Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Sorry, ale skrytykowalem ze 2, moze 3 klasy. Po prostu jak widze atak za 32pkt. bez kosztow, to chyba mam racje krytykujac? I ja sie formatowania tekstu nie czepiam.
 
Gdybym stworzyl taka klasa jaka byla tamta w chwili pisania posta?Tak. Zarzuty bylyte same co wRycerzu- brakbalasnu, kosztow, ataki 3. stopnia duzo slabvsze od tych 2. etc.
 
Bo:1. Dostana punkt karmy.2. Mysla, ze wygraja konkurs, z tym zenie dotarlo do nich, iz on W GRZE bedzie. (tak mniej wiecej pisal Eriash)3. Bo chca szpanowac?
 
Akurat sama już zabierałam się za poruszenie tego problemu tutaj. Nie każdy jest wybitnie uzdolniony, ale może próbować to rekompensować innymi zaletami, np. chęciami, pracowitością. Jak chce tworzyć, to niech tworzy - nikt nie zmusza do czytania. Ja to nie przeczytałam ani jednego posta z tych propozycji nowych klas, bo mnie to nie interesuje, a za długie są. Ale czytam komentarze. I nie podoba mi się to co tam widzę. Dla mnie oczywiste jest, że klasy te będą reprezentowały różny poziom. Jeśli trafi się jakaś słabsza, to nie oznacza to że jest to 'dno', 'gówno' czy coś w ten deseń. Dla mnie to by był sygnał, że autorowi przydałaby się pomoc w poprawieniu oraz ulepszeniu postaci. Przecież, Rzym też od razu nie został wybudowany. Jeszcze jedno - nie podoba mi się pomysł jury. Bo kto niby miałby w nim zasiadać i po co?Maxz, Oczk0, Koziek i Firnomir - trochę moim zdaniem nadużywacie. Od Was oczekiwałam więcej, cóż, może za dużo... trochę EMPATII nikomu jeszcze nie zaszkodziło. A tutaj by się z pewnością przydało.
 
3. Bo chca szpanowac?
Nie zgadzam się z twoim trzecim punktem Firnomir. Postawmy się w ich sytuacji. Większość z twórców klas to nowi userzy, którzy swoją szansę zaistnienia na forum wiążą ze stworzeniem nowej klasy. To nie ich wina. Jak wiemy dyskusja na temat gry wyczerpuje się powoli na tym forum. Co im pozostało? Quizy, albo tworzenie klas/pomysłów do Versus'a... Dodatkowo przez waszą krytykę ( tą złą krytykę, a nie tą konstruktywną ) zniechęcacie ich do forum.
 
OK, OK. Bede dla nich mily, albo nic nie bede pisal. Z mojej strony koniec dyskusji, jak cos to na PW.PS%$#%&#& klawiatura... @DOWNA dzialy OT? Dyskusje ogolne?
 
FirnomirIFRIT said:
OK, OK. Bede dla nich mily, albo nic nie bede pisal. Z mojej strony koniec dyskusji, jak cos to na PW.PS%$#%&#& klawiatura... @DOWNA dzialy OT? Dyskusje ogolne?
Nikt Ci nie zabrania pisać komentarzy, ale też nie wszystko co sobie pomyślisz, musisz koniecznie napisać. A jak już krytykować, to konstruktywnie. Czyli napisz, co dokładnie Ci się nie podoba, co uważasz za złe rozwiązanie, co się nie sprawdzi itp. Możesz, nie musisz. Wolna wola.I jaki @down? Przecież nic tutaj nie było...
 
Fangorn said:
3. Bo chca szpanowac?
Nie zgadzam się z twoim trzecim punktem Firnomir. Postawmy się w ich sytuacji. Większość z twórców klas to nowi userzy, którzy swoją szansę zaistnienia na forum wiążą ze stworzeniem nowej klasy. To nie ich wina. Jak wiemy dyskusja na temat gry wyczerpuje się powoli na tym forum. Co im pozostało? Quizy, albo tworzenie klas/pomysłów do Versus'a...
O to chodzilo.To powinno być @up ;)Iwona.
 
Wszedłem sobie na forum, tak patrzę i patrzę i ludzi nie poznaję :D Ale tu się pozmieniało od "moich czasów" :D Może coś tu napiszę nawet :p Tylko, żeby mnie ktoś nie zbanował (haha) ;)Ciebie? A niby za co?Iwona.
 
Tibor said:
Wszedłem sobie na forum, tak patrzę i patrzę i ludzi nie poznaję :D Ale tu się pozmieniało od "moich czasów" :D Może coś tu napiszę nawet :p Tylko, żeby mnie ktoś nie zbanował (haha) ;)
Tiaaaa, wiedziałem, że jak wejdziesz, to coś skrobniesz ;)
 
Tibor said:
Wszedłem sobie na forum, tak patrzę i patrzę i ludzi nie poznaję :D Ale tu się pozmieniało od "moich czasów" :D Może coś tu napiszę nawet :p Tylko, żeby mnie ktoś nie zbanował (haha) ;)Ciebie? A niby za co?Iwona.
forum też nie poznasz...
 
No wiesz koziek, duszy spamera nigdy nie można się wybyć ;PA bo ja wiem za co Iwona? Może for fun? :D Kto wie, jakie tu teraz obyczaje panują ;)
 
Tibor said:
No wiesz koziek, duszy spamera nigdy nie można się wybyć ;PA bo ja wiem za co Iwona? Może for fun? :D Kto wie, jakie tu teraz obyczaje panują ;)
Jako tajna policja prowokująca do spamowania daję ci bana na miesiąc.Bye, Bye :wave:Można dać licznik, ile znaków użyłem w poście? Hm, Redzi?
 
Tibor said:
No wiesz koziek, duszy spamera nigdy nie można się wybyć ;PA bo ja wiem za co Iwona? Może for fun? :D Kto wie, jakie tu teraz obyczaje panują ;)
Degrengolada! Zastój, marazm i ciemnota! Niczym w grze Wiedźmin (słyszeliście może o niej?) gdzie powstawały nieudolne mutanty, tutaj powstają nieudolne kopie Masa! Überuserzy na szczycie, 'hołota' próbuje do nich rozpaczliwie dobić, żeby nagle okazało się, że nie było po co! Na chwilę obecną mamy około 323 tysiące unteruserów!Zwariować można!A tak po prawdzie to są wakacje, ludzie mają za dużo wolnego czasu (nie oszukujmy się, większość użytkowników to ludzie w wieku szkolnym), więc wchodzą, piszą, narzekają, wymyślają, szydzą, spamują, offtopują, pytają, odpowiadają (czasem nawet z sensem!) itepe itede.
 
A po cholerę coś takiego? To jest ograniczenie swobody użytkowników. A tak w ogóle, to nie wydaje mi się, by problemem forum były zbyt długie posty - odkąd Mas nie spiera się z Geno - a raczej ich lakoniczność, bezmyślność, głupota, nadmierna prostota. A tego nie da się niczym regulować.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom