Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Ogolnie zmiany na lepsze, ale przychylam sie do opini wiekszosci - zmiencie flagi :) No i przycisk ze wszystkimi kategoriami, bo takie skakanie jest niepotrzebne i dobrze by bylo dac mozliwosc jego unikniecia.
 
@tibor w FF jest taka opcja: "blokuj obrazki z..." ale to raczej w ostatecznosci na siakas szczegolna "pstrokacizne"
 
Draghmar said:
(...)Gdzieś tu wyczytałem, że jest jakieś powiadomienie o wysłanej PM. Jeśli tak to świetny pomysł, bo zdarzało się, że w ogóle nie zauważałem wiadomości. . Tylko czy to jest pop-up jakiś czy na maila? Bo druga opcja bardzo się przydaje.
No to mogę ci już powiedzieć, że jest to powiadomienie na maila, bo właśnie przed chwilą dostałem
 
Z zmian najlepsza według mnie jest rameczka w prawym górnym rogu oraz dodanie nr stron co 25, co może ułatwić przeszukiwanie Najbardziej nie podobaja mi się jak i większość flagi, ale cóż jest to bardziej rozpoznawalne przez innych, ale nie pasuje do klimatu forum Co do zakładek to troszke je zmiejszyć bo teraz za dużo miejsca zajmuja i są według mnie aż zabardzo widoczne I jednak przydałoby się aby była możliwość wybrania wszystkich, albo chociaż zrobić coś takiego jak wyszukanie nie czytanych tematów, bo teraz łatwo będzie nie kapnąć się że jest jakiś nowy temat w innym dziale
 
Zauwazylem ze powinniscie dokupic kilka mega do lacza, bo cos kurcze nie wytrzymuja obciazenia ;)A co do dzialania forum - u mnie (pod Opera, nie wiem jak pod innymi) nie zamyka sie okienko "Odpowiedz" po uzyciu opcji cytuj.Edit: Okienko edytuj takze sie nie zamyka.
 
Lifar u mnie na FF też się nie zamyka, przechodzi do okna w którym ma zapisać ale zostaje dalej okienko nie zamkniete
 
mnie zastanawia jak wygląda info o PW na forum, mam teraz rangę "1-sze Pieniądze" zaraz pod nią jest są Prywatne Wiadomości, na pierwszy rzut oka wyglada to tak jakbym miał 1 PW Z tego co mi obiecano w ciągu 24h dowiem się jak to wygląda
 
Ale się koledzy rozgadali, kilka stron w ten jeden dzień i to tylko w tym temacie, zaraz zobaczę jak się mają sprawy w innych tematach.I jeszcze jedno zakłatka "wszystkie" już jest, a przynajmniej jest już u mnie.Acha! czy jeszcze ktoś oprucz mnie zaóważył, że u Chałka w profilu brakuje odznaczenia "żółtodziób", a jest tylko "Wyjadacz"?Edit. A jednak się myliłem, ja tesz proszę o zakładkę "Wszystkie".
 
Marcin Skowroński said:
Acha! czy jeszcze ktoś oprucz mnie zaóważył, że u Chałka w profilu brakuje odznaczenia "żółtodziób", a jest tylko "Wyjadacz"?
I w taki oto sposób stałem się obiektem powszechnego zainteresowania A rangę Żółtodziób może otrzymuje ten, kto nie jest już Dzieckiem Niespodzianką... Jak myślicie?
 
Chałek said:
I w taki oto sposób stałem się obiektem powszechnego zainteresowania A rangę Żółtodziób może otrzymuje ten, kto nie jest już Dzieckiem Niespodzianką... Jak myślicie?
Myślę że masz rację. Sczególnie gdy przeczyta się komentarz pojawiający się po najechaniu na ikonkę z "Żółtodziobem".EDIT:Aha, i mnie też okienko Edycji i Cytowania nie zamyka się po wysłaniu wiadomości. Używam FF.EDIT 2:I tak sobie jeszcze pomyślałem, że ta belka z kategoriami mogłaby się wyświetlać również podczas przeglądania konkretnego tematu. Bo skoro na przykład wiem, że dany temat jest ostatnim, który chcę w danej kategorii czytać a chcę przejść do następnej, to nie będzie potrzeby wychodzenia najpierw na stronę główną.
 
Nie wiem czym to jest spowodowane ale u mnie takze przy pierwszym ladowaniu forum Wiedzmin jest wyswietlane blednie. Wyglada to mniej wiecej tak - WiedLmin. Tak samo mialem jeszcze przed zmianami, ale myslalem ze to u mnie jakies bledy w kodowaniu, ale widac nie tylko. Po przeladowaniu strony jest juz ok, ale gdy np nie pojawiam sie na forum przez kilka godzin i znowu na nie wejde, blad jest widoczny, az do nastepnego przeladowania. I tak w kolo...
 
LifaR said:
Nie wiem czym to jest spowodowane ale u mnie takze przy pierwszym ladowaniu forum Wiedzmin jest wyswietlane blednie. Wyglada to mniej wiecej tak - WiedLmin. Tak samo mialem jeszcze przed zmianami, ale myslalem ze to u mnie jakies bledy w kodowaniu, ale widac nie tylko. Po przeladowaniu strony jest juz ok, ale gdy np nie pojawiam sie na forum przez kilka godzin i znowu na nie wejde, blad jest widoczny, az do nastepnego przeladowania. I tak w kolo...
Mam dokładnie tak samo. Ale nie wiem za bardzo z czego to wynika. Jak na razie obwiniałem FF, bo przy niektórych stronach też mi szaleje czasami.
 
Heh, moze forum nie bylo testowane zbyt dokladnie na innym stuffie niz IE :)Nastepny nie wiem czy blad czy nie, ale przed zmianami bylo inaczej - po zobaczeniu odpowiedzi na moj post i powrocie na strone glowna forum, ciagle jest info o tym, ze ktos odpowiedzial na moj post - wczesniej po przeczytaniu info znikalo [tak mi sie wydaje przynajmniej]
 
Ten błąd jest już od baaaardzo dawna...pojawia się różnie, ale nie jest to wina obecnych zmian. Wygląda to tak jakby przy pierwszym wejściu źle była rozpoznana strona kodowa.
 
Hej, dzięki za wszystkie uwagi - na pewno weźmiemy je pod uwagę przy ewentualnych poprawkach. Pamiętajcie, że wprowadzenie tych zmian kosztowało nas trochę pracy i stąd być może pewne niedoróbki wynikające z natłoku zadań. Na bieżąco będziemy starali się poprawiać te rzeczy.Flagi zanotowałem, za jakiś czas postaramy się je poprawić
 
A to dobre, widać rzuciło mi się na uszy też, a nie tylko na oczy.Myślałem, że inne dzieci niespodzianki też mają żółtodziób w profilu.
 
mi nie pasuje ten pomarańczowy kolorek na stronie forumi ciagle brak podpiecia komentarzy na stronie pod forum. jest to imo bardzo wygodne rozwiazanie, sprawdzilo sie na wielu stronach.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom