Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Socchi -
kończ spam, dziękuję :)
Garram - nie bardzo rozumiem: chodzi o przyznawane oreny, czy otrzymywane? Ale, o ile mi wiadomo, w obu przypadkach masz możliwość wpisania bądź odczytania uzasadnienia.
 
Garram chyba chciałby wejść np.: w moje konto i przeczytać, za co ja dostałem oreny. Albo Ty - wszystko jedno.Na pewno chcesz czytać hasła w stylu: "Bo Cię lubię" / "Juro o 20 u mnie :-*" ?? ;D
 
A, no to, niestety, trzeba być modem, żeby to mieć ;)Bo to taka intymna sprawa, że tylko służby porządkowe mają wgląd, a i to przez dziurkę od klucza i z poczuciem wstydu...
 
Jasne - poczytamy, popatrzymy, a następnego dnia obudzą Cię o 6 rano jacyś smutni panowie: Pan pozwoli z nami...Z tego co pamiętam to zasadniczo podziękowaliśmy im bodajże w październiku 2007...E:
Garram said:
Proponuję wprowadzić coś takiego jak złamane grosze będące przeciwieństwem orenów.
jak na razie to nie bardzo wiadomo co z orenami zrobić , a ty tu takie rzeczy proponujesz...
 
Socchi said:
Socchi said:
jakoś fajowo wylansować, no :p
och. tego nie zauważyłem. skoro tak - nie ma o czym mówić.temat uważam za zamkniety
Nie no, dzięks, teraz to już po ptakach :/
Socchi said:
@Hostile -
regulamin said:
• Staraj się nie przesadzać z wielkością avatarów, sygnaturek czy długością nicka. Avatary mogą mieć wymiary maks 70x70 pikseli, sygnaturki 130px wysokości, a długość nicka wynosić 20 znaków.
Czy mógłbyś się postarać nie przesadzać? Taka prośba ;)
Ojej, przesadziłem przecież tylko ponad dwukrotnie :p Ale dla Ciebie wszystko :-*
Socchi said:
Btw co to jest towje?
Taki niemiecki aktor, no co, nie wiedziałaś? :p :Dhttp://de.wikipedia.org/wiki/Towje_Kleinerhttp://www.filmweb.pl/o82333/Towje+Kleiner
 
Melkor01 said:
Dla czego kiedy patrzy się w rozdane oreny, widać nicki które gracze mieli na początku :D?
To są loginy Mój Drogi ;)
Melkor01 said:
Melkor01 said:
Na pewno chcesz czytać hasła w stylu: "Bo Cię lubię" / "Juro o 20 u mnie :-*" ?? ;D
To by wyjaśniało ich obfitość u niektórych, co?
Nie. Niektóre komentarze są naprawdę fajne ;)
 
GARRAM - to dałoby kolejny powód do kłótni. Ktoś dałby orena za opowiadanie, albo jakiś post... Natomiast trzy inne osoby stwierdzą, że mu się nie należy. Założą nowy temat, w którym będą o tym dyskutować, albo będą pisać gdzie popadnie. Niee... to głupi pomysł ^^ I tak jest wesoło.
 
Wydaje mi się że Garram jest bardzo ciekawski. Tak bardzo że chciałby oglądać powody przyznania orenów u każdego usera...
 
undomiel9 said:
@Socchi - sprostowanie: Genesis dostał ostrzeżenie za całokształt, długi nick wieńczył całokształtu dzieło... w tym ignorowanie naszych próśb. Btw co to jest towje?
NIEPRAWDA !Prawda musi wyjść na jaw ! Dostałem warna mimo że w tamtych czasach nie było jeszcze punktu mówiącego o za długich nickach !
 
Genesis, Rutran, bez spamu proszę.Listy nadanych/otrzymanych orenów raczej nie będą dostępne publicznie - od razu zaczełyby się niekończące się dyskusje, jak to opisał Dorwall :)Ed: dokładnie. I dlatego, że nie było zakazu takich nicków, nie dostałeś warna za za długiego nicka, a za to, czego ten nick był skutkiem... W razie kolejnych wątpliwości zapraszam na PW :)
 
Hostile: Miej litość - trzeci nick w ciągu 30 minut... Gorsze już chyba są tylko zajefajne obrazki z JM...Genesis: Dajcie mi człowieka, a paragraf się dopisze... ;)
 
Remedium said:
Hostile: Miej litość - trzeci nick w ciągu 30 minut... Gorsze już chyba są tylko zajefajne obrazki z JM...
Nie moja wina :p Pierwszy był zły, bo ktoś nie informując mnie pozmieniał regulamin, a drugi nie podobał się Socchiemu... :p A na Prima Aprillis trza było coś wymyślić, no :/
 
1) Czy moderator ma możliwość usunięcia orena z profilu danego forumowicza?2) Proponuję zamknąć TEN temat. Nie zmuszajcie mnie do argumentacji...Albo dobra, skoro topic tak długo przetrwał, to znaczy, że tą prostą do wykonania czynność należy łopatologicznie uzasadnić, wbrew mojej prośbie z poprzedniego zdania.1. Jakby nie patrzeć, to już drugi taki temat (aktywny) na polskim forum. Link do pierwszego,2. Już nie raz zamykane były tematy quizo-podobne (jak choćby quiz o grach), ponieważ stwierdzono ich wystarczającą ilość na forum. Konsekwencją byłoby potraktowanie wspomnianego przeze mnie tematu identycznie, tym bardziej, że > patrz pkt 1.3. Jeśli istnienie drugiego quizu dotyczącego filmów jest w porządku (bo przecież jest na podforum Versusa), to równie dobrze mogę założyć kolejny taki temat - żeby daleko nie szukać, na przykład w podforum dotyczącym RotWW.4. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby forumowicze odwiedzający forum Versusa brali udział w filmowym quizie już istniejącym wcześniej. Dopóki Versus jest częścią wiedźmińskiego forum, nie ma sensu spamować w dwóch identycznych tematach. Jeden wystarczy.5. Filmowy quiz za bardzo do podforum Versusa nie pasuje. Logicznym byłoby przeniesienie tego tematu do innego działu, jednakże > patrz pkt 1.6. Wallace-bot zyskał na forum kolejny obszar do masowego spamu.7. W nowo założonym temacie, o którego zamknięcie wnioskuję, nie ma moich postów. Znaczy to, że temat ten istnieć nie musi.8. Podforum Versusa to zuuooooTo chyba wszystko. Dziękuję.
 
KLWojciech said:
Na pewno chcesz czytać hasła w stylu: "Bo Cię lubię" / "Juro o 20 u mnie :-*" ?? ;D
KLWojciech said:
Bo to taka intymna sprawa, że tylko służby porządkowe mają wgląd, a i to przez dziurkę od klucza i z poczuciem wstydu...
Hmm, dostałem jednego orena z bardzo rzeczowym uzasadnieniem i jednego przyznałem również poskramiając emocje i myślałem, że wszyscy tak mają.
KLWojciech said:
Wydaje mi się że Garram jest bardzo ciekawski. Tak bardzo że chciałby oglądać powody przyznania orenów u każdego usera...
1.W zasadzie nie interesuje mnie treść uzasadnienia tylko za jaką działalność został przyznany. To może inaczej. Czy jak ktoś dostał np. odznaczenie skryba to za to, że otrzymał porcję orenów za wiedzę o twórczości Sapkowskiego czy też oreny sobie a odznaczenia z innej beczki?2.No i ciśnie się pytanie czy moderatorzy mogą zablokować przyznanie orena bo uznają że uzasadnienie nie uzasadnia? Wyprzedzając posądzenia: nie, nie uważam by ktokolwiek z forum na swoje oreny nie zasłużył. Jak zacząłem temat to już chcę go wyczerpać.Edit: aha uzyskałem odpowiedź nim zadałem pytanie, nawet usunąć, no ładnie. Ale pierwsze zagadnienie wciąż mnie nurtuje.
 
@Pono1. Tak, mamy taką możliwość.2. Zasadniczo się z Tobą zgadzam, po prawdzie to od dłuższego czasu, pogadam jeszcze raz o tym z mrrruczitem :)Edit: możemy usuwać oreny, ale chyba jeszcze się nie zdarzyło, żeby został jakiś usunięty za niepoprawne, naszym zdaniem, uzasadnienie. Gdyż uzasadnienie to jest raczej subiektywne :) Co innego, jak ewidentnie widać, że dwie osoby się wymieniają co parę dni orenami wzajemnie, wtedy się można temu przyjrzeć dokładniej ;)Ed2: nie, oreny nie mają nic do odznaczeń :)
 
Czy tylko ja to widzę, że Undomiel stała się mężczyzną a Keth kobietą ? Był kiedyś chyba taki film, Switch :). Rozumiem , że zamieniliście się na swoje forumowe alter-ega.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom