Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Dzisiaj wszyscy anulujemy swoje pre ordery EK i EP hyhyhy ]:->[moderator]Moooże jednak starczy? ;)Und[/moderator]
 
undomiel9 said:
Dlaczego 'świeżak' niezaznajomiony z zasadami ma obrywać tak samo, jak nastawiony na spam i śmiecenie stały bywalec?
dlaczego my mamy obrywać nawet nie za spam?
 
I teraz ja kasuję Twój post, bo nie patrzysz, co piszę i się upierasz ciągnać dyskusję w wątku - i podnosi się krzyk, że tłumię wolność słowa oraz słuszna krytykę?Skargi. Na. PW.Następny post kontynuujący temat będzie kasowany.
 
A ja mam takie pytanie...Co się stało ze znaczkami posiadania pierwszej części Wiedźmina, które kiedyś znajdowały się pod avatarem? Były w ogóle w tej nowej wersji forum, bo już nie pamiętam? Gdzie można je sprawdzić?
 
BennyLava said:
A ja mam takie pytanie...Co się stało ze znaczkami posiadania pierwszej części Wiedźmina, które kiedyś znajdowały się pod avatarem? Były w ogóle w tej nowej wersji forum, bo już nie pamiętam? Gdzie można je sprawdzić?
Najedź na nick.
 
ser-ek said:
ser-ek said:
A ja mam takie pytanie...Co się stało ze znaczkami posiadania pierwszej części Wiedźmina, które kiedyś znajdowały się pod avatarem? Były w ogóle w tej nowej wersji forum, bo już nie pamiętam? Gdzie można je sprawdzić?
Najedź na nick.
Aaa, już znalazłem, tam z boku się schowała, taka maleńka ******ółka... ;P A już się bałem, że mnie okradli ;PEdit:[moderator]@Und: A kasuj sobie, kasuj, ale ja i tak już umiem pisać moderatorskim kolorkiem, no! ;PBenny L.[/moderator]
 
Aglut said:
[moderator]gower, takie rzeczy to na priv, proszę nie spamować forum!Aglót.[/moderator]
[moderator]Jej, więc tak się robi kolorek ;D Sprytne! ;DBenny L.[/moderator]
 
Zauważyłem już dawno, jak się robi kolorek, ale jestem na tyle asertywny, że go [moderator]nie użyję[/moderator] (ups;))Agloval, jakbym napisał na privie, to nikt by się nie dowiedział o tym:p
 
gower, na miłość boską, czy ty naprawdę potrzebujesz interwencji moderatora, żeby przypomniała ci o zasadach na forum?SPRAWY PRYWATNE załatwiamy przez PRYWATNE WIADOMOŚCI (co za zbieżność!)
 
Poleciało kilka zabawnych postów o niczym... czy ja mogę zasugerować nudzenie się gdzie indziej?Panowie, no.
 
Tyle czasu a mi nadal zmienia język na angielski :/ Jestem wyjątkiem czy ktoś jeszcze tak ma ?
 
Jimp said:
Tyle czasu a mi nadal zmienia język na angielski :/ Jestem wyjątkiem czy ktoś jeszcze tak ma ?
Mi też czasem zmienia. Rzadko, ale jednak.EDIT: Po co kurde ten zabawny kropkowany biały trójkącik w prawym dolnym rogu, gdy piszemy posta?? Jak się za niego pociągnie w dół to ok, zwiększa się miejsce na post, ale w inne strony to się forum rozpiernicza ;P
 
ser-ek said:
ser-ek said:
Tyle czasu a mi nadal zmienia język na angielski :/ Jestem wyjątkiem czy ktoś jeszcze tak ma ?
Mi też czasem zmienia. Rzadko, ale jednak.
EDIT: Po co kurde ten zabawny kropkowany biały trójkącik w prawym dolnym rogu, gdy piszemy posta?? Jak się za niego pociągnie w dół to ok, zwiększa się miejsce na post, ale w inne strony to się forum rozpiernicza ;P
 
ser-ek said:
EDIT: Po co kurde ten zabawny kropkowany biały trójkącik w prawym dolnym rogu, gdy piszemy posta?? Jak się za niego pociągnie w dół to ok, zwiększa się miejsce na post, ale w inne strony to się forum rozpiernicza ;P
wut?a żeby nie zostać posądzony przez niektórych o spamowanie:tak, mi też ciągle przy wchodzeniu na forum przeskakuje na angielski.O, no i w zeszłym tygodniu była rocznica nowego forum, a ciągle nie poprawiono mojego ukochanego przenoszenia o 10 stron do tyłu przy klikaniu na nazwę tematu.Great job!
 
No można uznać ,że ktoś tu przyjął taktykę "chu* z forum, Wiedźmin 2 !" Ile można naprawiać takie ******ły jak zmiana języka ?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom