Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Tibor said:
A po cholerę coś takiego? To jest ograniczenie swobody użytkowników. A tak w ogóle, to nie wydaje mi się, by problemem forum były zbyt długie posty - odkąd Mas nie spiera się z Geno - a raczej ich lakoniczność, bezmyślność, głupota, nadmierna prostota. A tego nie da się niczym regulować.
Popieram! Znieśmy Cenzurę Ilości Słów! :p
 
koziek said:
koziek said:
A po cholerę coś takiego? To jest ograniczenie swobody użytkowników. A tak w ogóle, to nie wydaje mi się, by problemem forum były zbyt długie posty - odkąd Mas nie spiera się z Geno - a raczej ich lakoniczność, bezmyślność, głupota, nadmierna prostota. A tego nie da się niczym regulować.
Popieram! Znieśmy Cenzurę Ilości Słów! :p
No , no koziek Ty to masz tak szczególnie długie posty , że aż licznika Ci potrzeba
 
Bo:1. Dostana punkt karmy.2. Mysla, ze wygraja konkurs, z tym zenie dotarlo do nich, iz on W GRZE bedzie. (tak mniej wiecej pisal Eriash)3. Bo chca szpanowac?
4. Bo lubią.
Maxz, Oczk0, Koziek i Firnomir - trochę moim zdaniem nadużywacie. Od Was oczekiwałam więcej, cóż, może za dużo... trochę EMPATII nikomu jeszcze nie zaszkodziło. A tutaj by się z pewnością przydało.
1. 0czk0 się już długi czas tu nie pojawiał ;).2. Ostatnio trochę spuściłem z tonu krytyki. Niektórych klas nawet nie kometuję (bo nie ma co). Ale jeśli nadal uważacie, że jestem za ostry - poprawię się.
 
Popraw się Maxz. A najlepiej przyznaj ,że Ty i koziek to jedna i ta sama osoba. Wiem ,że użytkownik Maxz to Twoje fake konto koziek (nie wstydź się, śmiało ujawnij się)
 
@up: nie spamujcie.
Maxz said:
1. 0czk0 się już długi czas tu nie pojawiał ;).
Zagalopowałam się...
Maxz said:
2. Ostatnio trochę spuściłem z tonu krytyki. Niektórych klas nawet nie kometuję (bo nie ma co). Ale jeśli nadal uważacie, że jestem za ostry - poprawię się.
Nie mówię, że macie nie krytykować, ale jak już to robicie, to przynajmniej tak, by ten ktoś potrafił np wykorzystać Wasze uwagi, i uważajcie na to co piszecie. Jak napisałam wyżej - nie wszystko co ślina na język przynosi trzeba koniecznie napisać. Trochę wyczucia.
 
Fajny temat. Czy ktoś mógłby tytuł wątku doprecyzować , bo nie wiem dokładnie o czym tu można..........Czy punkty karmy(do rozdania) się kumulują? Jeśli nie, to proponuję ,żeby jednak się kumulowały.
 
Cytat ze statystyk na dole:
Statystyki forumStatystyki forum 324297 wiadomości w 12374 wątkach, wysłane przez 345661 użytkowników. Najnowszy użytkownik: nocodeOstatnio wysłane: "brak" ( Dzisiaj o 02:56:43 )Zobacz ostatnio wysłane wiadomości[Więcej statystyk]
WTF?! "Ostatnio wysłane: "brak" ( Dzisiaj o 02:56:43 )" Nieraz się coś pojawia, a nieraz jest to.
 
Bzzt, prośba - niech przy postach starszych niż jeden dzień pojawia się, oprócz daty wysłania, jeszcze godzina, da się coś takiego zrobić?
 
proponuję dodanie opcji "Pokaż mój Versus gametag", załadowanej gdzieś w ustawieniach profilunie będę bowiem się w to bawił, a mam takie widzimisię, żeby mój "userpanel" był bez paseczka. da radę? ;)
 
A czy już wiadomo w jaki sposób karmę będzie można wykorzystać?Pytam się ponieważ dopiero kilka dni temu znowu zajrzałem na forum.Nie było mnie ze 2 tygodnie. :)
 
Aż podadzą datę Wiedźmina 2, ew. Wiedźmina na konsolę - i obiecają pierwsze screeny 'soon' ;DAle tak poważnie, to rusz niesamowity, nic dziwnego, że się serwery wieszają.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom