ilmarinen oraz A'taeghane.Kto następny ?
Ej, ej, ej. Ksienrzniczko, co trudnego do wymówienia w "Ategan", "Arwil Molotow", czy "Ilmarinen"?
Twój nie jest lepszy,zobacz na ortografię w swoim nicku.
Mały pytanko, Ksienrzniczko, czy Twój nick mam może jakiś związek z SyLwuNiĄ?
Widzę że zapanowała nowa moda
Mi już zmiana nicka chodziła po głowie od dawna.
 
A spróbujcie tylko kontynuować tę przedziwną dyskusję dryfującą nieuchronnie ku niebezpiecznym skałom moderatorskiego ostrzeżenia ;D
 
A039taeghane said:
Widzę że zapanowała nowa moda na niewymawialne nicki , mamy już "Арвиль Молотов" , Ilmarinen oraz A'taeghane.Kto następny ?
Ej, ej, ej. Ksienrzniczko, co trudnego do wymówienia w "Ategan", "Arwil Molotow", czy "Ilmarinen"?
Twój nie jest lepszy,zobacz na ortografię w swoim nicku.
Mały pytanko, Ksienrzniczko, czy Twój nick mam może jakiś związek z SyLwuNiĄ?
Widzę że zapanowała nowa moda
Mi już zmiana nicka chodziła po głowie od dawna.
No dobra a co trudnego jest w wymówieniu "Prowiametalgaruruburumon"
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom