Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Proszę odebrać mi rangę mówca, bo od kiedy ją dostałem to kompletnie mi się odechciało pisać na forum ;o (ale naprawdę :p)
 
Dobrze, że w takim razie Genesis zmienia świat biegając po tematach, jest przyszłością komików tego kraju, Majewski mi się niedawno skarżył, że go wygryziesz w przeciągu dwóch, trzech lat.
 
Słowo wyjaśnienia odnośnie warnów na VS - Mrrruczit i reszta modów versusowych ma prawo do warnowania, ich zdaniem, niewłaściwych postów. Natomiast jeśli chodzi o bany, czy to czasowe, czy permanentne (czyli rzeczy mające skutki na całym Forum, dla danego usera) - bez naszej wiedzy raczej nikomu nic poważniejszego nie grozi, także fear not ;)
 
W kwestii kolorków - ostatnio był robiony z tym porządek, straciły go teamy modderskie, SK i zasłużeni mieli pozostać bez zmian, ale widzę, że ktoś się zapędził z tym, pogadam z Eriashem :]
 
Ale 9 dni temu Und obiecała, że się tym zajmie... Eee, nevermind.Wszystko tu działa jak w zegarku.E:@downPrzykre to trochę, ale cóż.
 
Owszem, Undomiel mi to przekazała wtedy, jednak w związku z moją nieobcenością przez kilka dni nie mogłem się tym zająć do tej pory :)
 
Keth said:
Natomiast jeśli chodzi o bany, czy to czasowe, czy permanentne (czyli rzeczy mające skutki na całym Forum, dla danego usera) - bez naszej wiedzy raczej nikomu nic poważniejszego nie grozi, także fear not ;)
Z tym, że ban po czwartym warnie z reguły będzie dużo dłuższy od tego po drugim, nieprawdaż?A "ich zdaniem niesłuszne" to takie, które się im nie podobają? Bo tam nic sprzecznego z regulaminem forum, działu ani tematu nie było. Witajcie w dziale Versusa, miejscu gdzie dostaniesz warna za nieprawomyślnoć! Miłego pobytu i kolorowych warnów życzy Mrruczit i przyjaciele.
 
FirnomirKL said:
Z tym, że ban po czwartym warnie z reguły będzie dużo dłuższy od tego po drugim, nieprawdaż?
Każdy taki przypadek jest rozpatrywany odrębnie, warn warnowi nierówny, właśnie dlatego są ich stopniowalne kolorki ;)
 
To może wprowadzić nowy kolorek warnów, w tym pięknym gównianym kolorze, których rozdawanie przypadałoby ot2 i innym versusowym modom, a w "starej części" forum nie stanowiłyby jakiegoś specjalnie wielkiego przestępstwa (nie pozbawiałyby szans na dalsze odznaki itp.)? Bo jak nie, to nie ma rady, fora trzeba jak najprędzej rozdzielić, bo niezbyt dobrze ze sobą współgrają (można tylko zostawić "Kącik Brodzia", bo tam jest śmiesznie)... :p
 
KlanLubiczwHostile said:
To może wprowadzić nowy kolorek warnów, w tym pięknym gównianym kolorze, których rozdawanie przypadałoby ot2 i innym versusowym modom, a w "starej części" forum nie stanowiłyby jakiegoś specjalnie wielkiego przestępstwa (nie pozbawiałyby szans na dalsze odznaki itp.)? Bo jak nie, to nie ma rady, fora trzeba jak najprędzej rozdzielić, bo niezbyt dobrze ze sobą współgrają (można tylko zostawić "Kącik Brodzia", bo tam jest śmiesznie)... :p
O,dokładnie. Rzekłbym, że od versusowych moderatorów łatwiej warna dostać.Mogło by być np. tak,że 2 warny od VM(patrz linijkę wyżej) uniemożliwiały by otrzymanie TYLKO odznaczenia "bohater"
 
Nie, nowego kolorku warnów nie będzie - chociażby dlatego, że także musiałby być stopniowany :)Skoro uważacie, że "jest tam łatwiej dostać warna", to po prostu bądźcie "tam" wyjątkowo ostrożni, w czym problem? :)
 
Keth said:
Nie, nowego kolorku warnów nie będzie - chociażby dlatego, że także musiałby być stopniowany :)Skoro uważacie, że "jest tam łatwiej dostać warna", to po prostu bądźcie "tam" wyjątkowo ostrożni, w czym problem? :)
W tym, że sam przyznałeś, iż warnują za posty, które uważają za niewłaściwe. Nie niezgodne z regulaminem forum, czy tematu, ale będące przejawem braku uwielbienia dla ich polityki. I nie tylko, bo wystarczy raz im podpaść i mieć przerąbane. (warny, groźby, prześladowania etc.) Dlatego też ja od dziś bojkotuję tę część forum oraz całe O2T. (a Versusa sobie pogram, kneble na tawernie mi wiszą, mam chat na WO :p)
 
Z kontekstu rozmowy wnioskuję, że jest to jedna wielka skarga na moderatorów Versusa - przede wszystkim na Mrrruczita.Keth, sam prosiłeś, żeby skargi na modów zgłaszać do Ciebie, jak rozumiem zajmiesz się tym i przeprowadzisz "rozmowę wychowawczą". Jeśli Mrrruczit jest poza Twoją jurysdykcją, sprawa powinna trafić do Eriasha.Co do pomysłu pozbycia się forum VS - należy się go albo pozbyć, albo przywrócić dawne Status Quo - wcielić z powrotem.
 
Keth said:
Skoro uważacie, że "jest tam łatwiej dostać warna", to po prostu bądźcie "tam" wyjątkowo ostrożni, w czym problem? :)
eee, Keth, to co napisałeś chyba nie jest mądre, prawda?mnie to zwisa, ale podział forum na takie a takie przy jednakowych konsekwencjach nie wydaje mi się ani sensowne, ani logiczne :)swoją drogą jestem pod wrażeniem, część forum jawnie i naprawdę obsmarowuje O2T i versusowych modów z imienia i nazwiska, niemal mieszając ich z tym co posłużyło za inspirację dla kolorków modó tamtejszego działu. ciekawe czasy ;]
 
Vattghern said:
Co do pomysłu pozbycia się forum VS - należy się go albo pozbyć, albo przywrócić dawne Status Quo - wcielić z powrotem.
Dokładnie, albo wypad, albo starzy, porządni moderatorzy. Te fora, ich poziom i tematyka nie pasują do siebie. Versus "zasługuje" na oddzielne w 100% forum.
Vattghern said:
swoją drogą jestem pod wrażeniem, część forum jawnie i naprawdę obsmarowuje O2T i versusowych modów z imienia i nazwiska, niemal mieszając ich z tym co posłużyło za inspirację dla kolorków modó tamtejszego działu. ciekawe czasy ;]
Tja, "obyś żył w ciekawych czasach".A nie zasłużyli? To się z powietrza nie bierze. Z "miejsca, z którego wydobywa się inspiracja dla kolorku" również.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom