Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
A Leo z tego co zauważyłem odpowiada za Witcheropedię, często się w niej wypowiada...
 
Fallen-> A zwróciłeś uwagę na mój post odnośnie "Cmentarzyska Zamkniętych Tematów"? Warto coś takiego robić, czy też nie ma sensu...
 
Fallen-> Jeszcze jeden pomysł. A może byłaby możliwość dodania do forum czegoś w stylu słownika, podobnego do tego jaki jest w edytorze tekstu? Bo czasami jak się patrzy na, niektóre posty i ich ortografię to można dostać palpitacji serca No i nadal czekam na Twoją opinię odnośnie Cmentarzyska Zamkniętych Tematów ...
 
Czegoś takiego nie widziałem nigdy na forach... Wątpię więc, aby to było możliwe. Ale gdyby było, mielibyśmy zupełnie nową jakość (reklam się naoglądałem ).
 
Przemyslalem sobie pare rzeczy odnoscie tego cmetarzyska. Moze ono funkcjonowac ale calkowicie humorystycznie. Ja oczywiscie myslalem ze ma to byc jakies cmetarzysko majac klimat cmenatzryska, a tematy ktore tam maily byc nie maja nic z tych klimatow. Wiec mozemy zmienic troszke nazwe tego cmentarzyska ale nie musimy.
 
Witajcie. po tym jak zostałem zruzgany na forum za założenie tematu przyszedłem pod wskazany adres a tu... 47 stron :/ Bardzo bym chciał poznać pozostałych fanów wiedźmina, więc sprawa zlotu jest dla mnie ważna. Gdy zadałem pytanie a propo zlotu miałem wizję czegoś takiego jak odbytą kilkanaście dni temu retrospekcę bitwy pod grunwaldem, czyli spotkanie plenarne. Z tego co przeczytałem musiałem stwierdzić ze smutkiem, że takowych nie ma. Nikt na tym forum mnie nie zna więc prosił bym kogoś posiadającego większą charyzmę o próbę zorganizowania pół, a nawet ćwierć oficjalnego zlotu fanów. pozdrawiam forumowicz, którzy w przeciwieństwie do mnie mają czas by móc przeczytać i skomentować te setki stron forumowych.
 
REGGI said:
Witajcie. po tym jak zostałem zruzgany na forum za założenie tematu przyszedłem pod wskazany adres a tu... 47 stron :/ Bardzo bym chciał poznać pozostałych fanów wiedźmina, więc sprawa zlotu jest dla mnie ważna. Gdy zadałem pytanie a propo zlotu miałem wizję czegoś takiego jak odbytą kilkanaście dni temu retrospekcę bitwy pod grunwaldem, czyli spotkanie plenarne. Z tego co przeczytałem musiałem stwierdzić ze smutkiem, że takowych nie ma. Nikt na tym forum mnie nie zna więc prosił bym kogoś posiadającego większą charyzmę o próbę zorganizowania pół, a nawet ćwierć oficjalnego zlotu fanów. pozdrawiam forumowicz, którzy w przeciwieństwie do mnie mają czas by móc przeczytać i skomentować te setki stron forumowych.
Nic się nie przejmuj "człowiek nie sznurek, wszystko wytrzyma" a tak na poważnie to za bardzo żadna idea się jeszcze nie wykrystalizowała a znając życie z 40 chętnych na początku zdecyduje się pięć osób....
 
Ja powiem tak, gdyby to był jeszcze teraz w wakacje, to czemu nie... można by to zorganzować w jakimś neutralnym mieście... ale nie ukrywam, że wolałbym i czekam, na spotkanie, jeśli w ogóle takowe będzie, z Twórcami CDPRed w Warszawie, trzeba poczekać co konkretnie powie na ten temat Fallen, trzeba poczekać na bardziej sprecyzowaną wypowiedź niż tę w stylu "Nie wiem co będę robił we wrześniu". Takie spotkanie odpowiadałoby mi najbardziej, przecież chyba CDP byłby w stanie udostępnić nam pewne pomieszczenie na ten cel, a potem mogliby nam opowiedzieć o swojej pracy, pokazać grę w fazie produkcji...
 
Tibor said:
Fallen-> Jeszcze jeden pomysł. A może byłaby możliwość dodania do forum czegoś w stylu słownika, podobnego do tego jaki jest w edytorze tekstu? Bo czasami jak się patrzy na, niektóre posty i ich ortografię to można dostać palpitacji serca
Tibor, wierz mi, nie tylko Ciebie to razi. Jako, że jestem korektorem i mam zboczenie na tym punkcie , wręcz denerwują mnie zdania z błędami ortograficznymi pierwszego stopnia... zwłaszcza gdy w dodatku ludzie zasłaniają się dysleksją, dysortografią, itd. . Gdyby było podkreślanie błędów podczas pisania, to bym skakał z radości .Wszystkim zainteresowanym podaję adres: http://www.bykom-stop.avx.pl/
 
No wiesz, tylko jak teraz każdy będzie każdego upominał i wytykał mu jakie błędy popełnił w napisanym przez siebie wyrazie to się nam zrobi niezły bałagan na forum. Bardziej interesowałoby mnie to, czy do naszego forum można dograć odpowiednią opcję, która odpowiadałaby za sprawdzanie pisowni w pisanych przez nas postach. Bylibyśmy wtedy chyba pierwszym forum z czymś takim...
 
Wszystko da się zrobić,tylko komu się będzie chciało do takiego skryptu wpisywać wszystkie poprawne formy wszystkich wyrazów w j.polskim? wystarczy spojrzeć do słownika żeby zobaczyć ile tego jest....
 
moje spostrzeżenie po kilku dniach "obserwacji" forum:-strasznie dużo tu spamu i to takiego kłującego w oczy :( szkoda...
 
Wydaje mi się, że sytuacja ta wynika głownie z tego, iż tak naprawde nie ma o czym "pogadać" wszytsko albo już było, albo zmienia sie po czasie w jakąś paplaninę o niczym w sumie. Musi nastąpić jakiś przełom, nie opublikowanie dema, sprecyzowny termin wydania. Potzreba nam czegoś co nami wstrząśnie i zszokuje
 
nie to żeby coś....ale póki co Panie Xa'ant najwięcej tutaj spamujesz i zakładasz tematy o których mowa już była. Najprostsza metoda aby zrobić porządek: Niech się każdy dwa razy zastanowi zanim coś napisze i czy to ma jakiś sens.
 
No i nie ma co ukrywać, że większy porządek panował na forum kiedy Draghmar był jeszcze moderatorem...Okszim-> Masz świętą rację. Mamy 12 stron tematów, więc uważam, że większość jaka mogła powstać już jest, chociaż jeśli ktoś ma jakiś naprawdę dobry pomysł na nowy temat to może założyć, ale może lepiej byłoby wcześniej przedyskutować czy aby na pewno warto zakładać taki temat?
 
Okszim said:
nie to żeby coś....ale póki co Panie Xa'ant najwięcej tutaj spamujesz i zakładasz tematy o których mowa już była.
Założyłem tylko 2 tematy, jeden zamknięto a na drugim zacząłeś mnie objeżdżać za to co pisze, i nie mów że ja tutaj najwięcej spamuje. Teraz to praktycznie co druga wypowiedż to spam, bo jak już wspominałem liczne dyskusje zamieniły się w głupią paplaninę o niczym.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom