Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Mam takie pytanie gdzie zgłaszać bugi w grze?niedawno się zarejestrowałem....pobrałem edycje rozszerzoną z neta i pomimo zarejestrowania gry nie mogę jej zainstalować.Jakieś sugestie?
 
Ufff... Miesiące tu całe nie zaglądałem, ale widzę, że czwórka modów trzyma się twardo :)Coś ciekawego nowego na wiedźmińskim forum?
 
SLI said:
Ufff... Miesiące tu całe nie zaglądałem, ale widzę, że czwórka modów trzyma się twardo :)Coś ciekawego nowego na wiedźmińskim forum?
A co cię tak wygnało aż na tyle z forum co już masz dosyć ?? :).
 
Nieeee - przeraził mnie nowy layout no i dodatkowo mi forum w robocie zablokowali więc i czasu mniej na pisanie :p
 
Oj, mnie też tu sporo nie było... Ale widzę, że forum już nadaje się do użytku nawet całkiem. Jednak stare było lepsze, na tym do dziś nie potrafię się do końca odnaleźć ;]Mnie jak S@Lusia nowy lay odstraszył i jakoś przestałem wbijać tu częściej, a i tak już rzadko wchodziłem.Ale GZ modki dla was, że się tu jeszcze jakoś trzymacie ;]A teraz znikam zapewne na kolejne kilka miesięcy. Na razie.
 
I mnie też dajwno nie byjło :D Odstraszył mnie nowy lajołt również :Dhttp://www.thewitcher.com/forum/ - z zaskoczeniem stwierdziłem, że nie przycina mi tu scrollbara, niestety wchodząc "niżej" w forum doznałem znanego uczucia przycinania się forum wiedźmińśkiego - nie ma okejki!!!!!!!!!!!!!
 
Czy ktośmoże coś zrobić z sortowaniem nowych nieprzeczytanych wątków? Dodam, że na głównej stronie mam złote gwiazdki, które symbolizują nowe posty, ale jak wchodzę w opcję "nowe odpowiedzi" to mam tam pusto...PS. Jestem cały czas zalogowany dzięki opcji "zapamiętaj".
 
ja z kolei tak się zastanawiam, czy to, że w ponad pół roku od wprowadzenia nowego forum, wciąż trzeba ręcznie zmieniać język na wejściu, to to taka ma być atrakcja, czy po prostu dział IT jest tak zajęty, bądź problem na tyle poważny, że przez 7 (słownie: SIEDEM) miesięcy nie znaleziono rozwiązania?
 
Popełniliśmy błąd , pochwaliliśmy ich trochę . Trzeba było truć im dupę póki nie naprawią wszystkiego .
 
Hej, rozwiązanie jest bardzo proste ;-) Nie czyść danych przeglądarki i za każdym razem strona będzie w tym języku, w którym ją przeglądałeś w momencie opuszczenia. To samo rozwiązanie jest idealne dla problemu z wylogowaniem itp.Rozumiem, że różne osoby mają różne powody do czyszczenia danych, ale niestety nie ma tu jakiegoś uniwersalnego 'cudu', który pogodzi interesy wszystkich na świecie. Jest opcja z wykrywaniem języka, ale zapewniamy, że jest ona bardzo zawodna ze względu na wysoki odsetek osób łączących się przez proxy.Mamy nadzieję, że nawet jeśli w związku z w.w. zmiana języka jest w niektórych przypadkach konieczna, to nie sprawia zbytniego kłopotu.
 
Nie wiem jak inny , ja ostatnio nie czyściłem historii , ciasteczek , nie reinstalowałem przeglądarki ani nie skakałem na skakance i tak musiałem zmieniać język . Weźcie się do roboty a nie wymyślacie jakieś durne powody .
 
Jimp said:
Nie wiem jak inny , ja ostatnio nie czyściłem historii , ciasteczek , nie reinstalowałem przeglądarki ani nie skakałem na skakance i tak musiałem zmieniać język . Weźcie się do roboty a nie wymyślacie jakieś durne powody .
Jimp, uspokój się, wyluzuj, po co się denerwować? Ja też nie czyszczę danych przeglądarki, a i tak język muszę zmieniać średnio co 2 dni. I pogodziłem się już z tym :p
 
Deithwenser-ek said:
Deithwenser-ek said:
Nie wiem jak inny , ja ostatnio nie czyściłem historii , ciasteczek , nie reinstalowałem przeglądarki ani nie skakałem na skakance i tak musiałem zmieniać język . Weźcie się do roboty a nie wymyślacie jakieś durne powody .
Jimp, uspokój się, wyluzuj, po co się denerwować? Ja też nie czyszczę danych przeglądarki, a i tak język muszę zmieniać średnio co 2 dni. I pogodziłem się już z tym :p
Czy jesteś pewien, że przeglądarka nie robi tego sama? Wszystkie przypadki, które analizowaliśmy wiązały się właśnie z takim ustawieniem, czego większość osób może być nieświadoma.
 
takie rozwiązanie, przepraszam bardzo, ale wygląda mi na żadne rozwiązanie :(ale postaram się nie wyłączać komputera, może to zadziała!no nic, jakoś przeżyję(choć pomimo mojej wybitnie przeciętnej wiedzy, dziwnym mnie się wydaje ten problem, ale niech tam)
 
Socchi - mówiąc prosto, jeśli przeglądarka kasuje dane, to ŻADNA strona NIE MOŻE zapamiętać ustawień, serio ;-) Rozumiem, że doceniasz dokonania RED na polu gamedevu, ale tutaj niestety nie możemy użyć naszego czaru i umiejętności ;-)))
 
Alek said:
Czy jesteś pewien, że przeglądarka nie robi tego sama? Wszystkie przypadki, które analizowaliśmy wiązały się właśnie z takim ustawieniem, czego większość osób może być nieświadoma.
Jestem pewien, że przeglądarka nie robi tego sama.
Alek said:
ale postaram się nie wyłączać komputera, może to zadziała!
Zaświadczam Ci, że nawet i to nie pomaga, bo czasem wchodzę na forum o bliżej nieokreślonej godzinie i po 15 minutach wchodząc po raz drugi na forum muszę zmienić język...Jimp, Twoje wkurzenie i tak nic nie da, ja mam nadzieję, że w kwietniu, gdy jużbędzie po premierze, ktoś spróbuje ten problem załatwić...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom