Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Ilmarinen said:
Zabronić im tworzenia klas nie mogę, i nie chcę, bo to byłoby IMO ograniczenie wolności wypowiedzi. A to, że te klasy zbyt wysokiego poziomu nie reprezentują, to już nie moja wina. Podobnie, z tym obniżeniem poziomu merytorycznej wypowiedzi.
Cała nadzieja w tym, że wkrótce skończą im się pomysły :pA swojego posta napisałem pod wpływem jakiegoś tam impulsu, bynajmniej po to, aby rozkręcić na nowo "drażliwą" dyskusję. Jak na razie mam ku temu za mało argumentów i pomysłów na poprawę stanu rzecz :pEDIT:
Ilmarinen said:
Ilmarinen said:
Cała nadzieja w tym, że wkrótce skończą im się pomysły :p
nie liczyłbym na to. Stawiam, że po "zrobieniu" postaci do wszystkich potworów, ważniejszych postaci, a nawet chłopów, przyjdzie czas na kota i psa. kwestia czasu, każdy chce zabłysnąć
Daj spokój, ja się obawiam mutantów - zmutowany przerazo-wiedźmin, przerazo-czarodziejka, wiedźmino-czarodziejka (o zgrozo!), a potem modyfikacje na wszystkie możliwe sposoby wymyślonych klas... Brr... :p
 
Agloval said:
Cała nadzieja w tym, że wkrótce skończą im się pomysły :p
nie liczyłbym na to. Stawiam, że po "zrobieniu" postaci do wszystkich potworów, ważniejszych postaci, a nawet chłopów, przyjdzie czas na kota i psa. kwestia czasu, każdy chce zabłysnąć
 
Agloval said:
Agloval said:
Zabronić im tworzenia klas nie mogę, i nie chcę, bo to byłoby IMO ograniczenie wolności wypowiedzi. A to, że te klasy zbyt wysokiego poziomu nie reprezentują, to już nie moja wina. Podobnie, z tym obniżeniem poziomu merytorycznej wypowiedzi.
Cała nadzieja w tym, że wkrótce skończą im się pomysły :p
Prędzej potworów braknie, zresztą - lista się już powoli kurczy. Zresztą, nikt nie zmusza Cię, byś - skoro tego nie lubisz - 'katował' się zaglądając tam ;)Ale chyba nie o tym w tym wątku mamy rozmawiać...
 
Ci co stworzyli dział DM i powiązali konta forumowe z kontami DM musieli się liczyć z tym, że przyjdzie tu armia " jedenastolatków" ( bo dzieci o zbliżonym do 11 lat wieku jest najwięcej w grach przeglądarkowych)
Socchi said:
Socchi said:
Cała nadzieja w tym, że wkrótce skończą im się pomysły :p
nie liczyłbym na to. Stawiam, że po "zrobieniu" postaci do wszystkich potworów, ważniejszych postaci, a nawet chłopów, przyjdzie czas na kota i psa. kwestia czasu, każdy chce zabłysnąć
Psa też zrobili ^^
 
Socchi said:
nie liczyłbym na to. Stawiam, że po "zrobieniu" postaci do wszystkich potworów, ważniejszych postaci, a nawet chłopów, przyjdzie czas na kota i psa. kwestia czasu, każdy chce zabłysnąć
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=14032.msg325593#msg325593Owned... ;D
 
W związku z tym (między innymi) co przeczytałem powyżej o Arenie DuelMail wracam jeszcze raz z propozycją bardziej rozbudowanego filtra niż tylko international / polskie. Wolałbym raczej rozwiązanie oznaczania konkretnych tematów albo działów jako ignorowane, dzięki czemu nie pokazywałby się w wiadomościach od ostatniej wizyty. Takie rozwiązanie pozwoliłoby nie tylko oszczędzić czas ale przy okazji co wrażliwsze komórki nerwowe... ;)
 
Agloval said:
Moja propozycja odnośnie forum - akcja Plenimy Głupotę!Patrząc po postach w temacie DuelMail naszła mnie taka myśl - niech każdy, kto chce się zarejestrować przechodzi dogłębny test IQ i osoby poniżej powiedzmy 120pkt nie mogą się zarejestrować! To jest oczywiście żart, ale chodzi o poruszenie samego problemu, jakim jest POTWORNE obniżanie poziomu forum. Wzorcowym przykładem niech będzie właśnie temat o DM.Ja przepraszam, ale ile jeszcze może powstać nowych propozycji klas? Bo co następna to bardziej idiotyczna (no, powiedzmy, że babcia była jeszcze nawet zabawna ;)), ale BEZ JAJ, przecież tam każdy 11 latek się produkuje wycinając zdjęcie z bestiariusza z gry i wymyślając do tego "nowatorskie" ataki, podczas gdy pozostali 11latkowie mu wyjeżdżają, że to żałosne, że nie zbalansowane itd. Chryste, czy to jest już Tibia?! Co gorsza, Ci kolesie rozzuchwaleni tym, że w dziale DM panuje przyzwolenie na "idiotyzm" panoszą się po całym forum powodując wspomniane już obniżenie poziomu forum...
A dział Rozszerzenia to pies? (czy inna klasa pomocnicza?)Na szczęście od kiedy mamy DM jest już niemodny.
 
Popieram stanowisko S@LI w sprawie ograniczeń związanych z dostępem osób bez zarejestrowanej gry. Powód? Dla zasady, jeśli to jest forum oficjalne gry, oficjalnie powiązane z CDP to pewne rygory wynikajace z regulaminu a mające na celu utrudnienie życia piratom nie powinny zbytnio dziwić. Bić się o sprawę nie zamieżam, to tylko moje zdanie.
 
LONGMAN said:
Popieram stanowisko S@LI w sprawie ograniczeń związanych z dostępem osób bez zarejestrowanej gry. Powód? Dla zasady, jeśli to jest forum oficjalne gry, oficjalnie powiązane z CDP to pewne rygory wynikajace z regulaminu a mające na celu utrudnienie życia piratom nie powinny zbytnio dziwić. Bić się o sprawę nie zamieżam, to tylko moje zdanie.
To, że ktoś nie ma zarejestrowanej gry nie oznacza wcale, że jest piratem. Nie powinno się utrudniać ludziom życia tylko dlatego, że "istnieje podejrzenie że jest piratem". Co innego, jeśli fakt że piraci jest pewny, ale pewność ma się rzadko ;)
 
Kurak said:
To, że ktoś nie ma zarejestrowanej gry nie oznacza wcale, że jest piratem. Nie powinno się utrudniać ludziom życia tylko dlatego, że "istnieje podejrzenie że jest piratem". Co innego, jeśli fakt że piraci jest pewny, ale pewność ma się rzadko ;)
Zaloze sie, ze nie przeczytales wczesniejszych postow w tej sprawie...Nadrob zaleglosci i wtedy mozemy spokojnie podyskutowac, bo komentowanie komentarza do glownego postu niestety nie wnosi nic nowego do dyskusji... ;D
 
SLI said:
Zaloze sie, ze nie przeczytales wczesniejszych postow w tej sprawie...
OK, o co? Nie jesteś moderatorem, więc chciałbym zauważyć, że twój post zwracający uwagę, że rzekomo nie przeczytałem poprzednich postów i mój post nie wnosi nic nowego do dyskusji, także nic nowego nie wnosi do dyskusji. Ba, jest całkowicie zbędny, bo pilnowaniem, żeby w dyskusjach nie śmieciły nic nie wnoszące posty zajmują się raczej moderatorzy, a nie użytkownicy.Poza tym, zacytowałem po prostu najnowszą wiadomość dotyczącą tej dyskusji, by pokazać, że mój post także do tej dyskusji nawiązuje (bo zdążyła już wywiązać się inna, nowsza). Może zróbmy tak - jak będziesz moderatorem, to będziesz usuwał takie posty, ale na razie nie jesteś, więc bardzo proszę, daj sobie siana.To ja teraz nie będę komentował komentarza, a skomentuję pomysł - idiotyzm.
 
... i oto właśnie - ta-daaaaaaaaam!...wkracza moderator, który/-a delikatnie zwraca uwagę, żeS@liego post zwracający uwagę (...) i Twój, Kuraku, post nie wnoszący (...) zaiste nie wnoszą niczego do tej dyskusji, a skoro już to oficjalnie potwierdziłam, możemy kontynuować w temacie jak wskazano powyżej, jakby nigdy nic...
 
undomiel9 said:
... i oto właśnie - ta-daaaaaaaaam!...wkracza moderator, który/-a delikatnie zwraca uwagę, żeS@liego post zwracający uwagę (...) i Twój, Kuraku, post nie wnoszący (...) zaiste nie wnoszą niczego do tej dyskusji, a skoro już to oficjalnie potwierdziłam, możemy kontynuować w temacie jak wskazano powyżej, jakby nigdy nic...
Gratuluję refleksu. Mogę prosić o uzasadnienie, dlaczego mój post jest "nie wnoszący"? I od razu co znaczy ten termin, chyba, że miałaś na myśli "nic nie znoszący", które to określenie mogłoby nawet pasować ;)Aha, chciałem jeszcze zaznaczyć, że swój głos w tej dyskusji już zabrałem i fajnie by było, jakbyście nie próbowali mi wmawiać, że do dyskusji nic nie wnosi, a po prostu obalili argumenty które tam zawarłem. Ew. możecie się z nimi zgodzić ;)
 
Kurak said:
Nie jesteś moderatorem, więc chciałbym zauważyć, że twój post zwracający uwagę, że rzekomo nie przeczytałem poprzednich postów i mój post nie wnosi nic nowego do dyskusji, także nic nowego nie wnosi do dyskusji. Ba, jest całkowicie zbędny, bo pilnowaniem, żeby w dyskusjach nie śmieciły nic nie wnoszące posty zajmują się raczej moderatorzy, a nie użytkownicy.Poza tym, zacytowałem po prostu najnowszą wiadomość dotyczącą tej dyskusji, by pokazać, że mój post także do tej dyskusji nawiązuje (bo zdążyła już wywiązać się inna, nowsza). Może zróbmy tak - jak będziesz moderatorem, to będziesz usuwał takie posty, ale na razie nie jesteś, więc bardzo proszę, daj sobie siana.
Jakis nadpobudliwy jestes.Post "o nie przeczytaniu" wczesniejszych wpisow mial jedynie na celu przekazanie Ci, iz na Twoje zarzuty odpowiedz dalem wczesniej, bo uwierz lub nie - nie tylko Ty masz watpliwosci co do pomyslu.Tyrada o tym, ze nie mam prawa zwracac Ci uwagi bo nie jestem modem kosztowala Cie sporo wysilku, ale jest calkowicie chybiona bo mam prawo stwierdzic czy to co napisales wnosi cos nowego do tematu i musze sie naprodukowac z odpowiedzia, czy (jak w tym przypadku) wystarczy, ze polece Ci lekture wczesniejszych postow.Nie strofuje Cie, ani nie pouczam wiec Twoje reakcja wydaje mi sie nieco przesadzona...Z podawaniem komukolwiek (a szczegolnie sobie) siana wstrzymalbym sie osobiscie bo kieruje sie maksyma: "nie rob drugiemu co Tobie nie mile". Niepotrzebna zlosliwosc z Twojej strony - jednak kazdy sobie wybiera wlasny styl wypowiedzi.
To ja teraz nie będę komentował komentarza, a skomentuję pomysł - idiotyzm.
Mocne slowo, zwlaszcza, ze sporo osob uwaza podobnie jak ja, wiec piszac w ten sposob czuje sie niejako urazony, nie wiem jak reszta.Moim zdaniem logicznym rozumowaniem bylo by stwierdzenie, ze tylko idiota wpada na idiotyczne pomysly, a uwierz mi - idiota sie nie czuje...
 
Proponuję , ażeby dyskusje o sensowności propozycji lub pomysłów dyskutować w oddzielnych wątkach ....a do innych przenosić posty "nicniewnoszące" zwłaszcza z działu "propozycje spostrzeżenia opinie". Proponuje też ,żeby opinie o propozycjach użytkowników wyrażali tylko funkcyjni na forum , co z pewnością ułatwi identyfikację obiektu nienawiści spowodowanej odrzuceniem pomysłu.Wnioskuję również , ażeby przed scaleniem wątków ( zwłaszcza w przypadku "próśb o niekasowanie") zapytać uczestników obu łączonych wątków o zgodę. ( łatwiej wydzielić jednak - zwłaszcza gdy łączone watki maja po kilka/ kilkanaście stron - ale ja tu tylko pisze i czytam ..więc to tylko nieśmiała propozycja):Dsię mi przypomniało ..... proponuję ( a nawet wręcz nalegam!! :p ) ażeby ( wiodące dziś słówko) ....o czym to ja? ....: w przypadku zmiany nicka na forum - historia zmian w widocznym miejscu...........
 
witam Miałam dzisiaj pewną panne przy nagrodzeniu karmą. Wiadomo kto Nas nagrodził , ale czy pamiętasz... kogo Ty nagrodziłeś??? Nie sądze ,że robicie sobie notatki ...kogo, kiedy i o której godzinie.....Głównie chodzi mi o ten mały szczegół ,który mi osobiście w PROFILU brakuje ,do sprawdzenia przez nas rozdanej Karmy. Co o tym sądzicie ?? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom