Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
KaiMan said:
KaiMan said:
@upNapis "posiadacz gry" w zupełności wystarczy za wyróżnienie.
Nie widzisz braku logiki w tym co napisałeś? To wyróżnienie SAM sobie nadałem, kupując i rejestrując grę, a więc to MÓJ wysiłek - w żadnym razie zaś Łaska moderatorów tego Forum...
Sam ? Ciekawe...Wyobraź sobie, że mogliśmy w ogóle nie wprowadzać tego odznaczenia dla osób, które kupiły i zarejestrowały grę. Z tego, co wiem, nie mieliśmy takiego obowiązku.Dodatkowego wyróżnienia, dla osób które zarejestrowały grę nie będzie.@Down lol :D
 
Dodatkowe odznaczenie naprawdę jest potrzebne! Należy się jakieś czerwone, migające tło posta dla każdego, kto zarejestrował grę!
 
Keth said:
Keth said:
Keth said:
@upNapis "posiadacz gry" w zupełności wystarczy za wyróżnienie.
Nie widzisz braku logiki w tym co napisałeś? To wyróżnienie SAM sobie nadałem, kupując i rejestrując grę, a więc to MÓJ wysiłek - w żadnym razie zaś Łaska moderatorów tego Forum...
Sam ? Ciekawe...Wyobraź sobie, że mogliśmy w ogóle nie wprowadzać tego odznaczenia dla osób, które kupiły i zarejestrowały grę. Z tego, co wiem, nie mieliśmy takiego obowiązku.Dodatkowego wyróżnienia, dla osób które zarejestrowały grę nie będzie.@Down lol :D
Następny przykład "zrozumienia" problemu... To dziwne, że przedstawiciel OFICJALNEGO forum Witchera, jest taki @Down i taki lol :D , że nie rozumie i nie potrafi ZACHęCIć posiadaczy Gry do zarejestrowania swojej własności na tym forum. Tym dziwniejsze dla mnie jest faworyzowanie użytkowników, którzy od kilku lat są na tym forum, a nie zarejestrowali Gry... Ba, nie wybździli nawet jednego posta... Owszem fajny pomysł "Starszej Krwi" lecz tuszę, iż dla posiadaczy Gry, którzy są od 2004 na tym community, miałby większą wartość, a dla tych co nie nie zarejestrowali jej do tej pory - zachętą do rejestrowania TUTAJ. hyh, a Twoje zdanie o globalny moderatorze: Z tego, co wiem, nie mieliśmy takiego obowiązku., wprost wyciągam wniosek, mam nadzieję fałszywy, iż nie masz pojęcia kto wprowadził taką funkcję na tym forum, ba nie masz pojęcia w jakim celu... Community winno propagować kupowanie orginalnej Gry, IMO takie odpowiedzi Globcośtam, najwyraźniej ku temu nie służą...Kurak: Wyciągnąłeś z mojej wypowiedzi z gruntu niesłuszny wniosek, ale to Twój biznes... Proszę nie posądzać mnie o "pragnienia" malowania powiek violetem, tylko drażni mnie brak normalnego szacunku dla gości... A Pan globcośtam wyraźnie nadużywa tzw. praw gospodarza... Wolałbym zaś wypowiedź poważniejszego admina tego forum, jakoś głębia inteligencji Pana Keth mało mnie ruszyła i mało mnie przekonała...
 
Nie rozumiem w jakim celu Keth miałby zachęcać kogokolwiek do rejestracji gry ?A co do tego że forum powinno propagować kupno orYginalnej gry, także nie jestem w stanie doszukać się tutaj sensu, bo nie sądze żeby kogokolwiek do zakupu przekonał fakt , że dostanie ikonkę obok nicka , bo zarejestrował grę.
 
Kai Man- Bądź co bądź ale to jest FORUM! Oficjalne forum gry, ale nadal forum i powinny tu obowiązywać takie zasady jak na większości forach na świecie - odznaczenia przyznaje się za "starz" (tzn. za czas jaki dany osobnik jest zarejestrowany na forum) oraz za liczbę jak i jakość postów. To że dostałeś odznaczenie jeszcze za to że zarejestrowałeś grą wynika tylko z dobrej woli osób które to forum prowadzą. Za tą rejestracje przede wszystkim dostajesz dostęp do materiałów dodatkowych (a przynajmniej mamy dostać, bo jak na razie to jest tego jakaś znikoma ilość, ale są zapowiadane na grudzień), a nie odznaczenia na frum. IMO na forum nie powinno być w ogóle takich oznaczeń, bo to może doprowadzić do nie odpisywania lub olewania opinii osób które gry nie kupiły (bo pn. mają za słaby komputer - ale mogą wyrazić swoje oczekiwania i propozycje co do dodatków etc.) przez osoby które tę grę kupiły (na razie coś takiego się nie zdarza ale kto wie...) pod pretekstem "że to pirat". Bo na forum wszystkie osoby, bez względu na poglądy, byle by tylko nie łamał regulaminu, powinny być traktowane jednakowo (a z tego co wiem w regulaminie nie ma nic o posiadaniu lub nie posiadaniu gry).
 
KaiMan said:
[...] To dziwne, że przedstawiciel OFICJALNEGO forum Witchera, jest taki @Down i taki lol [...][...]jakoś głębia inteligencji Pana Keth mało mnie ruszyła i mało mnie przekonała...[...]
Ostrzeżenie za obrażanie moderatora.Jeśli masz jakieś "genialne" pomysły, zaprezentuj je w normalny sposób, a nie obrażając osoby funkcyjne.Co do Starszej Krwi - jest to ranga honorowa, dla użytkowników, którzy są z nami najdłużej - od ponad 3 lat. Oczywiście, niektórzy z nich nie napisali żadnego posta, bądź już nie odwiedzają Forum. Do takich osób zostały jednak powysyłane maile ze stosowną informacją. Jeśli nie będą się udzielali - stracą tę rangę. Ponadto, to właśnie Starsza Krew, w większości, budowała aktywnie to Community. A nie osoby, które są tutaj od paru dni/tygodni, których jedyną zasługą jest zarejestrowanie gry. PS.
KaiMan said:
Pan globcośtam
"Global Moderator" - trudne słówka :)
 
KaiMan said:
Owszem fajny pomysł "Starszej Krwi" lecz tuszę, iż dla posiadaczy Gry, którzy są od 2004 na tym community, miałby większą wartość, a dla tych co nie nie zarejestrowali jej do tej pory - zachętą do rejestrowania TUTAJ.
Posiadanie gry nie jest istotą Starszej Krwi. Po co ta ranga jest tłumaczyć nie będę, bo pewnie niewielu by zrozumiało, a większość by się dla zasady oburzyła.
 
KaiMan said:
KaiMan said:
KaiMan said:
KaiMan said:
@upNapis "posiadacz gry" w zupełności wystarczy za wyróżnienie.
Nie widzisz braku logiki w tym co napisałeś? To wyróżnienie SAM sobie nadałem, kupując i rejestrując grę, a więc to MÓJ wysiłek - w żadnym razie zaś Łaska moderatorów tego Forum...
Sam ? Ciekawe...Wyobraź sobie, że mogliśmy w ogóle nie wprowadzać tego odznaczenia dla osób, które kupiły i zarejestrowały grę. Z tego, co wiem, nie mieliśmy takiego obowiązku.Dodatkowego wyróżnienia, dla osób które zarejestrowały grę nie będzie.@Down lol :D
Następny przykład "zrozumienia" problemu... To dziwne, że przedstawiciel OFICJALNEGO forum Witchera, jest taki @Down i taki lol :D , że nie rozumie i nie potrafi ZACHęCIć posiadaczy Gry do zarejestrowania swojej własności na tym forum. Tym dziwniejsze dla mnie jest faworyzowanie użytkowników, którzy od kilku lat są na tym forum, a nie zarejestrowali Gry... Ba, nie wybździli nawet jednego posta... Owszem fajny pomysł "Starszej Krwi" lecz tuszę, iż dla posiadaczy Gry, którzy są od 2004 na tym community, miałby większą wartość, a dla tych co nie nie zarejestrowali jej do tej pory - zachętą do rejestrowania TUTAJ. hyh, a Twoje zdanie o globalny moderatorze: Z tego, co wiem, nie mieliśmy takiego obowiązku., wprost wyciągam wniosek, mam nadzieję fałszywy, iż nie masz pojęcia kto wprowadził taką funkcję na tym forum, ba nie masz pojęcia w jakim celu... Community winno propagować kupowanie orginalnej Gry, IMO takie odpowiedzi Globcośtam, najwyraźniej ku temu nie służą...Kurak: Wyciągnąłeś z mojej wypowiedzi z gruntu niesłuszny wniosek, ale to Twój biznes... Proszę nie posądzać mnie o "pragnienia" malowania powiek violetem, tylko drażni mnie brak normalnego szacunku dla gości... A Pan globcośtam wyraźnie nadużywa tzw. praw gospodarza... Wolałbym zaś wypowiedź poważniejszego admina tego forum, jakoś głębia inteligencji Pana Keth mało mnie ruszyła i mało mnie przekonała...
jak już Keth wyjaśnił, Starsza Krew jest honorowym wyróżnieniem jakie przyznajemy osobom AKTYWNIE i od dłuższego czasu wspierającym i tworzącym wiedźmińskąspołeczność. Posiadacze tego wyróżnienia nie są w żaden sposób stawiani wyżej niż inni gracze. To jest symboliczna forma naszej wdzięczności.Wyróżnienie to dostają także zarejestrowani po 2004 roku na wniosek innych posiadaczy rangi. A gracze, którzy zarejestrowali grę są estetycznie i delikatnie wyróżnieni dlatego, żeby nie wprowadzać podziałów między graczami. Brak ikonki zarejestrowanej gry nie musi oznaczać, że ktoś gry nie kupił albo ściągnął z torrenta ale może także być efektem tego, iż ma za słaby komputer, nie mają połączenia internetowego w domu, kłopoty techniczne z rejestracją albo po prostu nie chcą się rejestrować (nie jest to obowiązek).
 
Kai Man, czy ty masz dzisiaj słabszy dzień?Jesteś na forum 3 tygodnie i już chciałbyś być Starszą Krwią? Bez przesady..... To tylko takie wyróżnienie wizualne, przywilejów brak. Gdyby wszyscy je mieli, to nie byłoby to wyróżnienie!
 
Nawet osoby, które napisały powyżej 1000 postów, nie dostały tego wyróżnienia. Niektórzy piszą coś ciekawego inni nabijają posty, a zasłużeni, otrzymują skromny napis pod nickiem, którego nie zauważyłem, aż nie przeczytałem twojego postu. Jak ci to przeszkadza, to dopisz w nicku "starsza krew" i problem z głowy. Będziesz się wyróżniać, bo będziesz mieć pogrubione.
 
Geez... jesteś już chyba piętnastą osobą, która mówi, że trzeba mieć w profilu "Posiadacz gry"...Przecież to jest idiotyzm, masz grę to się ciesz, a nie domagaj się odznaczeń, bo sobie tę grę kupiłeś.
 
Kai Man, nie uważasz, że lepiej niż stawiać żądania, jest pisać rzeczowe posty, pomagać innym użytkownikom forum czy też zaangażować się w jakąś działalność związaną z community i za jakiś czas zostać zaproszonym w szeregi Starszej Krwi?
 
Jak to "zaproszonym w szeregi starszej krwii"? Imo z osobnymi kolorami admin mocno przesadził, wystarczyłby napis starsza krew nad avatarem. Teraz mamy podział na lepszych użytkowników, z zajebistym i czaderskim złotym kolorkiem oraz na tych zwykłych, szarych, do których zalicza się ma skromna osoba. Podsumowując - pomysł do bani i mi również się to nie podoba. Nie mam nic przeciwko chłopakom, niektórzy siedzą tu faktycznie od początku i należą im się za to fanty, ale nie widzę sensu wprowadzania sztucznych podziałów
 
MasPingon said:
Jak to "zaproszonym w szeregi starszej krwii"?
Jak już było napisane wcześniej Starszą Krew dostali ludzie którzy są na forum od początku. Oni mogą podpowiadać Redą kto jeszcze powinien dostać ten tytuł. To jest jedynie tytuł dla ludzi którzy pomagają od początku albo są zasłużeni dla tego forum. Specjalnych przywilejów nie ma.
 
Czytając niektóre posty, mam nieodparte wrażenie, że na forum mam do czynienia z bandą dzieciaków, które swoimi postami (które składają się najczęściej z kilku słów) starają się nabić jak najwyższą rangę na forum. Co z tego, że bez sensu, ładu i składu - pomijając już trzymanie się danego tematu...To samo widzę w tym przypadku - gro osób dostało rangę 'Starsza Krew', która nie daje żadnych przywilejów - może być jedynie potwierdzeniem zainteresowania, jako takiej 'wierności', której dochowali użytkownicy przebywając tutaj niemalże od samych początków forum, a dokładniej od samych początków koncepcji gry Wiedźmin. I to tyle w tym względzie... Chcesz być zauważony? Pogrubienie, kontrowersyjne motto pod avatarem albo może link do strony zawierającej treści wyłącznie dla dorosłych?
 
Denerwuje mnie tylko kolor tej "starszej krwi" - mam problem z rozróżnianiem podobnych kolorów (choroba) i jak dotąd posty redów rozpoznawałem po innym kolorze - teraz musze szukać jeszcze drugiego znaczka, bo kolor nicków redów i starszej krwi jest dla mnie identyczny ;/Inna sprawa, że ostatnio mało kto z redów się chyba na forum wypowiada. Albo po prostu ja w tym śmietniku nic znaleźć nie mogę.
 
Kurak said:
Denerwuje mnie tylko kolor tej "starszej krwi" - mam problem z rozróżnianiem podobnych kolorów (choroba) i jak dotąd posty redów rozpoznawałem po innym kolorze - teraz musze szukać jeszcze drugiego znaczka, bo kolor nicków redów i starszej krwi jest dla mnie identyczny ;/Inna sprawa, że ostatnio mało kto z redów się chyba na forum wypowiada. Albo po prostu ja w tym śmietniku nic znaleźć nie mogę.
To współczuję... A co do bytności Redów - to ja ich regularnie widuję zalogowanych, jednak mało piszą bo nie ma takiej potrzeby ;)A my także potrafimy pomóc nowym userom z ich problemami, które teraz dotyczą albo problemów technicznych, albo z jakimś questem...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom