Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Tak moderatorzy ostatnio poprawiają normy , w każdym temacie w którym zaczyna toczyć się ciekawa dyskusja piszą "Cóż za spam , omfg , zamykam EOT !" uczestnicząc tym samym w tematach takich jak "Fight" przekrzykując się z userami kto powie większa bzdurę.Nawet do działu "Offtopic" coraz częściej wdzierają się słowa "EOT!"Wchodząc na forum nie chce mi się czytać totalnie zasyfionych tematów po 70 stron / 7dni które tak właściwie wnoszą do tego forum tyle co pies tarzający się w błocie do mieszkania.Chcesz przykłady ? Tylko moderatorów czy userów też ? Masz parę na początek
Keth said:
Keth said:
A tak serio to kiedy się dowiemy czegokolwiek o Fight i "tym czymś co też testujesz" z OFICJALNEGO źródła?
Nie chcesz wiedzieć...No dobra...soooooon :)
Keth said:
Keth said:
Yarpen z Iwona , Elwer i ktoś jeszcze podostawali bonusy z racji że są fajni.
No ba, to jeszcze tego nie wiecie? No jesteśmy super ;D (skromni też :p)PS. warto czekać ;D
Keth said:
Keth said:
Firnomir, pudło. Po prostu niegodny jestem, tak więc wasze dywagacje nad kryteriami przyjęcia są błędne :)
Też macie problem :p
Keth said:
podaj kawę, posprzątaj... wiesz, od czegoś trzeba zacząć.
Dobre :D Hmmm....to może cotygodniowe mycie moich butów? :p
Keth said:
Keth said:
Wtedy mieli by przechlapane u REDów ;DJa się tylko do społeczności wiedźmińskiej ograniczyłem. Jak wiadomo łaska fana na pstrym koniu jeździ, więc testerzy, strzeżcie się! ]:->
Grozisz nam chłopczyku? :D ;)
Keth said:
Dobra, koniec spamu :pKtoś to musiał napisać ^^A, ktoś chciał do Elkandera? PW do mnie proszę :)
Keth said:
Keth said:
Popatrzcie na adres obrazkow. Wszystkie umieszczone sa na www.thewitcherworld.com, w folderze o nazwie " Duel Mail ". Jak dla mnie spisek o charakterze humorystycznym :].
O nie, wydało się...
Keth said:
Keth said:
Keth said:
Keth said:
Gwindor, tematy Ci się nie pomyliły ? :p
Nie... chyba nie... raczej nie... a zresztą... nawet jesli to co? bana mi dasz? :Dej... ofcoz zartoweałem... pierwsza czesc posta była przeciez na temat.... nie dawaj mi bana bo napisze do Eriasha że dyskryminujesz inne fansity :) :p :D
A odkąd Ty się gwindor taki chojrak zrobiłeś :)Keth regularnie płaci nam łapówki a koperty od Ciebie jakoś nie pamiętam... :)
Miałeś o tym nie pisać... Właśnie straciłem reputację...
Po więcej prosze zajrzeć do tematu http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=10086.135.
 
W podanych przez Ciebie cytatach widzę dokładnie jedno stwierdzenie typu "koniec spamu/OT" :)Jak widać, niektórzy narzekają na to, że jest za dużo spamu, a inni wręcz przeciwnie, że powinno być więcej wolności - nie chcę Was pozbawiać nadziei, ale ciężko będzie spełnić oba postulaty :)A jeśli chodzi Ci o cały temat z Fightem - tam miała być większa swoboda :) Niestety, niektórzy nie potrafili tego wykorzystać. Dać palec, chcą całą rękę.
 
Jiti, podane przez Ciebie przykłady to dla mnie tylko dowód na to, że spamujecie, a jeśli poprosimy o EOT, to Nas nie słuchacie. Chyba zacznę wlepiać warny każdemu, kto nie posłucha prośby. Dla mnie to nie problem.Genesis, a jakieś inne przykłady? SPOZA wątku o Fight? Bo nie wiem czy wiesz, ale tam nieco inne zasady miały panować, ale jak widać, nie wyszło. Jednak już tam defauiltowe ustawienia zostały przywrócone.
Keth said:
Jak widać, niektórzy narzekają na to, że jest za dużo spamu, a inni wręcz przeciwnie, że powinno być więcej wolności - nie chcę Was pozbawiać nadziei, ale ciężko będzie spełnić oba postulaty :)
Ja powiem więcej - jeszcze nikomu się to nie udało, bo założenia sprzeczne są. Wszystkim Wam nie dogodzimy.I jeszcze jedno - na siebie też spójrzcie równie krytycznym okiem...
 
Iwona said:
Jiti, podane przez Ciebie przykłady to dla mnie tylko dowód na to, że spamujecie, a jeśli poprosimy o EOT, to Nas nie słuchacie. Chyba zacznę wlepiać warny każdemu, kto nie posłucha prośby. Dla mnie to nie problem.
Po prostu kasować OT, a nie krzyczeć, że mają kończyć. Posty brzmiące "EOT" robią chyba nawet większy śmietnik niż sam off-topic.
 
Keth said:
Przykłady, Panie, przykłady.
Chociażby FIGHT i tematy z newsówNo dobra moze i miał być to spamerski temat, ale pięc ostatnich stron gdzie co drógi jest EOT (no może przesadzam, ale aż mnie skręcało gdy czytałem ten wątek w nadzieji że się czegoś dowiem).
Keth said:
Jiti, podane przez Ciebie przykłady to dla mnie tylko dowód na to, że spamujecie, a jeśli poprosimy o EOT, to Nas nie słuchacie. Chyba zacznę wlepiać warny każdemu, kto nie posłucha prośby. Dla mnie to nie problem.
O! I o tym mówię. bo pisałem to tylko po to by pokazać jak śmieszne jest to gdy piszecie EOT, a nikt sobie z tego nic nie robi - a wy jak nazłośc zamiast takim delikwentom ostrzeżenia powlepiać to dalej EOT, i dalej jest spam i EOT i ciągle spam! Wygląda to tak jakbyście sie bali ostrzeżenia wlepiać, a urzytkownicy szaleją ;)
Keth said:
I jeszcze jedno - na siebie też spójrzcie równie krytycznym okiem...
Piękne słowa... I jakie życiowe.Ja też odpowiem Ci sentencją bardzo pikną: "Mądry człowiek nie przejmuje się krytyką - wynosi z niej naukę" A i spam jest dobry, pomaga rozładowac napięcie w wątkau, jest swoistą odskocznią od rozmowy, pomaga poszezyć dyskusję o nowe zagadnienia :)P) ale w małych ilościach.
 
jiti said:
jiti said:
Przykłady, Panie, przykłady.
Chociażby FIGHT i tematy z newsów
Miało być coś oprócz Fight. A z newsów - uważasz, że to co się tam dzieje jest ok? Np wątek o ER... :dead:
jiti said:
jiti said:
Jiti, podane przez Ciebie przykłady to dla mnie tylko dowód na to, że spamujecie, a jeśli poprosimy o EOT, to Nas nie słuchacie. Chyba zacznę wlepiać warny każdemu, kto nie posłucha prośby. Dla mnie to nie problem.
O! I o tym mówię. bo pisałem to tylko po to by pokazać jak śmieszne jest to gdy piszecie EOT, a nikt sobie z tego nic nie robi - a wy jak nazłośc zamiast takim delikwentom ostrzeżenia powlepiać to dalej EOT, i dalej jest spam i EOT i ciągle spam! Wygląda to tak jakbyście sie bali ostrzeżenia wlepiać, a urzytkownicy szaleją ;)
Załatwione. :) Tylko, jak warnów będzie dużo, to mam nadzieję, że nie będziesz miał o to pretensji?
jiti said:
jiti said:
I jeszcze jedno - na siebie też spójrzcie równie krytycznym okiem...
Piękne słowa... I jakie życiowe.Ja też odpowiem Ci sentencją bardzo pikną: "Mądry człowiek nie przejmuje się krytyką - wynosi z niej naukę"
No mam nadzieję ;)
jiti said:
A i spam jest dobry, pomaga rozładowac napięcie w wątkau, jest swoistą odskocznią od rozmowy, pomaga poszezyć dyskusję o nowe zagadnienia :)P) ale w małych ilościach.
Zonk. To teraz już nie rozumiem Cię. Jesteś wewnętrznie sprzeczny. Tu chcesz byśmy bardzo ostro tępili spam i spamerów, a tu mówisz, że spam jest dobry. Może więcej konsekwencji? :wall:
 
jiti said:
jiti said:
Jiti, podane przez Ciebie przykłady to dla mnie tylko dowód na to, że spamujecie, a jeśli poprosimy o EOT, to Nas nie słuchacie. Chyba zacznę wlepiać warny każdemu, kto nie posłucha prośby. Dla mnie to nie problem.
O! I o tym mówię. bo pisałem to tylko po to by pokazać jak śmieszne jest to gdy piszecie EOT, a nikt sobie z tego nic nie robi - a wy jak nazłośc zamiast takim delikwentom ostrzeżenia powlepiać to dalej EOT, i dalej jest spam i EOT i ciągle spam! Wygląda to tak jakbyście sie bali ostrzeżenia wlepiać, a urzytkownicy szaleją ;)
Sorry, ale ten argument kojarzy mi się to ze spóźnionymi życzeniami urodzinowymi-my zaczęliśmy wlepiać więcej warnów już jakiś czas temu!Ogólnie dyskusja jest dla mnie dziwna. Najpierw użytkownicy narzekają na spam. Gdy zaczynamy z nim walczyć, okazuję się, że wcale nie powinniśmy bo znowu coś nie pasuje. No proszę zdecydujcie się :pTak samo wspomnienie wątku o Fight. Popełniliśmy błąd. Właściwie ja popełniłem i przyznaję się do tego. Ale błąd został naprawiony. Taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.
 
Moderator nie off topuje, moderator tylko nieznacznie odbiega od tematu, w celu uporządkowania forum i nawiązania kontaktu ze zwykłymi forumowiczami. :wall:
 
Iwona said:
Zonk. To teraz już nie rozumiem Cię. Jesteś wewnętrznie sprzeczny. Tu chcesz byśmy bardzo ostro tępili spam i spamerów, a tu mówisz, że spam jest dobry. Może więcej konsekwencji? :wall:
W małych ilościach! w małych ilościach... Chodzi mi o to żebyście w natłoku tej "krytyki" na to że nie gnębicie za bardzo spamu nie przegieli w drugą stronę ;)
Sorry, ale ten argument kojarzy mi się to ze spóźnionymi życzeniami urodzinowymi-my zaczęliśmy wlepiać więcej warnów już jakiś czas temu!
Tak jeden ban dla największego spamera dziś (wczoraj?).
 
Elwer said:
Tak samo wspomnienie wątku o Fight. Popełniliśmy błąd. Właściwie ja popełniłem i przyznaję się do tego. Ale błąd został naprawiony. Taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.
Nie tylko Ty...ale już wszystko naprawione, i więcej się nie powtórzy. :)
Elwer said:
Chodzi mi o to żebyście w natłoku tej "krytyki" na to że nie gnębicie za bardzo spamu nie przegieli w drugą stronę ;)
A ja myślałam że o coś dokładnie przeciwnego Ci chodziło....
Elwer said:
Tak jeden ban dla największego spamera dziś (wczoraj?).
Chodzi Ci o Firnomira? Dostał za całokształt. Ostatnio przesadzał, a dzisiaj przegiął totalnie. Następni już są w kolejce...PS. Na moje oko, to Wy sami nie wiecie czego chcecie... :wall:
 
Elwer said:
Elwer said:
Tak jeden ban dla największego spamera dziś (wczoraj?).
Nie był to tylko jeden ban. Było ostatnimi czasu dużo więcej warnów niż zwykle :dead:
Tu akurat przyznam rację, że jest troszeczkę więcej warnów...Iwona, my userzy, po prostu marzymy o nieprzegięciu w żadną ze stron :) Taki złoty środek ;)
 
Po prostu Panowie i Panie odróżniajcie spam od offtopicu i nie traktujcie offtopicu jak spam i spamu jak offtopic bo się robi bałagan i wszyscy krzyczą na wszystkich nie bardzo wiedząc o co chodzi.
 
jako że cham i prostak jestem, to dorzucę coś od siebie:Wydaje mi się, że sami sobie ograniczacie pole manewru :) Sytuacja wygląda tak:, , , oczywiście można powtarzać po tak długo, jak wam się podoba, ale do czego zmierzam. Kasujcie posty. BEz ostrzeżen, jakby to była największa kara na tym forum - największą jest warn właśnie, tak więc sugeruję, ze powinno to wyglądać tak:, , , , , Oczywiście mnie łatwo mówić, bo nie znam sprawy z drugiej strony ;) Ale pamiętam właśnie w/w schemat z innych for na których kiedyśtam się udzielałem i stwierdzam, że działał :beer:
 
Elwer said:
Elwer said:
Tak jeden ban dla największego spamera dziś (wczoraj?).
Nie był to tylko jeden ban. Było ostatnimi czasu dużo więcej warnów niż zwykle :dead:
czy istnieje jakaś statystyka pokazująca ile na przestrzeni ostatnich miesięcy przybyło użytkowników? Bo wydaje mi się w miarę oczywiste, że im więcej użytkowników tym więcej warnów.Ja to widzę w ten sposób, że potrzebny jest dystans do pewnych spraw, ale niektóre trzeba bezwzględnie kasować w zarodku. Dyskusja w wątku Fight, przez kilka stron była w miarę zabawna, ale potem się porobiło... zamieszanie ;) Od modów wymagałbym jak najwięcej wyczucia w odróżnianiu niegroźnego, samozmierzającego do końca spamu/offtopa od szkodliwego. Sam uważam, że nasi moderatorzy zazwyczaj świetnie sobie z tym radzą, ale moderator też człowiek i nie zawsze wszystko dobrze wyczuje (patrz Fight), ale potem po prostu z niesmakiem się czyta, kiedy nagle z dnia na dzień moderator zmienia się z dobrego wujka (ew. cioci ;)) w grzmiącego i surowego moderatora, a ten spamujący użytkownik nie wie o co chodzi, bo jeszcze wczoraj świetnie się razem dogadywali.
Elwer said:
Tak samo wspomnienie wątku o Fight. Popełniliśmy błąd. Właściwie ja popełniłem i przyznaję się do tego. Ale błąd został naprawiony. Taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.
no i fajnie, ja jestem usatysfakcjonowany.
 
Ja naprawdę nie wiem, ile razy można Wam tłumaczyć to samo. Napiszę po raz ostatni.Temat z FIGHT był wyjątkiem, odstępstwem od reguły. Tam od początku miały panować inne zasady. Niestety userzy tego nie wykorzystali odpowiednio i wyszło tak, jak wyszło. We wszystkich innych działach i tematach zasady były i są niezmiennie takie same. I prosiłbym już nie pisać po raz dziesiąty i więcej, że w wątku o Fight było to i tamto.
 
Agloval, STATYSTYKI FORUM są ogólnodostępne - zaraz nad listą użytkowników on-line jest centrum informacji ;)Użytkowników jest obecnie ponad 233 tysiące ;).Dodam, że istnieją jeszcze upomnienia, z których dość często korzystam, choć czasem to od razu warna trzeba dać.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom