Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Porządki w temacie o przesunięciu daty wydania edytora i modów. Rezultatem jest parę warnów oraz dwa bany za spam:Zabor - ban na 5 dniPrometeusz18 - ban na tydzieńMam nadzieję, że będzie to przestrogą dla innych.
 
Hmm... Keth: Od kiedy informacje o banach umieszczasz tutaj? Dlaczego nie robisz tego z warnami? EDIT:Jeszcze jedno: jak jest z tymi banami i warnami: tzn. w jakiej kolejności to leci?
 
Ponieważ warnów jest za dużo, żeby wszystkie tu wpisywać. Poza tym są mało istotne.A wypisywanie banów jest dodatkową karą, swoistym napiętnowaniem, a poza tym, było, nie było - przestrogą dla innych.Edit: przeczytaj zasady panujące na Forum, tam wszystko jest opisane.
 
Firnomir said:
Hmm... Keth: Od kiedy informacje o banach umieszczasz tutaj? Dlaczego nie robisz tego z warnami? EDIT:Jeszcze jedno: jak jest z tymi banami i warnami: tzn. w jakiej kolejności to leci?
Ku przestrodze...Zależnie od przewinień:warn>warn>banlubwarn>ban
 
- Z zasadami jest taka sprawa, że jasne, nie musicie ich przestrzegać, ale ich łamanie może się skończyć niezbyt dla Was miło – łamanie zasad/regulaminu forum jest jednoznaczne z otrzymaniem upomnienia, ostrzeżenia, a w konsekwencji nawet bana. W wypadku nieskuteczności ostrzeżeń nagrodą będzie czasowa blokada konta (długość zależna od przewinienia). Ostrzeżenia nie ulegają przedawnieniu.
Nie ma?
 
Elwer said:
Elwer said:
Hmm... Keth: Od kiedy informacje o banach umieszczasz tutaj? Dlaczego nie robisz tego z warnami? EDIT:Jeszcze jedno: jak jest z tymi banami i warnami: tzn. w jakiej kolejności to leci?
Ku przestrodze...Zależnie od przewinień:warn>warn>banlubwarn>ban
To czemu ja od razu bana mam (miałem) ? Nie dostałem warna nigdy (był jeden od Iwony, ale to nieporozumienie było i odkręciło się).
 
Firn: rozmawialiśmy o tym na gg, wszystko Ci wytłumaczyłem. Więc po co ponownie o to pytasz? Jak masz jeszcze jakieś prywatne pytania, zapraszam na pw/gg.
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Firnomir said:
Hmm... Keth: Od kiedy informacje o banach umieszczasz tutaj? Dlaczego nie robisz tego z warnami? EDIT:Jeszcze jedno: jak jest z tymi banami i warnami: tzn. w jakiej kolejności to leci?
Zależnie od przewinień:warn>warn>banlubwarn>ban
To czemu ja od razu bana mam? Nie dostałem warna nigdy (był jeden od Iwony, ale to nieporozumienie było i odkręciło się).Ku przestrodze...
No i nie jesteś pierwszy i niestety nie ostatni. Miałeś opisane, za co dostałeś bana.ps: Cofnięty warn nie był brany pod uwagę.
 
Firnomir said:
Znaczy to warn>ban/ warn>warn>bannie jest regułą stałą?
Nic nie jest regułą stałą - to jest tylko taki schemat, od którego się zazwyczaj wychodzi. Ale i tak wszystko zależy od skali przewinienia i okoliczności.
 
Firnomir said:
Znaczy to warn>ban/ warn>warn>bannie jest regułą stałą?
Firn... : " W szczególnych przypadkach, Moderatorzy Forum mogą nadinterpretować powyższe Zasady." i wszystko jasne?
 
Neuro said:
Neuro said:
Znaczy to warn>ban/ warn>warn>bannie jest regułą stałą?
Firn... : " W szczególnych przypadkach, Moderatorzy Forum mogą nadinterpretować powyższe Zasady." i wszystko jasne?
Ty byś oczywiście zdołał przewidzieć wszystkie możliwe przypadki i umieścić je w regulaminie, prawda?
 
Keth said:
Ty byś oczywiście zdołał przewidzieć wszystkie możliwe przypadki i umieścić je w regulaminie, prawda?
Nie. Ale też nie umieściłbym w żadnym regulaminie tego typu uwagi.Jednak tym razem nie było w moim poście ironii. "Uderz w stół a nożyce się odezwą" ?? Czyżbyś zauważał jednak niestosowność zapisywania "zasady nadinterpretacji"?
 
Neuro said:
Neuro said:
Ty byś oczywiście zdołał przewidzieć wszystkie możliwe przypadki i umieścić je w regulaminie, prawda?
Nie. Ale też nie umieściłbym w żadnym regulaminie tego typu uwagi.Jednak tym razem nie było w moim poście ironii. "Uderz w stół a nożyce się odezwą" ?? Czyżbyś zauważał jednak niestosowność zapisywania "zasady nadinterpretacji"?
A ja umieściłabym, nie ma w tym nic niestosownego. My nie nadużywamy forumowych zasad, znamy je doskonale. Czego nie można powiedzieć o wielu użytkownikach, którzy je łamią.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom