Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
HypeTheHunter said:
Na głównej stronie forum znalazła się nareszcie możliwość filtrowania nowych odpowiedzi, za to duży plus bo tej opcji brakowało mi najbardziej. Czekam jeszcze na możliwość zaznaczenia tematów jako przeczytane, wtedy wygoda korzystania bardzo wzrośnie.
Masz na myśli odznaczanie jako przeczytane z widoku 'najnowszych odpowiedzi'? Zrobimy. Pozdrawiam.
HypeTheHunter said:
Przyznam, Waszemu forum udało się mnie rozśmieszyć. Ot, odpowiadam sobie na posta na forum vs, klikam cytuj i mam zamiar zabrać się do pisania posta. Ale! Zamiast okienka z wypowiedzią mam napis "Weryfikacja sesji nie powiodła się. Wyloguj i zaloguj się ponownie, a potem spróbuj jeszcze raz.". No dobra, co za problem. Wyloguję się i zaloguję. Tak więc klikam napis "wyloguj" a tutaj co?Pojawia się napis "Weryfikacja sesji nie powiodła się. Wyloguj i zaloguj się ponownie, a potem spróbuj jeszcze raz."No nie ma co! :D
To prędzej połączenie niż forum. To było testowane wielokrotnie i nigdy nie pojawiły się żadne problemy z przerywaniem sesji. Polecamy oczyszczenie systemu i przeglądarki :) Z czego się łączysz?
 
Markus mówi, że nie może się zalogować, bo go zbanowaliście. Ale z was wredne, chamskie i złośliwe dupki :p
 
Flash said:
Flash said:
Markus mówi, że nie może się zalogować, bo go zbanowaliście.
Pierwsze słyszę.
Ja też.Ale faktem jest, że mam bana ciasteczkowego i wręczyliście mi go bezprawnie, zapewne łamiąc prawo do wolności słowa i inne sraty pataty :D A teraz piszę z netbooka z tramwaju, więc trudno mnie namierzyć :DE: Spostrzeżenie: REDzi słuchają się community. Co prawda czasami community musi jednogłośnie i ostro zareagować, jak w przypadku READ'MOAR - ale jest szansa, nie tak jak np. w O2T :p
 
Od jakiegoś czasu forum usilnie loguje mnie na angielskojęzyczną wersję. Wcześniej nie było tego problemu, od razu logowało mnie na polskiej. To tylko u mnie czy inni też mają ten problem?
 
To tylko moja wybujała wyobraźnia czy faktycznie od czasu wprowadzenia nowego forum liczba odwiedzających znacząco spadła? Ostatnio dzieje się naprawdę mało mimo wrzucania nowych/starych materiałów przez Redów. Na tyle mało, że jeśli nie chce się rozmawiać o nowej fryzurze/sukience/japonkach Geralta lub zbyt dużych drzewach w lesie to nie ma specjalnie po co się udzielać. Na starym forum były statystyki odwiedzających (w tym gości), więc od razu mógłbym porównać dane i wiedzieć co i jak, ale ponieważ nowe forum = nowe porządki to muszę zapytać :).
 
Hej! W zeszłym tygodniu przeglądałem statystyki i okazało się, że ani liczba odwiedzin, ani rejestracji na forum nie spadła. Pomijając standardowe cykle, liczby niewiele się zmieniły. Niedługo statystyki będą dostępne dla administratorów.
 
zmiana języka + ciągłe przenoszenie kilka stron wstecz - obecnie dwa najbardziej upiedrliwe bugi forum
 
HypeTheHunter said:
To tylko moja wybujała wyobraźnia czy faktycznie od czasu wprowadzenia nowego forum liczba odwiedzających znacząco spadła? Ostatnio dzieje się naprawdę mało mimo wrzucania nowych/starych materiałów przez Redów. Na tyle mało, że jeśli nie chce się rozmawiać o nowej fryzurze/sukience/japonkach Geralta lub zbyt dużych drzewach w lesie to nie ma specjalnie po co się udzielać. Na starym forum były statystyki odwiedzających (w tym gości), więc od razu mógłbym porównać dane i wiedzieć co i jak, ale ponieważ nowe forum = nowe porządki to muszę zapytać :).
W moim przypadku to nowe forum działa na moim dość kiepskim internecie tak tragicznie, że nie chce mi się nawet tracić czasu, by na nie zaglądać :p Poza tym, dalej się nie mogę do niego przyzwyczaić :p
 
Mnie trochę irytuje jedna rzecz. Czemu Moderatorzy zamiast usuwać takie wątki, które są założone przez nowych użytkowników, głównie dotyczące wymagań sprzętowych Wiedźmina ale też i ich własnych pytań, które bardzo często pojawiają się na forum w odpowiednich tematach, nie są kasowane, tylko zamykane? Na forum jest taki bałagan przez to, że nie wiem, a takie śmieciowe tematy tylko spychają o wiele ciekawsze wątki na dalsze strony... :|Apeluję o usuwanie takich świeżych tematów, które na forum nic nowego nie wnoszą, a ten problem i tak cały czas się powtarza (bo nowi użytkownicy cały czas się pojawiają i cały czas zakładają takie tematy).
 
Zamknięty wątek musi poleżeć na forum parę dni, żeby jego twórca miał okazję przeczytać post moderatora z wyjaśnieniem powodu zamknięcia. Wyobrażasz sobie wejść na forum i szukać swojego wątku, którego już nie ma? Użytkownik ma prawo wiedzieć dlaczego wątek został zamknięty. To normalne postępowanie na każdym publicznym forum.
 
Flash said:
Zamknięty wątek musi poleżeć na forum parę dni, żeby jego twórca miał okazję przeczytać post moderatora z wyjaśnieniem powodu zamknięcia. Wyobrażasz sobie wejść na forum i szukać swojego wątku, którego już nie ma? Użytkownik ma prawo wiedzieć dlaczego wątek został zamknięty. To normalne postępowanie na każdym publicznym forum.
PW?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom