Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Genesis said:
Genesis said:
Kurak, zgadza się, dlatego do każdego takiego delikwenta jest pisany PW z uprzejmą prośbą o zmniejszenie siga, zwykle działa ;)
...Powiedział Keth , świecąc przykładem
Po pierwsze przeczytaj regulamin, po drugie sig z fight nie jest zależny ode mnie, a po trzecie dlaczego ja Ci się w ogóle tłumaczę ? :p
 
Genesis said:
Genesis said:
A mieliście taaaaki zapas ;]Jeszcze przypominam wypowiedź Iwony w stylu - "[...] w poniedziałek zobaczycie[...]"
Już dobrze, cytat się pojawił. Cały tydzień czekałam by to wrzucić i mi wyleciało... :-[Przepraszam :-* Dam sobie warna za sklerozę 8)
 
Neuro said:
Obserwacja - chyba musicie ze sobą więcej rozmawiać....jak sobie poczytałem ostatnie wpisy ...:D
Ależ my rozmawiamy nieustannie :D Ale tak to wygląda jak się robi kilka rzeczy jednocześnie ;)
 
Mała zmiana Zasad panujących na Forum.Od teraz, aby otrzymać bana, niezależnie czy czasowego, czy permanentnego, nie trzeba spełnić warunku posiadania dwóch ostrzeżeń na koncie. Będzie można go dostać już po jednym - wszystko będzie zależeć od okoliczności. Wyjątkowo będziemy zwracać uwagę na sposób traktowania nowych użytkowników - w wypadku "jechania" po nich nie będzie zmiłowania dla winowajców :)
 
Keth said:
Wyjątkowo będziemy zwracać uwagę na "jechanie" po nowych użytkownikach - w tej kwestii nie będzie zmiłowania :)
Znaczy trzeba zjechać co najmniej jednego nowego dziennie, albo będzie ban? :pDobra, dobra, zedytowałem :pKeth
 
Czy nie uważacie, że tematy z serii "PRZENIESIONY" nie są potrzebne, delikatnie mówiąc? Usuwanie (przesuwanie na cmentarzysko) ma chyba za zadanie "oczyścić" forum, czyż nie? A tutaj,w miejsce tematu-śmiecia, zakładany jest kolejny temat-śmieć, który często również po jakimś czasie ląduje w koszu. Witamy w Polsce. Po prostu wkurza mnie to, że klikam na "nowe nieprzeczytane",a tam połowa "PRZENIESIONY". Czy muszę dodawać, że te przeniesione z powodzeniem zastępuje szukajka? :)
 
Socchi, przeniesienie przeniesieniu nierówne. Zależy co gdzie się przenosi. To jest sprawa uznaniowa. Ponadto, od siebie dodam, że forum sprzątam średnio raz na 10 dni, Keth i Elwer też się tym zajmują, a mimo to ciągle jest co przenosić. Jak myślisz, dlaczego?:)
 
Ok ok, przenoście sobie do woli :) mnie chodzi o to, by na miejsce przeniesionego topiku nie tworzyć następnego, o tytule "PRZENIESIONY:xxxxxx", którego treść zazwyczaj zamyka się w słowach "ten temat został przeniesiony tu a tu". Rozumiesz mnie? :)
 
Socchi said:
Ok ok, przenoście sobie do woli :) mnie chodzi o to, by na miejsce przeniesionego topiku nie tworzyć następnego, o tytule "PRZENIESIONY:xxxxxx", którego treść zazwyczaj zamyka się w słowach "ten temat został przeniesiony tu a tu". Rozumiesz mnie? :)
Rozumiem, ale powiem, że się czasem przydają. I sama takie czasem tworze (jak przenoszę do innego działu - nie będącym cmentarzyskiem). A te przeniesione topiki to system automatycznie tworzy, jak np zapomnę odhaczyć w opcjach...wiesz trochę inaczej to wygląda w praktyce - Wy takich możliwości nie macie ;)
 
Iwona said:
Iwona said:
Ok ok, przenoście sobie do woli :) mnie chodzi o to, by na miejsce przeniesionego topiku nie tworzyć następnego, o tytule "PRZENIESIONY:xxxxxx", którego treść zazwyczaj zamyka się w słowach "ten temat został przeniesiony tu a tu". Rozumiesz mnie? :)
Rozumiem, ale powiem, że się czasem przydają. I sama takie czasem tworze (jak przenoszę do innego działu - nie będącym cmentarzyskiem). A te przeniesione topiki to system automatycznie tworzy, jak np zapomnę odhaczyć w opcjach...wiesz trochę inaczej to wygląda w praktyce - Wy takich możliwości nie macie ;)
Mhm. No chyba że tak. Nigdy nie miałem okazji moderować Simple Machines :)
 
Takie automatyczne tematy będą tworzone dalej - mam już dość PW z pytaniami "gdzie jest mój temat" :)
 
Keth said:
Takie automatyczne tematy będą tworzone dalej - mam już dość PW z pytaniami "gdzie jest mój temat" :)
"KoFFaNy PaNiE SmOdKu, gDzIe jEzT muj ToPiC?"A tak serio, to proponuję, żeby na każdej nowej stronie był automatycznie post Iwonki z FAQ. Oczywiście w takich tematach jak o ER, żeby nie było głupich pytań.
 
Moje pytanie - czy odznaczenia (Mówca, Dyskutant etc.) są przyznawane przez "automat" czy Wielką Radę Moderatorów?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom