Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Keth said:
Ja/Elwer/Iwona. Akceptują wszyscy.To dobrze :)
Czyli jest to propozycja nie do odrzucenia? ;) Ciekawe co robicie z tymi, co odmówią ;)Jest mały problem ;) Screeny z "gry" postaci powinny być najwyższej jakości :p A na full to może być u mnie problem :p Ale sobie jakoś poradzę ;) No i nie na forum takie służbowe sprawy :)
 
Czyli jest to propozycja nie do odrzucenia? Wink
Moim zdaniem raczej tak, bo przecież jeżeli moderatorzy znajdą kogoś godnego odznaki, to ten ktoś raczej na pewno ją dostanie, imo ; ]
 
przypomina mi się cytat z filmu Hydrozagadka (pisane z pamięci :])"Na pani miejscu pani Jolu wziąłbym udział w pieszym rajdzie PTTK na odznakę nizinną. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym i dobrze jest mieć odznakę"
 
Bard - ubarwiacz rzeczywistości , dla niektórych kłamca lub fałszerz - dla innych kronikarz dziejów z poetyckim zacięciem.W obu przypadkach wyróżnia się mocno subiektywnym podejściem do opisywanych wydarzeń.
 
Byłbym bardziej usatysfakcjonowany gdyby tą informację potwierdził któryś z modów. Albo gdybyś dał linka do oficjalnej informacji byłbym wdzięczny Neuro.
 
odznaczenie "Bard" będzie nadawane forumowiczom zaangażowanym w tworzenie nowych przygód i opowieści za pomocą D'jinniego.Z kolei odznaczenie "Skryba" zostaje też rozciągnięte na osoby tworzące różne "fan fiction".
 
Nie ma "ja chce" wydacie moda-pogadamy :dead:Nie zachowuj sie jak dzieciak, który chce żeby mama kupiła mu lizaka :p I wyobraź sobie przy okazji, że każdy doprasza się odznaczenia. śmiech na sali nie?
 
Keth said:
odznaczenie "Bard" będzie nadawane forumowiczom zaangażowanym w tworzenie nowych przygód i opowieści za pomocą D'jinniego.Z kolei odznaczenie "Skryba" zostaje też rozciągnięte na osoby tworzące różne "fan fiction".
Na przykład zwycięzcy jakiś konkursów fanfiction go otrzymują? Czy też jeszcze jakieś inne zasługi z tego pola przypadają pod tę rangę?
 
Zwycięzcy możliwe, że też :)Za inne zasługi również. Pod warunkiem, że pod tym pojęciem masz na myśli twórczość literacką;)
 
Keth said:
Zwycięzcy możliwe, że też :)Za inne zasługi również. Pod warunkiem, że pod tym pojęciem masz na myśli twórczość literacką;)
Tylko i wyłącznie ;) Trzeba się będzie gdzieś z tą twórczością zamieścić ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom