Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
SLI said:
Moze pomysl juz byl, ale co Wy na to, zeby zrobic pod avatarem cos na ksztalt opisu na GG?Kazdy moglby tam wpisac dowolny przekaz widoczny dla reszty uzytkownikow.Jest niby taki podpis pod avatarem, ale zmienianie go przez ustawienia jest conajmniej meczace...Dzieki temu forum stalo by sie bardziej interaktywne :DOt taki wymysl...
E tam, nie przesadzaj, aż tak czasochłonne to zmienianie nie jest. Mi się wydaje, że to co jest w zupełności wystarczy ;).Tak BTW to co to jest za odznaczenia "Herold"? Jakoś go nigdy nie widziałem wcześniej, dopiero przed chwilą zauważyłem. W temacie o odznaczeniach jakoś go nie widzę... Czyżby szykują się jakieś kolejny zmiany?
 
Clancys said:
Tak BTW to co to jest za odznaczenia "Herold"? Jakoś go nigdy nie widziałem wcześniej, dopiero przed chwilą zauważyłem. W temacie o odznaczeniach jakoś go nie widzę... Czyżby szykują się jakieś kolejny zmiany?
To nowe odznaczenie. Keth uzupełni. OPIS RANGI: Rangę dostają aktywni w fan news, komentujący newsy.
 
Wracam do mojego starego postulatu, aby zrobić listę nowo powstałych wątków od ostatniej wizyty. Szlag mnie trafia gdy na liście nowych wiadomości mam 3 strony jakiś wątków które mnie nie interesują, a na ciekawę wątki trafiam przez przypadek.
 
VeleradzWyzimy said:
VeleradzWyzimy said:
Swoja droga, czemu serwer forum jest we... Francji?! :DA co z "Teraz Polska" ? ;D
Bo Atari współtwórca "Wiedźmina" jest firmą francuską.
No i fajnie no i swietnie, ale wczesniej forum nie mialo za wiele wspolnego z jakakolwiek firma...Bylo fanowskie.Watpie zeby wymogiem Atari bylo umiejscowienie serwerow forum we Francji ;D
 
Poruszalem juz ten temat kilkukrotnie, ale ostatnio znow spotkalem sie z przykladami postow, ktore motywuja mnie do owej wypowiedzi.Proponuje, zeby dostep do sekcji "Wiedzmin - gra", a konkretnie do podsekcji zajmujacych sie fabula i questami czyli "Prolog", "Akt I" itd., posiadali jedynie uzytkownicy z zarejestrowana gra.Wykluczyloby to osoby posiadajace piackie wersje gry, ktore rozwiazan swoich problemow nie poszukuja w poradniku dolaczonym do gry, tylko wlasnie na niniejszym oficjalnym forum.Nie prowadze tu zadnej krucjaty. Nie staram sie byc primus inter pares.Uwazam jednak, ze sytuacja panujaca na forum w tej chwili, znacznie ulatwia zycie nieuczciwym graczom.Oczywiscie niech kazdy ma prawo wypowiadac sie na jakiekolwiek inne tematy zwiazane z grafika, historia, ksiazkami itp.Jednak tych konkretnych dzialach (w wiekszosci) znajduja sie rozwiazania problemow, na ktore mozna odpowiedziec sobie samemu - kozystajac z posiadanego przez siebie poradnika.Nie widze tu rowniez problemu typu: "nie kazdy ma internet, zeby sie zarejestrowac".Skoro ktos pisze posty to ma dostep do internetu, a rejestracji nie trzeba przeciez przeprowadzac w zaciszu domowym...To utrudnienie i tak nie jest tak meczace w porownaniu do np. koniecznosci posiadania sieci i Steama do samego uruchomienia niektorych gier...Nie zauwazylem zbyt wielkiego buntu ze strony graczy w tej sprawie...Jak oceniacie ten pomysl?Pozdrawiam serdecznie!
 
Dobrze prawisz S@LI. Na pomoc trzeba sobie zasłużyć (tu: kupić grę). Ograniczenie dostępu piratom dałoby chociaż trochę więcej czasu modom na zajęcie się ważniejszymi sprawami, a nie niekończącym się upominaniem nowych użytkowników i wspominaniem o 'szukaj'. Usprawniłoby to funkcjonowanie forum.
 
Aspazar said:
Nie twój pomysł jest do bani nikt nie będzie chciał się rejestrować aby zobaczyć gdzie ma pójść w jakimś zadaniu
Nie musi sie rejestrowac. Ma wszystko w poradniku opisane.Jesli jednak chcialby skorzystac z pomocy innych uzytkownikow to co innego.Czytaj prosze ze zrozumieniem.
 
Ja jestem jak najbardziej za.
Aspazar said:
Nie twój pomysł jest do bani nikt nie będzie chciał się rejestrować aby zobaczyć gdzie ma pójść w jakimś zadaniu
Nikt Cie nie zmusza. Możesz skorzystać z poradnika. O ile masz.
 
Uważam, że pomysł S@LI jest jak najbardziej słuszny. Ja korzystanie z forum zostawiłbym tylko dla zarejestrowanych posiadaczy gry.W końcu jest to miejsce spotkań fanów. :)EditSprawy zwiazane z zadaniami, DM i problemami technicznymi. A co do celów promocyjnych to przecież jest oficjalna strona gry.
 
bartek27 said:
Uważam, że pomysł S@LI jest jak najbardziej słuszny. Ja kozystanie z forum zostawiłbym tylko dla zarejestrowanych posiadaczy gry.W końcu jest to miejsce spotkań fanów. :)
totalna bzdura. a użytkownicy, którzy gry jeszcze nie zakupili? pamiętaj, że forum to najtańsza, ale zarazem największa dźwignia handlu. Pomysł S@LI'ego, jest trafiony w stu procentach, tylko, że... niestety, był on już poruszany, z tego co pamiętam, przy okazji premiery gry i kilku następnych dni/tygodni. Dlaczego nie został wprowadzony - to nie mnie pytać.
 
@S@li, pomysł na pierwszy rzut oka całkiem dobry, na drugi - jeszcze nie wiem ;) Ale na pewno wart przemyślenia, szybciej niż "soon" :)
 
bartek27 said:
Ja korzystanie z forum zostawiłbym tylko dla zarejestrowanych posiadaczy gry.W końcu jest to miejsce spotkań fanów. :)
To juz wylewanie dziecka z kapiela...Socchi slusznie zauwazyl, ze forum pelni rowniez role promocyjna.Dzialy powinny byc ogolnodostepne, jedynie te, ktore opisuja sposoby przejscia jakis konkretnych zadan, fabuly itp. winny byc "dla posiadaczy gry only" ;D
bartek27 said:
@S@li, pomysł na pierwszy rzut oka całkiem dobry, na drugi - jeszcze nie wiem ;) Ale na pewno wart przemyślenia, szybciej niż "soon" :)
Ciesze sie.Licze, ze tym razem podjete zostana jakies konkretne decyzje ;D
 
Sum said:
A co, jak ktoś od kogoś odkupił grę, ale bez poradnika (który mógł zaginąć, albo pies go zeżarł)?
Aha...No tak...Rzeczywiscie czesty przypadek i pewnie wszyscy tak maja co? ;DNo prosze Cie!A co jak komus mieszkanie zalalo i piranie wpierniczyly akurat ten kawalek instrukcji z kodem?To jak by twierdzic, ze blad statystyczny falszuje wyniki ankiety...
 
Niemniej jednak takie przypadki mogą się zdarzać. Jestem przeciwny temu pomysłowi. Niezależnie od tego czy ktoś ma poradnik czy nie powinien mieć prawo do pytań mimo tego że nie zarejestrował gry. To nie jest jakiś serwis pomocy technicznej REDów, tylko forum PUBLICZNE i nie powinno być takich ograniczeń.
 
Sum said:
Niemniej jednak takie przypadki mogą się zdarzać. Jestem przeciwny temu pomysłowi. Niezależnie od tego czy ktoś ma poradnik czy nie powinien mieć prawo do pytań mimo tego że nie zarejestrował gry. To nie jest jakiś serwis pomocy technicznej REDów, tylko forum PUBLICZNE i nie powinno być takich ograniczeń.
Hm, jak się kod zgubiło, to chyba można go jakoś odzyskać :pAle zobacz - takim "czymś" byłyby objęte tylko działy związane z grą.Kalkulując zyski i straty, wychodzi na plus.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom