Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Gofer31 said:
Geno, Mas i Fliper sie klocili przez cala strone i chyba jeszcze wiecej ;D
Coś co Tobie nigdy się nie zdarzyło prawda ?
Gofer31 said:
Dlatego dobrze byloby, aby CDPR wybralo nowego MOD'a.
Liczba moderatorów jest wystarczająca, a Koniu daje radę. Czasami się zdarza, że ktoś trochę zaspamuje, ale przecież nikt nie będzie monitorował forum 24h - to nie SETI ! :)Poza tym jeżeli ktoś się uprze to może zaśmiecić nawet kilka stron forum w 10 minut, bardzo zdeterminowany ktoś...Do kwestii dodatkowego moda wrócimy po uruchomieniu nowej strony i programu fansitów
 
Wywaliłem kilka postów o modach, botach, budyniach i masach. A odpowiedź moja w kwestii modowania zawarta jest w słowach Funkiego powyżej.
 
Lord Koniu said:
Hehe, właśnie wróciłem, a tu taka ciekawa dyskusja mnie ominęła
Dobrze, że już jesteś z powrotem... w ogóle sorry, za spóźnione przywitanie, ale byłem odcięty od netu przez cały weekend A teraz czyń swą powinność i bądź... 'twardy żelek'
 
Diabelnie mnie irytuje (choć niekoniecznie słusznie) to, że muszę przebrnąć przez 300 stron tematu "Pytania do CDPR", żeby dowiedzieć się czegoś co mnie aktualnie interesuje. Tematy są ciągle zamykane, a jest w nich zwykle napisane pod koniec, że pytania z nich nadają się do takiego a takiego tematu, który już jest.Rozumiem, że porządek na forum powinien panować, ale nie zmienia to faktu, że nowy użytkownik (taki jak ja, witam wszystkich:D) ma mętlik w głowie po przeczytaniu 50 stron jakiegoś tematu i wciąż nie odnalezieniu odpowiedzi na swoje pytanie.huhaha!
 
Agloval: Polecam używania wyszukiwarki. Taki przycisk w lewym górnym rogu forum:) "Szukaj". Być może dzięki niemu szybciej odnajdziesz odpowiedź na twoje pytania.Witamy na forum:)
 
dobra dobra, z tymże on mi nie pokaże na której coś jest stronie, tylko pokaże sam temat:p a zwykle pokazuje temat "Pytania do CDPR":]
 
Zawsze możesz zadać pytanie, czytając wcześniej tylko kilka poprzednich stron (bo a nuż ktoś niedawno też o to pytał i dostał odpowiedź). W tym nie ma żadnego problemu.
 
Też miałem taki problem, źle troche że w wyszukiwarce nie ma możliwosci (raczej :p ) wyboru;-pokaż jako posty-pokaż jako tematybo to mogłoby usprawnić szukanie :) Pozdrawiam
 
Nie wiem co dokładnie macie na myśli, ale w wyszukiwarce jest przecież opcja "szukaj w" postach, tematach albo nazwie użytkownika.
 
Chodzi mu o to, żeby była możliwość wyboru przedstawiania wyników wyszukiwania - albo jako konkretny post z daną frazą albo temat otwarty w konkretnym miejscu.Chyba.
 
jestem w pracy, wchodzę sobie na forum a tu wita mnie:"Tylko użytkownicy z odpowiednimi uprawnieniami mają dostęp do tej strony." wtf?! od kiedy? o_O zabezpieczenie przed bootami?
 
Często po godzinie 18 mam problem z zalogowaniem się na forum, albo też w ogóle nie jest to możliwe bo wyświetla się bład .../wwwerror. Jest to bardzo częste. Mam nadzieję, że zostanie coś z tym zrobione.
 
vLeK said:
Często po godzinie 18 mam problem z zalogowaniem się na forum, albo też w ogóle nie jest to możliwe bo wyświetla się bład .../wwwerror. Jest to bardzo częste. Mam nadzieję, że zostanie coś z tym zrobione.
Mnie zdarza się to prawie codziennie* w godzinach późno wieczornych-nocnych. Wtedy po prostu nie da rady wejść. Około godziny 0:00-1:00 np nie mogłem wejść na forum (to już w sumie dzisiaj).* trochę przesadziłem, w każdym razie dosyć często.
 
leśny TROLL said:
Mi się też tak raz zdarzyło kto wie może wtedy poprawiają forum
raczej nie, te odpowiednie uprawnienia ograniczają się do zalogowania ;] ale czyli teraz unregistered user może mieć problemy z przeglądaniem forum? O.O
 
Mam małą sugestię dotyczącą funkcjonowania forum.Prosiłbym o wprowadzenie gadżetu "Zobacz posty od ostatniej wizyty".Wyjaśnienie: sądziłem, że taka propozycja już padła, ale szukajka nie znalazła, a forum na tyle zniechęcająco mi zamula, że myśl o godzinnych poszukiwaniach napawa mnie przerażeniem. Jeśli mój post stanowi powtórzenie lub dowód na brak wiedzy, tudzież inną zbrodnię, proszę mnie ukamienować. Mile widziany żwir. Janek, jak będzie?
 
Ból Głowy Chodzi Ci o dodanie tej opcji tylko do poszczególnych tematów, czy wszystkich nowych postów, jakie zostały napisane od Twojej ostatniej wizyty ? W sumie propozycja już była, ale przeszła bez echa, mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom