Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
A propos SPAMu. Wygłaszam teorię życiową, że jeśli ludzie chcą się powybijać, a nie mogą - to dać im pomieszczenie, w którym będą mogli. Powybijają się i będzie spokój. Tak samo może zadziałać Szołdbogz. Nie się w nim wyspamują do woli.
 
Przepraszam, mnie jeszcze wtedy na forum nie było. Objaśnisz mi jakim cudem padł? Niezwykle interesuje mnie jego historia :p. Poza tym ShoutBox to co innego ;).
 
Sami go sobie założyliśmy, żeby się wyszaleć po tym, jak w temacie FIGHT zabroniono spamu ;) Najwyraźniej musieliśmy przeholować :p
 
Ej no modzi. Czy na tym forum panuje komuna czy co? :p Tak jak już ktoś powiedział , trzeba dać pomieszczenie dla spamerów gdzie mogą się wyszaleć. Na forum takiego pomieszczenia brak. Czy shoutbox jakoś zaszkodzi? Nie. Ci co będą chcieli pisać , będą , a ci co nie będą chcieli , nie będą. Proste jak budowa cepa.
 
Pozornie logiczne, ale założenie z gruntu niedobre ;)Bo my nie chcemy, żeby ludzie tu przychodzili tylko w celu spamowania, albo, żeby to był element przyciągający do nas nowych użytkowników, którzy nie mają się gdzie 'wyżyć'.Poszaleć można na innych forach, w komentarzach na wp, gdziekolwiek indziej - wcale nie trzeba koniecznie tutaj.I w ogóle po co się wyżywać? To niezbędne jest takie?I spróbuj ogarnąć shoutboxa, w którym zacznie sie udzielać choćby co trzeci user...czyli...100.000 o_OEj no ;>To nie komuna, tylko zdrowy rozsądek.
 
Ja się dziwię troszkę, wiadomo przecież, że "sb" by tylko osłabiło normalne pisanie w odpowiednich tematach - "bo po co jeśli szybciej można napisać coś w sb" :p I jak Undomiel już wspomniała, czytanie tego było by trudne do zrozumienia, jeśli pojawiło by się więcej użytkowników. Na forum jest taki temat:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1926.495Tu można pisać o wszystkim podczas ciszy nocnej (22:00 - 6:00). Jeśli ktoś bardzo chce pisać nie myśląc o danym temacie, to jest temat dla niego. Jak jednak widać, wcale nie jest tak żywotny, jak by się mogło wydawać ;)
 
dEviss, no, wybacz, ale to byłaby zbrodnia przeciwko ludzkości, kazać komuś czytać shoutbox i wyłapywać różne nielegalności, które by się tam, ani chybi, zakradły.Chcesz, żeby nas pozywano w Hadze? ;>Mówiąc krótko - to nie jest forum tego typu, o którym Ty myślisz...Keth napisał, że shoutbox po jego trupie, niech Cię to aby nie zachęci ;>
 
Ci " spamerzy" i tak wypisywaliby w shoutboxie słowa w stylu: Idę spać, Dzień Dobry, Idę coś zjeść, Co u ciebie itd...Shoutbox to stanowczo zły pomysł.
 
dEviss said:
Ej no modzi. Czy na tym forum panuje komuna czy co? :p Tak jak już ktoś powiedział , trzeba dać pomieszczenie dla spamerów gdzie mogą się wyszaleć. Na forum takiego pomieszczenia brak. Czy shoutbox jakoś zaszkodzi? Nie. Ci co będą chcieli pisać , będą , a ci co nie będą chcieli , nie będą. Proste jak budowa cepa.
dEviss said:
dEviss said:
A co powiecie na shoutbox? Przydałby się. :p
Dyskutowałem już o tym z administracja. Niestety nie będzie.
Czytanie jest...
dEviss said:
Proste jak budowa cepa.
Dokładnie
 
Wydaje mi się, że sprawa shoutboxa jest już całkowicie wyjaśniona. Proszę więc do niej nie wracać co chwilę.
 
Moze pomysl juz byl, ale co Wy na to, zeby zrobic pod avatarem cos na ksztalt opisu na GG?Kazdy moglby tam wpisac dowolny przekaz widoczny dla reszty uzytkownikow.Jest niby taki podpis pod avatarem, ale zmienianie go przez ustawienia jest conajmniej meczace...Dzieki temu forum stalo by sie bardziej interaktywne :DOt taki wymysl...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom