Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Karesh said:
Żeby Modzi pomagali w omijaniu regulaminu, do czego to doszło, hehe ;] Czyli słowa "sprzedam" lub "kupię" w sygnaturkach odpadają :p np. mam książkę w stanie idealnym "Dzieci Hurina", to co mam napisać xD
Bo modzi tylko groźnie wyglądają :pAż tak Ci nie pomogę, bądź kreatywny ;)
 
Ja też nie dostałem mailem kartki świątecznej, mimo że w poprzednich latach dostawałem. A powiadomienia z forum działają mi normalnie...
 
Czy i kiedy wprowadzicie oznaczenia, czy w danym temacie wypowiedział się RED? To była naprawdę fajna funkcja w starym forum i wydaje mi się nie trudna do wprowadzenia.
 
Oznaczenie było w postaci czerwonej smugi na tle nazwy danego wątku. I nie wiem, dlaczego się zbyło, dopisuję do listy "to do".
 
Keth said:
Oznaczenie było w postaci czerwonej smugi na tle nazwy danego wątku. I nie wiem, dlaczego się zbyło, dopisuję do listy "to do".
Tak było, ale nie działało z tego co pamiętam dokładnie tak jak powinno - pokazywało wątki w których Red się już wypowiedział kiedyś tam, a nie tylko te posty Reda, które były nieprzeczytane (jeśli dobrze pamiętam obie sytuacje były oznakowane na starym forum)Piszę o tym by jak już szrama powróci to w tej lepszej formie - czyli pokazywała tylko nieprzeczytane wypowiedzi Redów.
 
Wiem, pamiętam, miało to zostać naprawione, ale widać zniknęło całkowicie. Postaram się to załatwić.
 
Raczej nie jestem odosobniony w tej sprawie ale, czy notoryczne automatyczne wylogowywanie mnie przez forum mówi mi w ten sposób że: "spieprzaj dziadu" czy co ?Pewnie to jakaś kwestia bezpieczeństwa (Allegro jakieś?) niestety jest to bardzo irytujące.Czy tak już zostanie ?Pewnie Keth zaraz napisze że ,pisało już setki razy ale proszę o wybaczenie ;)
 
Psyhe said:
Raczej nie jestem odosobniony w tej sprawie ale, czy notoryczne automatyczne wylogowywanie mnie przez forum mówi mi w ten sposób że: "spieprzaj dziadu" czy co ?Pewnie to jakaś kwestia bezpieczeństwa (Allegro jakieś?) niestety jest to bardzo irytujące.Czy tak już zostanie ?Pewnie Keth zaraz napisze że ,pisało już setki razy ale proszę o wybaczenie ;)
Są dwa wymagania, które musisz spełnić, by tak było. Nie czyścić ciasteczek oraz przy zalogowaniu zaznaczyć opcję "zapamietaj mnie", wtedy nie będzie problemu z automatycznym wylogowywaniem z forum ;)
 
Pewnie wszyscy już zauważyli, ale wypadałoby oficjalnie zgłosić. Wątek Wiedźmin 2 : Pomoc w informacjach nie działa. Wyświetla się tylko pierwsza strona tematu, mimo że odpowiedzi jest dużo więcej (można to zobaczyć próbując dodać swoją odpowiedź). Skutkuje to m.in tym, że użytkownicy próbują dodawać swoje posty po kilka razy, myśląc, że poprzednia próba nie powiodła się. Szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia czym może być spowodowany taki błąd, ale nigdy wcześniej się z nim na naszym forum nie spotkałem.
 
Właśnie próbujemy coś z tym zrobić, ale bez REDów się nie obejdzie, niestety. Więc raczej dopiero w przyszłym tygodniu. Co do powodu tego błędu - prawdopodobnie jest to spowodowane, jak całe zło na tym forum, przez soft delete. Ale jak i dlaczego - póki co nie wiem.
 
Keth said:
prawdopodobnie jest to spowodowane, jak całe zło na tym forum, przez soft delete.
Z Wielkiej Trójki zrobiła się Wielka Czwórka. Do Żydów, masonów i cyklistów dołączył soft delete;)
 
Ja to bym napisał, że forum odmówiło współpracy z tym tematem, na który wszyscy psioczą :p ale nie będę tego robił :pDodatkowo zgłaszam problem, że posty znikają same z forum, sprawa omówiona wstępnie z Undomiel, ale zgłaszam to oficjalnie ;)
 
Ja z tego miejsca pragnę pozdrowić wszystkich "niebieskich" - od dłuższego czasu odkrywam, jak bardzo wasze skrzynki mailowe cierpią przez moderowanie (ale dopiero teraz zebrało mi się na refleksje - pewnie dlatego że jutro mam koło z angielskiego i robię wszystko, żeby się nie uczyć :D).Choć zgłaszałem do dawno temu do Odpowiedniej Osoby, moderatorzy działu Versusa mają uprawnienia moderatorskie na całe forum (peace & love, nie mam pretensji za olanie sprawy, wiem jak jest, myśmy w tej samej branży) - przez co dostaję na pocztę wszystkie zgłoszenia postów. Przyznaję, 90% jest nudna jak flaki z olejem, ale zdarzają się prawdziwe perełki.... :DTo tyle, jeszcze raz pozdrawiam i życzę Wam i sobie więcej zabawnych zgłoszeń :)
 
Karesh said:
Dodatkowo zgłaszam problem, że posty znikają same z forum, sprawa omówiona wstępnie z Undomiel, ale zgłaszam to oficjalnie ;)
Znikające posty? Przypomina mi to aferę z niewidocznymi postami moderatorów;) Kto śledził, ten pamięta:)@kpt_wlodzimierzModeratorzy dostają na maila wszystkie zgłoszenia postów? Oj, to trzeba uważać, co się tam wpisuje;) Obiecuję, że następnym razem postaram się, by nie były to "flaki z olejem".
 
Karesh said:
Ja to bym napisał, że forum odmówiło współpracy z tym tematem, na który wszyscy psioczą :p ale nie będę tego robił :pDodatkowo zgłaszam problem, że posty znikają same z forum, sprawa omówiona wstępnie z Undomiel, ale zgłaszam to oficjalnie ;)
heh jakimś modom się pewnie nudzi, to se usuwają...
 
oooooooaaaaaaaaaaaaaaaDlaczego mój post został usunięty??Jak mój post to wara ci od niego ooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaooooooooooo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom