Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Genesis said:
Jeżeli usunę forumowe konto to gra przestanie być zarejestrowana i tym samym stracę możliwość pobrania ER ?
Przyznam Ci, że nie wiem, po świętach zapytam Eriasha i dam znać.
 
Taka trochę dziwna propozycja, ale może nie tylko ja chciałbym coś takiego....A więc, dawno, dawno temu, powstał taki temat o najlepszych screenach ( http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=6141.0 ). Ktoś wpadł na pomysł aby również zrobić głosowanie na najlepszy. W temacie dawno nikt nie pisał i można powiedzieć, że już o nim zapomniano. A więc, drodzy Moderatorzy, może by zrobić jakieś głosowanie i jakby ktoś wygrał to np. odznaczenie artysty albo jakaś inna nagroda? Chodzi mi o coś w stylu Wiedźmińskiego Quizu, że dla najlepszego jakaś nagroda. Jak głupi pomysł, to proszę nie krytykować. :p
 
Clancys - "coś" związane z najlepszymi screenami powstaje od jakiegoś czasu - soon będzie to na forum :)
 
Keth.... wiesz, że nawet ja już zaczynam miewać ataki na widok tego słowa na "s"? ;)Niemniej jednak sporo rzeczy nam sie w najbliższym czasie szykuje ;)
 
No sorry, nie będę obiecywał konkretnego dnia i godziny, bo przecież zawsze może się coś obsunąć ;) Soon jest bezpieczniejsze :p
 
Nie no, spoko... ale mimo wszystko zaczęło mi sie to ostatnio w oczy rzucać na każdym kroku ;) Mimo, że sam lubie czasami po"soon"ować xD
 
Gwindor said:
Nie no, spoko... ale mimo wszystko zaczęło mi sie to ostatnio w oczy rzucać na każdym kroku ;)
hmm co ciekawe, coraz rzadziej w postach REDów ::)editakurat widzisz chodziło mi o inny powód :D
 
YarpenZirgin said:
czy wam też dzisiaj forum wchodzi srednio za czo trzecim razem?
Mi uruchamia się za co czwartym lub jeszcze lepiej. I dość często wywala mnie gdy przechodzę z jednego tematu na inny. Można wiedzieć dlaczego tak serwery zwolniły?
 
od kilku dni mam przerwy w "dostawie", czasem komunikat, że "nie odnaleziono strony" , trzeba chyba kupić nowy serwer :)
 
strasznie nie podoba mi się to, że wchodzę do działu bo są nowe posty i nie widać na pierwszy rzut oka, które to są posty... tylko musze patrzeć po godzinach odpowiedzi i sie domyślać, czy jest jakiś nowy czy nie...Możliwe, że jest coś co informuje o tym i że ja jestem ślepy ;D ;D
 
no tak, ale nie są wyróżnione jako przeczytane/nieprzeczytane i wchodząc nie wiem, które czytałem,a które nie... lipa
 
Maxiq said:
no tak, ale nie są wyróżnione jako przeczytane/nieprzeczytane i wchodząc nie wiem, które czytałem,a które nie... lipa
Przeciez po przeczytaniu posta i kliknieciu na "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." badz "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki."przeczytane przez Ciebie posty znikaja z listy :D
 
SLI said:
SLI said:
no tak, ale nie są wyróżnione jako przeczytane/nieprzeczytane i wchodząc nie wiem, które czytałem,a które nie... lipa
Przeciez po przeczytaniu posta i kliknieciu na "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." badz "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki."przeczytane przez Ciebie posty znikaja z listy :D
O kurcze... :p właśnie o coś takiego mi chodziło, dzięki, nie zauważyłem tego...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom